Account
Forgot password?
REGISTER
Arama Yap
Cart

High Plateau Blossom Honey (Special Selection) 850 g X 2

1,087.80 TL
870.25 TL
%20 Discount
350 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İlk Siparişinize Özel %10 İndirim Kodu: MERHABA10
850 gr
25.07.2024   tarihine kadar kargoda.
dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
%100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
Darbeye Karşı
Özel Paketleme
350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo
Buradan Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

Balparmak Çiçek Yüksek Yayla Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet

Tüm hakiki bal çeşitleri, bilindiği üzere elde edildikleri çiçek nektarlarının yoğun aromasını taşıyor. Çiçekler ise yetiştikleri rakıma göre farklı aroma yoğunluklarına ve nem değerlerine sahip oluyor. Bundan hareketle Balparmak, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedarik ettiği katkısız ve doğal balları, üretildikleri rakımlara göre farklı alt kategorilerde tüketicilerine sunuyor. Özenle hazırlanan bu bal çeşitlerinden birini de Yüksek Yayla Balı oluşturuyor. Siz de Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim)’nı bir deneyip bir daha vazgeçemeyenlerdenseniz, sıkı durun! Bu enfes doğal bal, şimdi ikisi bir arada kampanya paketiyle çok daha cazip fiyatlarla kapınıza kadar ulaşıyor!

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Nedir?

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet, Balparmak Yüksek Yayla Balı’nın avantajlı fiyatlarla ikili olarak satışa sunulduğu bir indirimli ürün paketidir.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Ne İçerir?

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet fırsat paketinin içerisinde iki adet 850 gramlık cam kavanoz BalparmakYüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) bulunur. Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim), yüzde 100 gerçek bal olması dolayısıyla pek çok doğal bileşen içerir. Karbonhidratlar, proteinler, vitaminler, mineraller, enzimler ve fenolik bileşikler bunlar arasında başlıca besin maddelerini oluşturur.

Balparmak, farklı yörelerden derlediği balları laboratuvarlarında en az 100 farklı parametre doğrultusunda analiz etmektedir. Doğallığı ve kalitesi onaylanan ballar, Priospot teknolojili Balparmak ambalajlarına doldurularak tüketicilerine sunulmaktadır. Ambalaj üzerinde bulunan QR kodu okutarak siz de ürünlerinizin analiz sonuçlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Ne İşe Yarar?

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet, Balparmak’ın özel seçim yüksek yayla balına indirimli fiyatlarla sahip olabilmek için ideal bir seçenektir. Pakette yer alan bu değerli bal çeşidi, yüzde 100 doğal ve yüksek kaliteli olması bakımından keyifli bir tüketim sağlar. Vücudun günlük besin ihtiyacının doğal yollarla ve lezzetli bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Nasıl Kullanılır?

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim), bin 500 metre ve üstü rakıma sahip yüksek yaylalardan elde edilir. Bu nedenle kendine has belirgin bir aromaya sahiptir. Yüksek yayla balının lezzetini tüm yoğunluğuyla denemek adına ürünü dilerseniz tek başına tüketebilir, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizde tatlandırıcı olarak tercih edebilirsiniz.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Ne Kadar Tüketilir?

Elde edildiği yükselti fark etmeksizin tüm bal çeşitleri, günlük en fazla vücut ağırlığı oranında (1 kg’a karşılık 1 gr) tüketilmelidir. Buna göre 15 kilogramlık küçük bir çocuğun günde 15 grama kadar tüketmesi önerilirken, 70 kilogram ağırlığındaki bir yetişkinin en fazla 70 gram bal tüketmesi gerekir.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Tadı Nasıldır?

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim), elde edildiği rakımdan dolayı pek çok yabani ve endemik bitkinin özgün aromasına sahiptir. Bundan dolayı damakta yoğun ve keskin bir tat bırakır.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) 850 g X 2 Adet Kalori Değeri Nedir?

Tüm bal çeşitlerinin kalori değeri, 100 gramda yaklaşık 304 kcal’dir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.