Balparmak

Balparmak Çıtkapak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 600 g

288,00 TL
600 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Balparmak Çıtkapak Yüksek Yayla Çiçek Balı - Özel Seçim

  Balparmak Çıtkapak Yüksek Yayla Çiçek Balı - Özel Seçim (600 Gr.)


  Hakkâri’nin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerindeki yaylalar, yüksek rakımları ve barındırdıkları çok sayıdaki endemik tür ile Türkiye’de bal üretiminin en önemli kaleleri arasında yer alıyor. Balparmak, birbirinden değerli balların üretildiği bu ilçelerin, yalnızca bin 500 metre ve üzeri rakımdaki yaylalarında üretilen balları topluyor. Bu özel seçim ballar, Balparmak’ın özel çıtkapak ambalajlarıyla oldukça kolay ve hijyenik bir tüketim sağlıyor.

  Yüksekova ve Şemdinli’nin değerli ballarını buluşturan Balparmak Çıtkapak Yüksek Yayla Çiçek
  Balı
  ’nı sepetinize ekleyin; bu lezzete Balparmak güvencesiyle hemen şimdi ulaşın!  Yayla Çiçek Balı

  Özel Seçim Yüksek Yayla Çiçek Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Yüksek yayla balı, Balparmak’ın bin 500 metre ve üzeri rakıma sahip yaylalardan derlediği özel bir bal serisidir. Rakımı dolayısıyla yüksek nem oranına sahip çiçeklerden elde edildiği için keskin ve kalıcı bir tada sahiptir.

  Yüksek yayla balının içeriğinde çeşitli vitaminler, proteinler, lifler, mineraller ve enzimler bulunur. Yüksek yayla balı, bu sayede lezzetli bir tüketim sağlamasının yanı sıra vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin öğelerinin güvenilir yollardan karşılanmasına da yardımcı olur. 100 gram yüksek yayla balının enerji değeri 304 kalori (kcal)’dir.

  Özel Seçim Yüksek Yayla Çiçek Balı Nasıl Kullanılır?

  Her sabah güne başlarken

  Her sabah güne başlarken

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Kişisel Bakımda

  Kişisel
  bakımda

  Yüksek yayla balının kendine has yoğun ve keskin tadını yalın bir şekilde hissedebilmek adına ürünü tek başına tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünü, yiyecek ve içeceklerinizi tatlandırmak için kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Kolay tüketim sağlayan ambalajı sayesinde, Balparmak Çıtkapak Yüksek Yayla Balı’nı geniş aile sofralarınızda 7’den 70’e rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  3 Adımda Doğal Balın Yolculuğu

  El Değmemiş Yüksek Yaylalardan

  El Değmemiş
  Yüksek Yaylalardan


  Yüksek yayla balı üretimi için kovanlar, karların eridiği ilkbahar aylarının sonlarına doğru kurulur. Yaz mevsimi ile birlikte bal hasadına başlanır.

  YalnızcaDoğal Bal

  Sadece
  Doğalı


  İşçi arılar tarafından binbir emekle üretilen ballar, sağma (süzme) işleminden geçirildikten sonra Balparmak tesislerine ulaştırılır.

  Kalite ve Tutarlılık

  Her Damlada
  Kalite ve Tutarlılık


  Hakkâri’den tedarik edilen çeşitli bal örnekleri analiz edilir. Sadece doğal, kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip ballar seçilerek özenle ambalajlanır.

  Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

  “Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığını kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

  Balınızın gerçekliği, en az 100 doğallık testi ile garanti altında!

  Satın aldığınız balın çiçek kaynağına ve laboratuvar analiz sonuçlarına, ürün ambalajı üzerindeki kare (QR) kodu okutarak veya ID numarasını bu sayfadaki arama çubuğuna girerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Balparmak QR
  Doğal Bal
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Balparmak Çıtkapak Yüksek Yayla Çiçek Balını; kahvaltılarda bir dilim ekmeğin üzerine kaymak veya tereyağı sürerek tüketebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.