Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Balparmak Katla Balla

Çeşitli tüketim şekilleriyle bal, gıda veya tatlandırıcı olarak kullanılabilen en ideal doğal besin maddelerinden birini oluşturuyor. Yoğun tadı ve akışkan kıvamının yanı sıra bu besin, içerdiği faydalı organik bileşenlerle de tatlı ihtiyacını güvenilir bir şekilde karşılayabiliyor. Peki, bal mucizesini kahvaltılarınızdan ara öğün tariflerinize, çay ve kahve molalarınızdan yemek soslarınıza kadar geniş bir alanda hayatınıza dahil etmeye ne dersiniz?

Balparmak Katla Balla ile Günün Her Anına Tat Katın!

Tek kullanımlık ambalajlarıyla hem kolay taşıma hem de pratik tüketim imkanı sunan Balparmak Katla Balla ürünleri, bal tüketimini yediden 70’e büyük bir keyfe dönüştürüyor. Üstelik her biri yedi gramlık paketlerde bulunan ballar, ideal miktarı belirlemek için sarf edilen çabayı da ortadan kaldırıyor.

İçerisindeki ürünün kullanılana dek hava veya farklı maddelerle temas etmemesi ise Katla Balla paketlerinin bir diğer avantajı. Ayrıca bu inovatif paketler, hijyenik kullan-at yapısıyla tüketim esnasında istenmeyen akma ve bulaşmaların da önüne geçiyor. Öyleyse şimdi, Balparmak Katla Balla ile tatlı keyfinizi ikiye katlamanın tam zamanı!

Balparmak Katla Balla Çeşitleri Nelerdir?

Balparmak Katla Balla kategorisinde, süzme çiçek balı ve çam balı olmak üzere iki farklı bal çeşidi bulunuyor. İster evinizde ister iş yerinizde ister çantanızda… 18’li, 120’li ve 12 adet 7’li paketler halinde sahip olabileceğiniz Balparmak Katla Balla ürün çeşitleri, ev ve ev dışı tüketime uygun birbirinden cazip seçenekler sunuyor. Peki, sizin tercihiniz hangisi?

Balparmak Katla Balla Süzme Çiçek Balları

Balparmak süzme çiçek balları, Türkiye’nin kaliteli çiçek ballarının özel bir seçkisinden oluşuyor. Anadolu’nun dört bir yanından uzman arıcıların elde ettiği çiçek balları, Balparmak laboratuvarlarında 100’den fazla parametreye göre kalite testinden geçiriliyor. Böylece Balparmak, siz balseverlere sadece nitelikli ve yüksek besin değerine sahip doğal çiçek ballarını tüketmenin ayrıcalığını sunuyor. 

Balparmak Katla Balla Süzme Çam Balları

Balparmak süzme çam balları, Türkiye’de ve dünyada çam balının anavatanı olan Halikarnas bölgesinden derleniyor. Toplanarak Balparmak tesislerine ulaştırılan çam balları, orijini ve içeriği doğrultusunda kapsamlı ve oldukça detaylı testlerden geçiriliyor. 100’den fazla parametreye göre değerlendirilerek onaylanan ürünler, Balparmak ambalajlarında alıcılarının beğenisine sunuluyor.

Hepsi Bir Arada Balparmak Katla Balla Paketi

Balparmak Katla Balla Paketi, tek kullanımlık süzme çiçek balı ve çam balı çeşitlerini bir arada denemek isteyenler için cazip bir fırsat sunuyor. Hepsi bir arada paket, üç adet 18’li Balparmak Katla Balla Süzme Çiçek Balı ve iki adet 18’li Balparmak Katla Balla Süzme Çam Balı’ndan oluşuyor. Bal tutkunlarına ise bu zengin lezzetlerin tadını diledikleri gibi çıkarmak kalıyor.

Balparmak Katla Balla Hakkında En Çok Merak Ettikleriniz

Katla Balla Nedir?

Katla Balla, Balparmak’ın 2013 yılında piyasaya sürdüğü tek kullanımlık bir ürün ambalaj çeşididir.

Balparmak Katla Balla Nasıl Kullanılır?

Balparmak Katla Balla ambalajını üzerinde belirtildiği şekilde ikiye katlayarak, ürünün paketten pratik bir şekilde akmasını sağlayabilirsiniz.

Balparmak Katla Balla Ne Kadar Tüketilebilir?

Balparmak Katla Balla ürünleri, ek olarak bal tüketilmemesi halinde günde 11 şaseye kadar (77 gram) kullanılabilir. 4-10 yaş arası çocukların ise günde vücut ağırlığı ile aynı oranda (1 kg - 1 gr) bal tüketmesi önerilir.

Balparmak Katla Balla Kaç Kaloridir?

Bir şase (7 gram) Balparmak Katla Balla ürünü, yaklaşık 21.5 kalori içerir.

Balparmak Katla Balla Fiyatı Nedir?

Balparmak Katla Balla ürünlerinin fiyatı, paketlerde bulunan ürün adedine göre değişkenlik gösterir. Bu doğrultuda ürünlere, çoklu paketler halinde önerilen fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.