Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim
KATILIM KOŞULLARI
 
 1. Balparmak Çıtkapak kampanyası (“Kampanya”) Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 08.06.2023 tarihli ve E-24951361-255.05.02-38928 sayılı yazısına istinaden izin kapsamı dışında; 13.06.2023 (Saat:14:15)-19.06.2023 (Saat:23:59) tarihleri arasında düzenlenecektir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.
 2. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde, Instagram hesabına kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak @Balparmak hesabını takip edip, kampanya görselinde sorulacak “Balparmak Çıtkapak’ı içeceğine mi yoksa yiyeceğine mi tercih edersin?” sorusuna yanıt vererek 1 arkadaşını etiketleyenler çekilişe katılacaktır.
 3. Çekiliş 20.06.2023 tarihinde gerçekleşecek ve çekiliş sonuçları 20.06.2023 tarihinde @Balparmak hesabında yayınlanacaktır.
 4. Çekiliş sonucunda 5 kişi 400 TL değerinde Migros Hediye çeki ikramiyesi kazanacaktır. Hediye çekleri, 31.12.2023 tarihine kadar tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez.
 5. Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz., Katılımış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 6. Kampanya’ya katılım sadece Türkiye’de ikamet edenler ile sınırlıdır. Yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
 7. Katılımcıların cihaz ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
 8. Hediye bakiyeleri kazanan talihlinin katılım esnasında girdiği cep telefonu numarasının bağlı olduğu Trendyol hesabına yüklenecektir. Katılımda sunulan cep telefonu bilgisinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. sorumlu değildir.
 9. Kazanılan ödül, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 10. Her kampanya dönemi için bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 11. Çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 12. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 13. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. sorumlu değildir.
 14. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. tarafından yapılacaktır. Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 15. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 16. Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.