Balparmak

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 460 g

219,90 TL
185,90 TL
460 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Çiçek Balı

  Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı - Özel Seçim (460 Gr.)


  Balparmak, Anadolu’nun doğal ve kaliteli çiçek ballarını, ayrıcalıklı bir lezzet deneyimine dönüştürmek adına elde edildikleri yükseltilere göre sınıflandırıyor. Yüksekova ve Şemdinli’nin yüksek rakımlı yaylalarından elde edilen ballar, “yüksek yayla balı” adıyla özel bir seçki olarak hazırlanıyor. Hakkâri’deki bu yaylalar, florasında nem oranı yüksek ve genellikle ender görülen bitki türlerini barındırıyor. Bu da yüksek yayla balının kendine has zengin aromasının kaynağını oluşturuyor!



  Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı - Özel Seçim (850 Gr.)

  Özel Seçim Yüksek Yayla Çiçek Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Yüksek yayla balı, Balparmak’ın bin 500 metre ve üzeri rakıma sahip yaylardan derlediği özel bir çiçek balı çeşididir. Arıların yabani ve endemik bitkilerden topladıkları nektarların özgün aromasından dolayı damakta yoğun ve keskin bir lezzet bırakır.

  Yüksek yayla balının içeriğinde çeşitli minerallerin yanı sıra vitaminler ve enzimler bulunur. Ayrıca bal, lif ve doğal şeker bileşenleri de içerir. Bu yönüyle vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerini karşılamak adına lezzetli bir alternatif sunar. Yüksek yayla balının 100 gramı 304 kalori (kcal)’lik enerji değerine sahiptir.

  Özel Seçim Yüksek Yayla Çiçek Balı Nasıl Kullanılır?

  Her sabah güne başlarken

  Her sabah güne başlarken

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Kişisel bakımda

  Kişisel
  bakımda

  Yüksek yayla balının elde edildiği nadide bitkilere ait özgün aromayı daha yoğun hissedebilmek adına, ürünü tek başına tüketebilirsiniz. Ayrıca bu bal ile birbirinden lezzetli tatlı tarifleri deneyebilir ya da içeceklerinizi tatlandırabilirsiniz. Örneğin; kahvaltı sofralarının baş tacı olan pankeklerinizi, Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı ile çok daha besleyici hale getirebilirsiniz.

  Ailece vazgeçilmeziniz olacak ballı meyveli pankek tarifi için tıklayın!

  3 Adımda Doğal Balın Yolculuğu

  El Değmemiş Yüksek Yaylalardan

  El Değmemiş
  Yüksek Yaylalardan


  Yüksek yayla balı üretimi için kovanlar, karların eridiği ilkbahar aylarının sonlarına doğru kurulur. Yaz mevsimi ile birlikte bal hasadına başlanır.

  Sadece Doğalı

  Sadece
  Doğalı


  İşçi arılar tarafından binbir emekle üretilen ballar, sağma (süzme) işleminden geçirildikten sonra Balparmak tesislerine ulaştırılır.

  Her Damlada Kalite ve Tutarlılık

  Her Damlada
  Kalite ve Tutarlılık


  Şemdinli ve Yüksekova’dan gelen çeşitli bal örnekleri analiz edilir. Sadece doğal, kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip ballar seçilerek özenle ambalajlanır.

  Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

  “Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığını kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

  Balınızın gerçekliği, en az 100 doğallık testi ile garanti altında!

  Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı’nın içeriği hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ürün ambalajında yer alan kare (QR) kodu akıllı telefonunuza okutabilirsiniz. Ya da ambalaj üzerindeki ID numarasını bu sayfayada yer alan arama çubuğuna girebilirsiniz.

  PRIOSPOT_YUKSEK YAYLA 850G_KV GORSEL_211124.jpg (523 KB)
  Doğal Bal
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balını; kahvaltılarda bir dilim ekmeğin üzerine kaymak veya tereyağı sürerek tüketebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.