Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim

Balparmak Doğal Çam Balı

Doğal Çam Balı

Dünya çam balı üretiminin yüzde 90’ından fazlasının Türkiye’de yapıldığını biliyor muydunuz? Türkiye, ormanlık alanlarının yüzde 60’ının çam ağacından oluşması bakımından tam anlamıyla “dört mevsim yeşil” bir cennet. Kışın yaprak dökmeyen dayanıklı yapısının yanı sıra çam ağaçları, mis kokulu salgılarıyla da doğal yaşamı zenginleştiren varlıklar arasında yer alıyor. Üstelik çam ağaçlarında bulunan aromatik maddeler, zengin içeriğiyle bal arılarının da en sevdiği besin kaynaklarından birini oluşturuyor.

Muğla - Bodrum sınırlarında yer alan Halikarnas bölgesi, antik çağlardan beri tüm dünyada çam balının anavatanı olarak biliniyor. Bu bölgeden elde edilen nitelikli  ve yüksek kaliteli çam balları, Balparmak güvencesiyle alıcılarına ulaşıyor. Siz de tadı ve kokusuyla eşsiz bir bal deneyimi yaşamak için, Balparmak Çam Balı kategorisinde yer alan ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz!

Balparmak Doğal Çam Balı Çeşitleri Nelerdir?

Halikarnas çam ballarından derlenen Balparmak Çam Balı, paketleme öncesi 100’ü aşkın parametreden oluşan detaylı testlerden geçiriliyor. Böylece tüketicilerine doğallık ve hijyen garantisi veren Balparmak çam balları, birçok farklı gramaj ve ambalaj seçeneği ile balseverlerin beğenisine sunuluyor.

Cam kavanozlardan, Çıt Kapak ambalajlara, tüplerden piknik boy ürünlere ve tek kullanımlık paketlere kadar pek çok alternatif, Balparmak Çam Balı kategorisinde keşfedilmeyi bekliyor. Evinizde, iş yerinizde, piknik organizasyonlarında ve molalarınızda… Hayatınıza yepyeni bir tat katmak için size en uygun seçeneklere hemen göz atmaya başlayın!

Kavanoz Çam Balı Çeşitleri

Balparmak kavanoz çam balları; tekli halde 850, 460 ve 225 gramlık ambalajlarda satışa sunuluyor. Ayrıca kategoride, 24’lü paket halinde sunulan 32 gramlık cam kavanozlar da bulunuyor.

Çıtkapak Çam Balı Çeşitleri

Pratik kullanım sağlayan Balparmak Çıt Kapak ambalajlarda, 600 ve 350 gram olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Kategoride yer alan Enerji Paketi 2 ve Destek Paketi 2 ise Balparmak Çam Balı’nı Apitera ürünleri ile birlikte denemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Tüp Çam Balı

Balparmak tüp çam balı ambalajlar, 90 ve 40 gramlık iki farklı seçeneği ile satışa sunuluyor. Ayrıca 40 gramlık tüp ambalajlara üçlü paket olarak da sahip olabilirsiniz.

Piknik Boy Çam Balı

20 gramlık hacmiyle kahvaltı ve piknikler için ideal bir tüketim sunan Balparmak piknik boy çam balı ürünler, 120’li ve 72’li (alüminyum ambalaj) paket seçenekleri ile sunuluyor.

Katla Balla Çam Balı

Yedi gram hacmiyle çay ve kahvelerinizi tatlandırabileceğiniz Balparmak Katla Balla çam balları, yenilikçi ambalajıyla son derece pratik bir kullanım sunuyor. Katla Balla çam ballarına 120’li, 18’li ve 12’li paketler halinde sahip olabilir, dilerseniz çiçek balı ve çam balının bir arada bulunduğu paketlere de göz atabilirsiniz.

Balparmak Doğal Çam Balı Hakkında En Çok Merak Ettikleriniz

Çam Balı Nedir?

Çam balı, bal arılarının çam ağaçlarındaki salgılardan ürettikleri bir bal çeşididir.

Çam Balı Hangi Zamanda Toplanır?

Çam balı üretimi, ağustos ve kasım ayları arasında yapılır. 

Balparmak Çam Balı Tadı Nasıldır?

Çam balının rengi çiçek ballarına nazaran daha yoğun olmakla birlikte tadı oldukça yumuşaktır. Boğazda yanma hissi oluşturmaz. Güçlü bir aromaya sahip olan çam balında şeker oranı da görece daha düşüktür. Bu sayede hafif bir tüketim sağlar.

Balparmak Çam Balı Ne Kadar Tüketilmelidir?

Balparmak Çam Balı’nın, yetişkinlerde günde 6 ila 10 tatlı kaşığı (50-80 gram) tüketimi uygundur. Çocuklarda ise bu miktarın, vücut ağırlığına göre (1 kg - 1 gr) belirlenmesi önerilir.

Balparmak Çam Balı Nasıl Tüketilir?

Çam balını dilerseniz diğer besinleri tatlandırmak amacıyla ilave olarak, dilerseniz de en yoğun lezzetiyle tadabilmek adına tek başına tüketebilirsiniz.

Balparmak Çam Balı Kaç Kaloridir?

Balparmak Çam Balı, 100 gramda yaklaşık 304 kalori içerir.

Balparmak Çam Balı Fiyatı Nedir?

Balparmak Çam Balı, kalite ve hizmet güvencesi dikkate alınarak en uygun ürünü önerilen fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmak üzere satışa sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.