%27 İNDİRİM

Apitera

Apitera Dox 7g X 84 Pieces (Propolis, Honey, Parsley Seed, Goldengrass)

750.00 TL
550.00 TL
7 gr
... 100% Secure
Payment Infrastructure
... Continuous Fast Delivery
Same Day Shipping
... Special Packaging with
Full Impact Protection
... Free Shipping for Deliveries
Worth 350 TL and More


Flower Honey
Campaign
 • Features
 • Balparmak Apitera Dox


  Artık, arındırıcı ve yenileyici etkiye sahip bitkisel kaynaklarla formüle edilmiş Balparmak Apitera Dox var! Doğal içerikleriyle Balparmak Apitera Dox, doğanın şefkatli ellerini siz ve sevdiklerinizle buluşturuyor!


  Balparmak Apitera Dox Nedir?

  Balparmak Apitera Dox, arıların mucizevi salgısı olan propolis ile bal ve çeşitli formlarda altınotu, barut ağacı kabuğu, enginar, maydonoz tohumu ve tarçının birleşiminden oluşan doğal bir gıdadır.


  Balparmak Apitera Dox Ne İşe Yarar?

  Apitera Dox, pratik tek kullanımlık hijyenik ambalajı ve doğal içerikleri ile vücudun arınması ve yenilenmesine destek sağlamak isteyenler için pratik bir alternatif gıdadır. İlaç niyetine kullanımı önerilmemekte olup, ek gıda olarak tüketilmelidir.

  Balparmak Apitera Dox Ne İçerir?

  Yoğun bal oranı sayesinde keyifli bir tüketim sağlayan Balparmak Apitera Dox; propolis ekstresi, maydanoz tohumu, enginar ekstresi, tarçın, barutağacı kabuğu ekstresi ve altınotu ekstresi içerir.

  Bal

  Arıların çiçek nektarlarından toplayarak ürettikleri tatlı bir doğal besin maddesidir. Karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, enzim ve doğal yağ asitleri içermesi bakımından vücudun ihtiyaç duyduğu bileşenlerin alınmasını sağlar.

  Propolis

  Arıların kovanlarını her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korumak amacıyla ürettikleri reçine kıvamına sahip koyu renkli bir maddedir. Doğal yağ asitleri, vitamin, mineral ve fenolik bileşik yönünden zengin bir içeriğe sahiptir.

  Maydanoz Tohumu

  Uçucu ve sabit yağlar içerir. Maydanozda bulunan apiol (karaciğere toksik) ve miristisin (halüsinojen), maydanoz tohumunun içeriğinde bulunmamaktadır.

  Enginar

  Enginar, Akdeniz bölgesinde yetişen bir bitki ve aynı zamanda bir gıda maddesidir. Fenolik maddeler, inülin, posa, vitamin ve minerallerce zengindir.

  Tarçın

  Kokusu kuvvetli, keskin ve uzun süreli; tadı tatlımsı ve yakıcı bir bitkidir. Kalsiyum, magnezyum, demir ve lif içerir.

  Barut Ağacı Kabuğu

  Barut ağacı, cehrigiller familyasından, kışın yapraklarını döken, çalı görünümlü çok yıllık bir bitkidir. Barut ağacı kabuğu, ağaç çiçek açmadan hemen önce toplanır, temizlenir ve en az bir yıl kurutulduktan sonra kullanılır.

  Altınotu

  Altınotu bitkisinin yapısında uçucu yağ, polifenolik bileşenler (flavonitler, tanenler) ve sterinler gibi fonksiyonel bileşikler yer almaktadır.

  Balparmak Apitera Dox Nasıl Kullanılmalıdır?

  Yoğun bal içeriği ile lezzetli bir formüle sahip olan Balparmak Apitera Dox’u dilerseniz tek başına, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinize ilave ederek tüketebilirsiniz.

  Katlayın hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da içecek karışımlarınız içerisine ilave edin.

  Gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ilave edin.

  Aç veya tok karnına tüketebilirsiniz.

  Balparmak Apitera Dox
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Dox'u 15 yaş ve üzeri yetişkinlerin günde 1-2 saşe tüketmesi önerilir. Hamilelerin, emziren annelerin, çeşitli sağlık problemleri bulunan bireylerin ve ilaç kullanan kişilerin kullanmadan önce hekimlerine danışması gerekir.

  Balparmak Apitera Dox
  Tadı Nasıldır?

  Bal tadının yoğun olarak hissedildiği Balparmak Apitera Dox, içerdiği çeşitli aromatik bitki özleriyle damakta özgün ve hoş bir tat bırakır.

  Balparmak Apitera Dox
  Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Apitera Dox, bir saşede (7 gram) yaklaşık 24 kalori içerir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.