%15 İNDİRİM

Balparmak

Balparmak Double Advantage Pack (Pine Forest Honey 850 g and High Plateau Blossom Honey Special Selection 850 g)

639.00 TL
540.00 TL
850 gr
... 100% Secure
Payment Infrastructure
... Continuous Fast Delivery
Same Day Shipping
... Special Packaging with
Full Impact Protection
... Free Shipping for Deliveries
Worth 350 TL and More


Pine Forest Honey
Campaign
 • Features
 • Balparmak 2'li Fırsat Paketi (Çam Balı 850 g ve Yüksek Yayla Çiçek Balı Özel Seçim 850 g)

  *Balparmak Çiçek Yüksek Yayla Balı (Özel Seçim) 850 g 

  Tüm hakiki bal çeşitleri, bilindiği üzere elde edildikleri çiçek nektarlarının yoğun aromasını taşıyor. Çiçekler ise yetiştikleri rakıma göre farklı aroma yoğunluklarına ve nem değerlerine sahip oluyor. Bundan hareketle Balparmak, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedarik ettiği katkısız ve doğal balları, üretildikleri rakımlara göre farklı alt kategorilerde tüketicilerine sunuyor. Özenle hazırlanan bu bal çeşitlerinden birini de Yüksek Yayla Balı oluşturuyor. Siz de Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim)’nı bir deneyip bir daha vazgeçemeyenlerdenseniz, sıkı durun! Bu enfes doğal bal, şimdi ikisi bir arada kampanya paketiyle çok daha cazip fiyatlarla kapınıza kadar ulaşıyor!

  *Balparmak Çam Balı 850 g 

  Kendine has nefis tadı ve hoş kokusuyla sizi Ege’nin çam ormanlarına götürecek Çam Balları; özenle harmanlanıyor, uzman güvencesi ve eşsiz Balparmak kalitesiyle sunuluyor.

  Çam balının yolculuğu, pamuklu koşnil böceği ile çam ağaçlarında başlıyor. Bu böceğin vücudunda sindiremediği ve çam ağaçlarına bıraktığı sıvıyı bal arıları topluyor, vücutlarından salgıladıkları enzimler ile işliyor. Lezzet tutkunlarının mutlaka tatması gereken çam balının üretimi %90 oranında Türkiye’de, Ege Bölgesi’nde gerçekleştiriliyor. 

  Tüketicilerimize ise 850 g Kavanoz Balparmak  Çam Balı’na sofralarında yer açmak kalıyor!

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.