Account
Forgot password?
REGISTER
Arama Yap
Cart

Balparmak Plateau Blossom Honey Advantage Pack

918.70 TL
780.89 TL
%15 Discount
350 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İlk Siparişinize Özel %10 İndirim Kodu: MERHABA10
850 gr
dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda!

Balınızın izini sürün!

Satın aldığınız her Balparmak kavanozundaki balın analiz raporuna ve çiçek kaynağına ulaşabilirsiniz. Bunun için kavanozdaki priospotu (QR kod) cep telefonunuzla okutmanız yeterlidir.

Dilerseniz, ekrandaki kavanozun üzerinde yer alan priospotu okutarak hemen bir deneme yapabilirsiniz.

Ürün hikayesi için tıklayınız

%100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
Darbeye Karşı
Özel Paketleme
350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo
Buradan Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

Balparmak Yayla Çiçek Balı Avantaj Paketi

(Balparmak Yayla Çiçek Balı 850 gr X2  + Balparmak Yayla Çiçek Balı 350 Çıt Kapak)

İçindekiler;

- 2 Adet Balparmak Yayla Çiçek Balı 850 gr

- 1 Adet Balparmak Yayla Çiçek Balı 350 gr Çıt Kapak

Anadolu’nun yemyeşil yaylalarında el değmeden yetişen bitkiler, arıların bal üretimi için benzersiz bir kaynak oluşturuyor. Yayla bitkilerinin yüksek rakımlı ve nemli yetişme ortamları, bu bitkilerin polen yoğunluğu ve aromalarına da olumlu yönde etki ediyor. Üstelik yayla florasında çok sayıda endemik tür de bir arada bulunuyor ve bu türlerden elde edilen bal, kendine has bir aroma kazanıyor. Yayla çiçeklerinin tüm bu özellikleri arıların emeği ile buluştuğunda ise yüksek kaliteli ve zengin içerikli yayla balı meydana geliyor.

Bereketli Anadolu topraklarının dört bir yanındaki bakir yaylalardan toplanan ballar, Balparmak Analiz Laboratuvarlarında analiz edilerek özenle seçiliyor. Siz de kaliteli yayla balı deneyimine güvenilir koşullarda ulaşmak için Balparmak Yayla Çiçek Balı Avantaj Paketi'ni hemen şimdi sipariş verebilirsiniz!

Yayla Balı Nedir?

Yayla balı, Balparmak’ın ortalama bin metre rakıma sahip yaylalarda üretilen ballardan derlediği özel bir  çiçek balı çeşididir.

Yayla Balı Ne Zaman Toplanır?

Yayla balının üretimine yaylaların çiçeklenmeye başladığı ilkbahar mevsiminde başlanır. Yaz mevsiminde ise bal sağımı yapılır.

Balparmak Yayla Çiçek Balı Ne İçerir?

Yayla balı, elde edildiği bitkiler dolayısıyla yüksek nem oranına sahip bir bal türüdür. Bunun yanı sıra bal, içeriğindeki karbonhidrat ile enerji değeri yüksek bir besindir. Ayrıca yayla balı, çeşitli vitaminler, proteinler, mineraller ve lif de içerir.

Balparmak Yayla Çiçek Balı'nın içeriği ve çiçek kaynağı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün ambalajı üzerinde yer alan kare (QR) kodu kullanabilir ya da ID numarasını bu sayfaya girebilirsiniz.   

Yayla Balı Ne İşe Yarar?

Yayla balı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerini karşılamak adına lezzetli bir alternatif sunar.

Yayla Balı Nasıl Kullanılır?

Yayla balı, yemekler ve tatlıları lezzetlendirmek adına tercih edilebileceği gibi içecekleri tatlandırmak için rafine şekere alternatif olarak da kullanılabilir. Bu değerli balın tadını daha baskın şekilde hissetmek isterseniz, ürünü tek başına da tüketebilirsiniz.

Peki, balın tavuk yemeklerine çok yakıştığını biliyor muydunuz?  Bunun için ızgara tavuğunuzu marine etmek üzere hazırladığınız sosa iki yemek kaşığı Balparmak Yayla Çiçek Balı katmanız yeterli! Ortaya çıkan gurme lezzetin tadına doyamayacaksınız... Detaylı tarif için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz! 

Yayla Balı Ne Kadar Tüketilmelidir?

Bal tüketimi için günlük önerilen maksimum miktar, gerek yetişkinler gerekse de çocuklar için vücut ağırlığı baz alınarak hesaplanabilir. Uzmanlarca her 1 kilogram vücut ağırlığına karşılık olarak 1 gram bal tüketimi önerilir. Ancak 0-1 yaş arası çocuklara kesinlikle bal verilmemesi gerektiği unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra herhangi bir kronik hastalığınız ya da alerji riskiniz varsa bal tüketimi konusunda doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Balparmak Yayla Çiçek Balı Tadı Nasıldır?

Balparmak Yayla Çiçek Bal, elde edildiği çiçeklerin nem oranından dolayı baskın bir tada ve aynı zamanda ferah bir aromaya sahiptir.

Balparmak Yayla Çiçek Balı Kalori Değeri Nedir?

Balparmak Yayla Çiçek Balı’nın 100 gramındaki enerji değeri 304 kalori (kcal)’dir.  

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.