Apitera

Apitera Plus Kids (Arı sütü-Bal-Propolis) 210 g

350,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Plus Kids (Arısütü-Bal-Propolis)


  Çocuklarınızın gelişimini desteklemek ve korumak adına, doğal beslenmeleri konusunda büyük bir çaba gösteriyor olmalısınız. Onlar ise her defasında tatlı hazır gıdalara mı yöneliyor? Peki ya hem sizin hem de ailenizin minik üyelerinin beklentilerini karşılayacak bir ürüne ne dersiniz? Arı sütü, bal ve propolis içeriğiyle Apitera Plus Kids, bu konuda tam da aradığınız seçenek... Çocuklara özel geliştirilen bu doğal ve katkısız formül, içerdiği zengin bileşenlerle çocuklarınızın günlük besin ihtiyacı için güçlü bir seçenek sunuyor!


  Apitera Plus Kids Nedir?

  Apitera Plus Kids, çocuklara özel formüle edilmiş olan ve sadece arı sütü, bal, propolis karışımından oluşan doğal bir takviye edici gıda ürünüdür.


  Apitera Plus Kids Ne İşe Yarar?

  Apitera Plus Kids, çocukların ihtiyaç duyduğu temel bileşenleri içeren yüksek besin değerine sahip doğal bir karışımdır. Ürünün ilaç niyetine kullanılması uygun değildir. Günlük takviye edici gıda olarak tüketilebilir.

  Apitera Plus Kids Ne İçerir?

  Apitera Plus Kids’in içeriğinde bal (yüzde 96,5), arı sütü (yüzde 3) ve propolis (yüzde 0,5) bulunmaktadır. Ürünün içeriğinde rafine şeker, tatlandırıcı, koruyucu vb. katkı maddeleri yer almamaktadır.

  Bal

  Arıların salgı ve çiçek nektarlarını toplayıp kendi enzimleriyle işleyerek elde ettikleri bal, yüksek miktarda doğal şeker bileşeni içerir. Balın formülünde, şekere ek olarak diğer karbonhidrat türevleri, proteinler, vitaminler, mineraller ve çeşitli aromatik bileşikler bulunur.

  Arı Sütü

  Kraliçe arının beslenmesinde ve yavruların gelişiminde temel besin kaynağı olarak kullanılır. Güçlü bir protein, vitamin, mineral ve doğal yağ asidi kaynağıdır.

  Propolis

  Arıların kovanlarını zararlı canlılardan ve diğer mikroorganizmalardan korumak için ürettikleri koyu renkli ve reçinemsi maddedir. Bilinen en yüksek fenolik bileşik (P vitamini) oranına sahip besindir.

  Apitera Plus Kids Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Plus Kids’i, çocuklarınıza sabah kahvaltı öncesi veya ara öğünlerde tek başına verebilirsiniz. Ürünü ayrıca, doğrudan içim sıcaklığındaki süt vb. içeceklere de ilave edebilirsiniz. Apitera Plus Kids’in buzdolabında -ambalajı açılmamış halde- raf ömrü 24 aydır. Ürünün ambalajını açtıktan sonra, doğrudan ısı ve ışık almayacak şekilde buzdolabında muhafaza etmelisiniz.

  4-10 yaş arası çocuklar için günde 1 tatlı kaşığı aç veya tok karnına kullanımı önerilir.

  Tek başına veya yiyecek-içeceklerin içerisine ilave ederek tüketebilirsiniz.

  Apitera Plus Kids
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Plus Kids, 4-10 yaş arası çocuklar tarafından günde yaklaşık 1 tatlı kaşığı veya 2 çay kaşığı (9 gram) kadar tüketilebilir. Ürünün 4 yaş altı çocuklar tarafından tüketilmesi uygun değildir. Arı ürünlerine karşı alerjisi/hassasiyeti olan ya da kronik hastalığı bulunan çocukların tüketmesi için önce hekime danışılması önerilir.

  Apitera Plus Kids
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Plus Kids, yoğun miktarda bal içermesi sayesinde damakta tatlı bir his bırakır. İçerdiği yüzde 20 oranındaki kestane balı ile çocukların damak tadına uygun, dengeli ve hoş bir tada sahiptir.

  Apitera Plus Kids
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Plus Kids, 100 gramda yaklaşık 519 kalori enerji değerine sahiptir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.