%20 indirimli

Balparmak Apitera Propolis

24,90 TL
19,90 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak Apitera Propolis

  Balparmak AR-GE Merkezi’ nde geliştirilen Balparmak Apitera Propolis 7’li asetat kutu içerisinde her biri 7 gramlık saşelerde sunulmaktadır. Tek kullanımlık özel ambalajı hijyenik ve pratiktir, damla saymayı gerektirmez. Balparmak Apitera Propolis’te etken maddesi yüksek, %100 yerli toz propolis kullanılmıştır ve çam balı ile lezzetlendirilerek tüketimi kolaylaştırılmıştır. Balparmak Apitera Propolis her saşe standardize propolis oranına sahiptir.

  İçindekiler: Saf propolis (% 2,5 ) ve doğal çam balı (% 97,5)

   

  Tüketim önerisi: Çocuklar günde 1 saşe yetişkinler günde 2 saşe ürünü, aç ya da tok karnına, doğrudan veya yiyecek ya da içeceklerinize katarak tüketebilirler.

  Propolis nedir:

  Propolis; arıların, bitkilerin tomurcuk ve gövdelerinden topladığı reçinemsi maddeleri işlemesiyle ürettikleri bir üründür. Yapısı oldukça kompleks olup, 300’den fazla bileşeni tanımlanmıştır. Özellikle son 10- 15 yılda gelişen kimyasal ve biyolojik tekniklere bağlı olarak propolislerin bileşimleri ve biyolojik etkileri üzerine giderek artan sayıda bilimsel araştırmalar yürütülmekte ve yayınlar yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.