Balparmak Propolis Plus Çocuk

Kutu
35,00 TL


Ürüne ulaşabileceğiniz eczane listesi için tıklayınız.
Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Propolis Plus Çocuk


  Propolis, içerdiği antioksidanlar ve 300’den fazla faydalı bileşenle vücuttaki sistemlerin normal işleyişinin korunması için güçlü bir destek olma özelliği taşıyor. Propolis Plus Çocuk ise arıların insanlığa bahşettiği bu benzersiz gıdayı çocuklarınızın da gönül rahatlığıyla tüketebilmesini sağlıyor. Tüm besin değerlerinin korunabilmesi adına alkol kullanılmadan ekstrakte edilen Propolis Plus Çocuk, maksimum hijyen koşulları gözetilerek paketleniyor. Bir paket içerisinde 14 saşe bulunan ürün, ideal gramaja sahip ambalajıyla da doz aşımı endişesini ortadan kaldırıyor!


  Propolis Plus Çocuk Nedir?

  Propolis Plus Çocuk, alkol kullanılmadan ekstrakte edilen doğal bir takviye edici gıdadır. Çocukların tüketimine uygun dozda (1 saşe: 1,43 ml) paketlenen kullan-at ambalajlarıyla pratik, hijyenik ve güvenilir bir tüketim sağlar.


  Propolis Plus Çocuk Ne İşe Yarar?

  Tamamen doğal bir ürün olan propolis, içeriğinde bio-flavonoidler ve fenolik maddeler gibi 300’den fazla bileşen barındırır. Saf propolis ile üretilen Propolis Plus Çocuk da bu yönüyle vücuttaki sistemlerin desteklenmesine yardımcı bir takviye edici gıdadır. İlaç değildir ve ilaç niyetine kullanılması önerilmemektedir.

  Propolis Plus Çocuk Ne İçerir?

  Propolis Plus Çocuk, her saşede 100 mg saf propolis ve su içerir. Bunun dışında herhangi bir koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı ya da alkol içermez.

  Propolis

  Arıların bitki tomurcukları ve gövdelerinden topladığı reçinemsi maddeleri kendi enzimleri ile işleyerek kovanlarını korumak üzere ürettiği doğal bir maddedir. Arı zamkı olarak da isimlendirilen bu madde, içerisindeki kalıntılardan uygun koşullarda arındırıldığında insan tüketimine uygun ve oldukça faydalı bir gıda haline gelir.

  Propolis Plus Çocuk Nasıl Kullanılmalıdır?

  Propolis Plus Çocuk, yine bir arı ürünü olan bal ile karıştırılarak tüketilebilir. Bunun yanı sıra, diğer yiyecek ve içeceklerin içerisine de ilave edilebilir.

  Su, süt, meyve suyu vb. içeceklere ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, bal, yoğurt vb. yiyeceklere ekleyin.

  Tariflere dahil edin.

  Propolis Plus Çocuk
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Propolis Plus Çocuk 4-10 yaş arası çocukların tüketimine uygundur. Bu yaş grubunun ürünü günde 1 ya da 2 saşe tüketmesi önerilir. Aç veya tok karnına tüketilebilir. Fakat arı ürünleri alerjisi, kronik hastalık, düzenli ilaç kullanımı vb. durumlarda tüketilmeden önce doktora danışılmalıdır.

  Propolis Plus Çocuk
  Tadı Nasıldır?

  Propolis Plus Çocuk; propolisin doğal, keskin ve acımsı tadına sahiptir.

  Propolis Plus Çocuk
  Kalori Değeri Nedir?

  Propolis Plus Çocuk, içeriğinde herhangi bir katkı maddesi veya yardımcı ürün bulunmamasından dolayı 0 sayılabilecek kalori değerine sahiptir..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.