Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Apitera Serisi

Dünyanın en eski tamamlayıcı tedavi yöntemlerinden olan apiterapi, arı ürünlerinin sunduğu yüksek besin değeri ile vücudun ihtiyaç duyduğu desteği güçlü bir şekilde sağlıyor. Bu uygulamada kullanılan başlıca ürünleri ise bal, propolis, polen ve arı sütü oluşturuyor. Apiterapiden ilham alınarak geliştirilen Balparmak Apitera serisi, doğanın en çalışkan yardımcıları olan arıların ürettiği birbirinden değerli besinleri, lezzetli ve pratik tüketim imkanı ile bir arada sunuyor.

Balparmak Apitera Çeşitleri Nelerdir?

Balparmak Apitera Serisi’nde; aile boyu tüketebileceğiniz güçlü karışımlardan çocuklar için özel olarak geliştirilen formüllere, meyve aromasıyla zenginleştirilen lezzetli ürünlerden günlük ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz tekli ambalajlara kadar çok zengin seçenekler bulunuyor. Peki, bunlardan sizin favoriniz hangisi?

Balparmak Apitera+ Mix

Bal, polen, propolis ve arı sütünden oluşan Balparmak Apitera+ Mix; zengin besin değeri ile vücudun günlük protein, vitamin, mineral, aminoasit ve enzim ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunuyor.

Balparmak Apitera Mix Portakallı

Bal, polen, propolis ve arı sütünün mucizevi birleşimi, doğal portakal aroması ile çok daha üstün bir lezzet deneyimi sunuyor.   

Balparmak Apitera+ Kids

Balparmak Apitera+ Kids, içeriğindeki bal, propolis ve arı sütü ile çocukların besin ihtiyacını güçlü bir şekilde karşılıyor. 

Balparmak Apitera Kids Muzlu

Bal, propolis ve arı sütünden oluşan Apitera Kids, kurutulmuş muz ilaveli yeni formülü ile çocuklar için takviye edici gıda tüketimini büyük bir keyfe dönüştürüyor.

Balparmak ApiteraZen

ApiteraZen’in içeriğinde propolis ve yoğun balla birlikte zencefil, tarçın, karanfil, karabiber ve limon özleri bulunuyor.

Balparmak ApiteraMind

Formülünde yoğun bal ve propolis bulunan ApiteraMind; gingko biloba, zerdeçal, biberiye ve yaban mersini bitkilerini de içeriyor. 

Balparmak ApiteraUp

ApiteraUp’ın içeriğinde de yoğun bal ve propolisin yanı sıra kırmızı ginseng, guarana ve zencefil yer alıyor.

İster yalnızca çocuğunuzun beslenmesini desteklemek, isterseniz de aile boyu tüketim için kullanın; Apitera Serisi ile kendinizi daima iyi hissetmenin rahatlığını sürün. Apitera ürünlerini Türkiye’nin doğal ve kaliteli balları ile bir arada tatmak için kategoride yer alan özel paketlere göz atmayı da unutmayın!

Balparmak Apitera Serisi Hakkında En Çok Merak Ettikleriniz

Apitera Nedir?

Apitera; Balparmak’ın yalnızca arı ürünlerinden oluşan veya bitkisel içeriklerle bir arada formüle edilen ürünlerinin bulunduğu takviye edici bir gıda serisidir.

Apitera Ne İşe Yarar?

Balparmak Apitera ürünleri, yüksek besin değerleri ve içerdiği faydalı bileşenlerle vücudun günlük protein, vitamin, mineral ve enzim ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. 

Balparmak Apitera Nasıl Kullanılır?

Apitera Serisi’nde yer alan ürünler ilaç niyetine kullanılmamalıdır. Ancak beslenmeyi desteklemek amacıyla, güçlü bir günlük besin takviyesi olarak tüketilebilir. Hamileler, dört yaş altı çocuklar, alerjik bünyeye sahip bireyler veya kronik hastalıkları bulunan kişiler kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. 

Balparmak Apitera Ne Kadar Tüketilmelidir?

  • Balparmak Apitera+ Mix ve Balparmak Apitera Mix Portakallı: Yetişkinler günde yaklaşık 2 tatlı kaşığı (18 gram), 4-10 yaş aralığındaki çocuklar ise günde yaklaşık 1.5 çay kaşığı (6 gram) tüketebilir.
  • Balparmak Apitera+ Kids ve Balparmak Apitera Kids Muzlu: 4-10 yaş aralığındaki çocuklar günde yaklaşık bir tatlı kaşığı (9 gram) tüketebilir.
  • ApiteraZen: Yetişkinlerin günde en fazla üç şase tüketmesi idealdir. 4-10 yaş aralığındaki çocukların ise günde 1 şase tüketmesi yeterlidir.
  • ApiteraMind ve ApiteraUp: 15 yaş ve üzeri için uygundur. Günde 3 saşeye kadar tüketilebilir.

Apitera’nın Tadı Nasıldır?

Apitera ürünlerinin tadı, içerikleri ve aromalarına göre değişkenlik gösterebilir. Propolis içeren ürünler doğal olarak ekşimsi bir tada sahip olabilmekle birlikte, bal yoğunluğu sayesinde damakta tatlı bir his bırakır.  

Apitera’nın Kalori Değeri Nedir?

Apitera ürünlerinin kalori değeri, içerdiği besinler ve oranlarına göre değişkenlik gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.