... ...
%15 indirimli
Balkovan - Balparmak Balkovan Çiçek Balı 2 Kg
%19 indirimli
Apitera - Apitera Zen 7 g x 28 Adet
%19 indirimli
Apitera - Apitera Up 7 g x 28 Adet
%19 indirimli
Apitera - Apitera Mind 7 g x 28 Adet
%21 indirimli
Apitera - Apitera Propolis 7 g x 21 Adet
%5 indirimli
Apitera - Apitera Zen 7 g x 35 Adet
%5 indirimli
Apitera - Apitera Up 7 g x 35 Adet
Apitera Up 7 g x 35 Adet
105,00 TL
99,90 TL
0.0 (0)
%5 indirimli
Apitera - Apitera Mind 7 g x 35 Adet
%8 indirimli
BallıMix - Balparmak BallıMix 180 g X 3 Adet
%18 indirimli
Balparmak - Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet
%4 indirimli
Balparmak - Balparmak Özel Kovan Paketi
%6 indirimli
Balparmak - Balparmak Lezzet Paketi 2
%7 indirimli
Balparmak - Balparmak Özel Kahvaltı Paketi
%5 indirimli
BallıMix - Balparmak BallıMix 40 g x 12 Adet
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Balparmak Fırsat Ürünleri

Bal ve diğer arı ürünleri, içerdikleri yoğun bileşenlerle insan beslenmesi için en değerli gıda kaynakları arasında yer alıyor. Peki, siz bu ürünleri hala günlük beslenme rutininize dahil etmediniz mi? O halde Balparmak’tan size ve tüm sevdiklerinize iyi haber! Doğal arı ürünlerini yüksek kalite ve lezzet garantisiyle tüketicilerine sunan Balparmak, avantajlı fiyatlarla size ilk adımınızı atmanız için eşsiz fırsatlar sunuyor. Yüzde 100 doğal bal çeşitleri ve çok daha fazlası, avantajlı fiyatlarla bu kategoride keşfedilmeyi bekliyor!

Balparmak Fırsatlar Nedir?

Balparmak Fırsatlar; Balparmak ürünlerinin kampanya paketi halinde sunulduğu farklı seçeneklerden oluşuyor. En çok satılan ürünlerin bir araya geldiği bu kategoride, birden fazla lezzeti aynı anda deneyebileceğiniz farklı alternatifler de bulunuyor.

Fırsatlar Hangi Ürünleri İçerir?

Balparmak Fırsatlar kategorisinde doğal çiçek balları, monoflora ballar, Ballımix ve Apitera çeşitleri gibi en popüler ürünlerden oluşan çoklu paketler yer alıyor.

Neden Fırsatlardan Almalıyım?

Fırsatlar, Balparmak’ın en çok alınan ürünlerini fiyat bakımından kaçırılmayacak fırsatlarla tek pakette buluşturuyor. Hakiki bal çeşitlerinden yüzde 100 doğal kahvaltılık ve atıştırmalıklara, bal ve saf propolis karışımlarından bitkisel içerikli Apitera seçeneklerine kadar pek çok indirimli ürün, yüzde 20’ye kadar daha düşük fiyatlarla alıcılarına ulaşıyor.

Balparmak Avantajlı Set Çeşitleri Nelerdir?

Balparmak Avantajlı Setler kategorisindeki indirimli ürünler arasında; aynı çeşitten oluşan bal, Ballımix ve Apitera setlerinin yanı sıra; iki veya daha fazla ürün çeşidini içeren paketler de yer alıyor. Bal Setleri ● 3 adet 225 gramlık Yayla Balı Paketi ● 2 adet 460 gramlık Kestane Balı Paketi ● 2 adet 850 gramlık Yayla ve Ova Balı Paketi ● 2 adet 460 gramlık Yayla ve Ova Balı Paketi ● 2 adet 850 gramlık Yüksek Yayla Balı Paketi ● 2 adet 350 gramlık Çıt Kapak Yayla Balı Paketi ● 3 adet 460 gramlık üründen oluşan Balparmak Gurme Paketi (Kekik Balı, Bingöl Balı, Yüksek Yayla Balı) Apitera Setleri ● 3 adet 7’li Apitera Propolis Paketi ● 5 adet 7’li Apitera Mind Paketi ● 5 adet 7’li Apitera Up Paketi ● 5 adet 7’li Apitera Zen Paketi Ballımix Setleri ● 3 adet 180 gramlık Ballımix Paketi Karışık Setler ● 1 Adet 460 gramlık Kestane Balı + 1 adet 7’li Apitera Zen Paketi ● 5 farklı üründen oluşan Avantajlı Kış Paketi (250 gramlık Çıt Kapak Yayla Balı + 40 gramlık Kakaolu Ballımix + 7’li Apitera Mind + 7’li Apitera Up + 7’li Apitera Propolis) ● 3 farklı üründen oluşan Balparmak Lezzet Paketi 2 (350 gramlık Çıt Kapak Yayla Balı + 180 gramlık Kakaolu Ballımix + 7’li Apitera Zen) ● 2 farklı üründen oluşan Balparmak Özel Kahvaltı Paketi (460 gramlık Yüksek Yayla Balı + 180 gramlık Ballımix)

Peki, Arı Ürünlerini Düzenli Olarak Tüketmek Neden Önemli?

Doğal bal, günlük tatlı tüketme ihtiyacını güvenilir yollarla karşılamak için pek çok yönden güçlü bir alternatif sunuyor. Tüm bal çeşitleri doğrudan tüketilebilmekle birlikte, rafine şeker yerine tatlandırıcı olarak da farklı şekillerde kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra orijinleri fark etmeksizin içerdikleri vitamin, mineral ve enzim gibi değerli bileşenler sayesinde, vücuttaki sistemlerin normal işleyişinin korunmasına önemli katkılar sağlıyor. Peki, bu kategorideki bir diğer ürün içeriği olan propolisin faydalarını biliyor muydunuz? Arıların kovanlarını zararlı dış tehditlerden korumak için ürettiği propolis, dünyadaki en zengin antioksidan kaynağı olma özelliğini taşıyor. Bu benzersiz arı ürününün içeriğinde, şimdiye dek tespit edilmiş 300’den fazla yararlı bileşen bulunuyor. Bu kapsamda gerek geleneksel yöntemler gerekse de bilimsel araştırmalara göre; propolis, en etkili doğal besin takviyelerinden biri olarak değerlendiriliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.