Balparmak

Balparmak Kekik Balı 460 g

318,50 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Kekik Balı

  Balparmak Doğal Kekik Balı


  Kekik, kendine has kokusu ve değerli bileşenleriyle sofraların vazgeçilmezi! Besin üretimi konusunda dünyanın en disiplinli ve seçici canlıları olan bal arıları, en yüksek besin değerine sahip kekik nektarlarını özenle toplayarak bal mucizesine dönüştürüyor. Anadolu’nun doğal ve lezzetli kekik balları, Balparmak Monoflora Ballar serisinde siz lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

  Bu eşsiz tadı bir an önce keşfetmek için siz de Balparmak Doğal Kekik Balı’nı hemen şimdi
  sepetinize ekleyin!  Balparmak Doğal Kekik Balı

  Kekik Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Kekik balı, arıların ağırlıklı olarak kekik nektarlarından toplayarak elde ettiği bir monoflora bal (tek çiçek balı) çeşididir. Altın rengi ile öne çıkan bu bal, kekik aromasının yoğun olarak hissedildiği buruk bir tada sahiptir. Tropik meyveleri anımsatan lezzetiyle ise oldukça keyifli bir tüketim sağlar.

  Kekik balının doğal yapısında diğer ballarda olduğu gibi karbonhidratlar, proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve fenolik maddeler bulunur. Böylece bu bal, sadece lezzetli bir gıda olmakla kalmayıp vücudun günlük besin ihtiyacını karşılamaya da yardımcı olur. Kekik balı, 100 gramda yaklaşık 304 kalori içerir.

  Kekik Balı Nasıl Kullanılır?

  Her sabah güne başlarken

  Her sabah güne başlarken

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Kişisel Bakımda

  Kişisel
  bakımda

  Kekik balının kendine has tadını yoğun bir şekilde duyumsamak için ürünü tek başına tüketmeyi tercih edebilir, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinize ilave ederek de tüketebilirsiniz.

  3 Adımda Doğal Balın Yolculuğu

  Taptaze Kekik Çiçeklerinden

  Taptaze Kekik
  Çiçeklerinden


  Kekik balının üretimi ve toplanma işlemi, bitkinin çiçeklenme dönemi olan mayıs ayından başlayarak ağustos sonuna kadar olan dönemde yapılır.

  Sadece Doğalı

  Sadece
  Doğalı


  Arıların ağırlıklı olarak kekik çiçeklerinin nektarlarından ürettiği doğal ballar, üretim döneminin sonunda sağılarak tesislere ulaştırılır.

  Her Damlada Kalite ve Tutarlılık

  Her Damlada
  Kalite ve Tutarlılık


  Çeşitli bölgelerden gelen kekik balı örnekleri analiz edilir. Sadece doğal, kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip ballar seçilerek özenle ambalajlanır.

  Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

  “Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığını kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

  Balınızın gerçekliği, en az 100 parametre ile garanti altında! Balparmak ürün etiketlerinde yer alan yenilikçi Priospot teknolojisiyle, balınızın içerik bilgilerine tüm detaylarıyla ulaşabilirsiniz.

  Ambalaj üzerinde yer alan kare (QR) kod veya ID numarası aracılığıyla ürününüzün doğallığını ve bitkisel orijinini öğrenin, gönül rahatlığıyla bal tüketmenin tadını doyasıya çıkarın!

  PRIOSPOT_MONOFLORA KESTANE_KV GORSEL_211124.jpg (496 KB)
  Doğal Bal
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Balparmak Kekik Balı’nın tek başına tüketilmesi özgün tadının alınmasını kolaylaştırır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.