Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet

135,00 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet

  Balparmak, yayla ve ova çiçeklerinden  elde edilen doğal balları, özel olarak hazırladığı Yayla ve Ova Balı serisi ile yumuşak lezzet sevenlerin beğenisine sunuyor. Ortalama 500 metre rakıma sahip yayla ve ovaların mis kokulu esintisini sofralara taşıyan Balparmak Süzme Çiçek Yayla ve Ova Balı, şimdi de kaçırılmayacak fırsatlarla alıcılarını bekliyor. İkili kampanya paketi olarak avantajlı fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu indirimli ürünleri daha fazla geç kalmadan siz de sipariş verin, yüzde 100 gerçek bal tüketmenin keyfini ikiye katlayın!

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Nedir?

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2, Balparmak Süzme Çiçek Yayla ve Ova Balı’nın avantajlı fiyatlarla ikili olarak satışa sunulduğu bir indirimli ürün setidir.

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Ne İçerir?

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 fırsat paketinin içerisinde, iki adet 850 gramlık cam kavanoz Balparmak Süzme Çiçek Yayla ve Ova Balı bulunmaktadır. Balparmak Süzme Çiçek Yayla ve Ova Balı, Anadolu’nun farklı yörelerinden elde edilen hakiki balların bir seçkisidir. Sadece katkısız ve doğal ballardan oluşması dolayısıyla içerisinde pek çok yararlı bileşen barındırmaktadır. Karbonhidratlar, proteinler, vitaminler, mineraller, fenolik bileşikler ve faydalı enzimler içerir.

  Balparmak, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden tedarik ettiği balları yüksek teknolojili laboratuvarlarında en az 100 parametre doğrultusunda analiz etmektedir. Doğallığı ve kalitesi onaylanan ballar, Priospot teknolojisine sahip Balparmak ambalajlarıyla buluşarak tüketicilerine ulaşmaktadır. Ürünlerin üzerinde bulunan QR kodu okutarak siz de balınızın analiz sonuçlarını doğrudan görüntüleyebilirsiniz.

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Ne İşe Yarar?

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 paketi, Balparmak Süzme Çiçek Yayla ve Ova Balı’na indirimli fiyat avantajıyla sahip olabilmeniz için cazip bir alternatiftir. Paket içerisinde yer alan ürünler, zengin içeriğe sahip yüksek kaliteli gerçek ballardan oluşmaktadır. Bu sayede günlük besin ihtiyacının doğal yollarla ve çok yönlü bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Nasıl Kullanılır?

  Ortalama 500 metre yükseltideki bakir ova ve yaylalardan derlenen hakiki ballar, Balparmak tarafından markaya özel bir seri olarak hazırlanmaktadır. Bu bal çeşidinin yumuşak lezzetini yoğun bir şekilde hissedebilmek için ürünü tek başına tüketebilir; dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizde doğal tatlandırıcı olarak da tercih edebilirsiniz.

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Ne Kadar Tüketilir?

  Tüm bal çeşitlerinde tavsiye edilen günlük maksimum tüketim sınırı, vücut ağırlığındaki her bir kilograma karşılık bir gramdır. Bu doğrultuda 30 kilogramlık bir çocuğun günde en fazla 30 gram bal tüketmesi gerekirken, 55 kilogram ağırlığındaki bir yetişkin için bu miktar 55 gramdır.

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Tadı Nasıldır?

  Balparmak Yayla ve Ova Balı, düşük yükseltiye sahip doğal alanlarda yetişen çiçek nektarlarından üretilmektedir. Bu nedenle çiçek kokularının yoğun bir şekilde hissedildiği güçlü bir aromaya ve oldukça yumuşak bir lezzete sahiptir.

  Balparmak Yayla ve Ova Balı 850 g X 2 Adet Kalori Değeri Nedir?

  Elde edildiği çiçek türü ve yükselti fark etmeksizin tüm bal çeşitleri, 100 gramda yaklaşık 304 kalorilik enerji değerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.