Apitera Tanışma Paketi (Zen, Up, Mind, Dox, Gest,Propolis)

Kutu
116,90 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Apitera Tanışma Paketi

  (Zen, Up, Mind, Dox, Gest,Propolis)

  İçerisindekiler:

  1 adet Apitera Zen

  1 adet Apitera Up

  1 adet Apitera Mind

  1 adet Apitera Dox

  1 adet Apitera Gest

  1 adet Apitera Propolis

  Apitera Zen, içeriğinde yer alan değerli besin maddeleri ile vücuttaki sistemlerin normal bir işleyiş için ihtiyaç duyduğu besin öğelerini karşılamaya yardımcı oluyor. Çeşitli vitaminler, proteinler ve mineraller barındıran bitkisel gıdaları değerli arı ürünleri ile bir araya getiren formül, siz ve aileniz için güçlü olduğu kadar lezzetli bir takviye edici gıda alternatifi sunuyor. Üstelik tek kullanımlık saşeler halinde paketlenen Apitera Zen; pratik, hijyenik ve güvenilir bir tüketim imkânı sağlıyor.


  Apitera Zen Nedir?

  Apitera Zen, eşsiz faydalarıyla öne çıkan bal ve propolisi; limon, zencefil, tarçın, karanfil ve karabiber ile buluşturan takviye edici bir gıdadır.


  Apitera Zen Ne İşe Yarar?

  Apitera Zen, içeriğindeki arı ürünleri ve bitkisel gıdaların çok yönlü faydaları sayesinde vücuttaki sistemleri destekleyici bir takviye edici gıda özelliği taşır. Ürün, ilaç olarak kullanıma uygun değildir.

  Apitera Zen Ne İçerir?

  Apitera Zen, 21 gramında 20,3 gr. bal ve 105 mg. propolis barındırır. Bunun yanı sıra ürünün içeriğinde yer alan limon konsantresi (420 mg.), zencefil (158 mg), tarçın (17 mg), karanfil (6 mg) ve karabiber (6 mg) ise bitkisel besin maddelerini oluşturur.

  Bal

  Çiçeklerdeki nektar ve salgıların arı enzimleri ile işlenmesi sonucu üretilen doğal ve tatlı bir gıdadır. İçeriğinde arıların bitkilerden topladığı yüzlerce bileşiği barındırır.

  Propolis

  Arıların kovanlarını korumak üzere bitkilerden topladıkları parçacıkları kendi enzimleriyle buluşturarak ürettikleri reçinemsi bir maddedir. İçeriğinde barındırdığı pek çok faydalı bileşen ile (çeşitli arındırma işlemlerinden geçirildikten sonra) gıda olarak tüketime uygundur.

  Limon

  Ilıman iklimde yetişen kısa boylu, sarı renkli meyveleri bulunan bir ağaç türüdür. Bol miktarda C vitamini içerir.

  Zencefil

  Tropik iklime ait, ince ve uzun yapraklı, çiçekli bir bitki türüdür. Kök kısımları baharat olarak kullanılır. İçeriğinde barındırdığı bol miktardaki manganez, vücuttaki sistemleri destekleyici nitelik taşır.

  Tarçın

  Defnegiller familyasından Asyalı bir ağaç türüdür. Tarçın ağacının kabuk kısımlarından üretilen baharat, curcumin ve daha pek çok faydalı bileşen içerir.

  Karanfil

  Anavatanı Endonezya olan karanfil, uzun boylu ve çiçekli bir ağaç türüdür. Çiviye benzer tomurcukları baharat olarak kullanılır ve bu tomurcuklar A vitamini, çeşitli mineraller ve beta-karoten pigmenti içerir. Süs bitkisi olan karanfil ile kokularının benzemesinden dolayı aynı isme sahiplerdir.

  Karabiber

  Anavatanı Hindistan olan karabiber, piperaceae familyasına ait bir bitkinin meyvelerinden üretilen baharat çeşididir. A, K ve C vitaminleri içeren karabiber, mineral bakımından da zengindir.

  Apitera Zen Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Zen, hoş lezzetiyle tek başına tüketime uygundur. Bununla birlikte, yiyecek ve içeceklerin içeriğini güçlendirmek adına ilave bir ürün olarak da kullanılabilir.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detoks içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ekleyin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Apitera Zen
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Zen’in 4-10 yaş grubu çocuklar için uygun kullanım miktarı günde 1 saşe (7 gr.)’dir. Yetişkinlerin ise günde en fazla 3 saşe (21 gr.) tüketmesi önerilir. Bununla birlikte hamilelerin, emziren annelerin, tıbbi operasyon geçirecek olanların, alerji şüphesi bulunanların ve düzenli ilaç kullananların Apitera Zen tüketmeden önce doktora danışması gerekir.

  Apitera Zen
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Zen, içeriğindeki limon ve zencefil dolayısıyla ferah, baharatlar sebebiyle baskın bir aromaya sahiptir. Yoğun bal içeriği sayesinde ise damakta tatlı bir his bırakır.

  Apitera Zen
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Zen’in bir saşesindeki (7 gr.) enerji değeri 22,75 kalori (kcal)’dir.

 • Balparmak ApiteraZen
7 g x 7

  ApiteraZen’i bitki çaylarına karıştırarak veya tek başına tüketebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.