Account
Forgot password?
REGISTER
Arama Yap
Cart

Gourmet Honey Pack 460g X 3 (Special Selection Blossom Honey, Bingöl Honey, Thyme Honey

992.70 TL
829.90 TL
%16 Discount
350 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İlk Siparişinize Özel %10 İndirim Kodu: MERHABA10
460 gr
dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
%100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
Darbeye Karşı
Özel Paketleme
350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo
Buradan Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

Balparmak Gurme Paketi

Doğal bal lezzetini Anadolu’nun birbirinden seçkin örnekleriyle yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Balparmak Gurme Paketi, bunun için tam da aradığınız fırsat! Gurme Paketi ile en sevilen bal çeşitlerini avantajlı fiyatlarla alıcılarına sunan Balparmak, bu lezzetleri bir arada keşfedebilmeniz için size kaçırılmayacak bir fırsat kapısı aralıyor. Şimdi, yüzde 100 gerçek bal tüketmenin keyfini, damağınızda iz bırakacak gurme lezzetlerle taçlandırma zamanı!

Balparmak Gurme Paketi Nedir?

Balparmak Gurme Paketi, Balparmak’ın sevilen bal çeşitlerini üçlü paket halinde satışa sunduğu özel bir kampanya paketidir. 

Balparmak Gurme Paketi Ne İçerir?

Balparmak Gurme Paketi’nin içerisinde Yüksek Yayla Balı (460 g), Kekik Balı (460 g) ve Bingöl Balı (460 g) yer almaktadır.

  • Yüksek Yayla Balı: Bin 500 metre ve üzeri rakıma sahip yüksek yaylardan derlenen yoğun aromalı ve keskin bir çiçek balıdır. Yükselti farkının aroma üzerindeki belirleyici etkisinden hareketle, Balparmak tarafından özel olarak üretilmektedir.
  • Kekik Balı: Arıların ağırlıklı olarak kekik nektarlarından ürettiği bir monoflora bal çeşididir. Kekik aromasının yoğun şekilde hissedildiği bu bal çeşidi, kehribar rengi ile öne çıkmaktadır.
  • Bingöl Balı: Bingöl’ün yüksek rakımlı yaylalarından derlenen yöresel bir bal çeşididir. Bingöl balı, Uluslararası Arıcı Dernekleri Federasyonu (Apimondia) tarafından dünyanın en kaliteli 2’nci balı seçilmiştir.

Balparmak, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedarik ettiği bal çeşitlerini, en az 100 parametre doğrultusunda analiz ederek kalite ve doğallık testlerine tabi tutmaktadır. Ambalaj üzerinde yer alan QR kodları okutarak, satın aldığınız balların analiz sonuçlarını siz de kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Balparmak Gurme Paketi Ne İşe Yarar?

Bal tutkunları için cazip bir fırsat niteliğinde olan Balparmak Gurme Paketi, Anadolu’nun birbirinden değerli ve lezzetli bal çeşitlerini aynı anda deneyebilmeniz için ideal bir seçenektir. Balparmak’ın yüksek kaliteli hakiki ballardan özenle seçtiği bu ürünler, balın doğal yapısı gereği içerdiği karbonhidratlar, proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve fenolik maddelerle vücudun günlük besin ihtiyacını çok yönlü bir şekilde karşılamaya yardımcı olur.

Balparmak Gurme Paketi Nasıl Kullanılır?

Balparmak, lezzet bakımından en çok beğeni toplayan doğal ve katkısız bal çeşitlerini, Gurme Paketi’nde indirimli ürün olarak alıcılarına sunmaktadır. Bu özel bal çeşitlerinin kendine özgü aromalarını yoğun bir şekilde duyumsayabilmek adına, ürünleri tek başına tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizi tatlandırmak amacıyla da kullanabilirsiniz.

Balparmak Gurme Paketi Ne Kadar Tüketilmelidir?

Balın günlük ideal tüketim miktarı hem çocuklar hem de yetişkinler için vücut ağırlığıyla doğru orantılı olacak şekilde hesaplanmalıdır. Buna göre 80 kilogram ağırlığa sahip bir yetişkinin, günde en fazla 80 gram bal tüketmesi önerilmektedir.

Balparmak Gurme Paketi Tadı Nasıldır?

Balparmak Gurme Paketi’nde yer alan her bir ürün çeşidi, kendine özgü yoğun ve güçlü aromalara sahiptir.

  • Yüksek Yayla Balı: Yükselti avantajından dolayı yabani ve endemik pek çok bitki türünün güçlü aromasını içerir. Keskin ve yoğun tatlı olmasıyla öne çıkar.
  • Kekik Balı: Bir monoflora bal çeşidi olması dolayısıyla elde edildiği bitkinin karakteristik aromasına sahiptir. Damakta buruk ve keskin bir tat bırakır.
  • Bingöl Balı: Elde edildiği yörenin yükseltisi ve flora çeşitliliği bakımından yoğun çiçek kokusu ve orta tatlılık seviyesi ile öne çıkar.

Balparmak Gurme Paketi Kalori Değeri Nedir?

Elde edildiği yöre ve yükselti fark etmeksizin, tüm bal çeşitleri 100 gramda yaklaşık 304 kalorilik enerji değerine sahiptir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.