Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim
Açık Kampüs Uygulaması

AÇIK KAMPÜS UYGULAMASI

Balparmak olarak, yıllardır AÇIK KAMPÜS uygulamamız ile tüketicilerimizin bal ve tüm arı ürünleri hakkında merak ettikleri her konuyu, uzmanları tarafından yanıtlıyoruz.  Her hafta ortalama 120 ziyaretçiyi kampüsümüzde ağırlayıp, Türkiye’nin en gelişmiş Bal ve Arı Ürünleri İhtisas Laboratuvarımızı (APILAB) ve üretim alanlarımızı birlikte geziyoruz. Bal ve Arı Ürünleri hakkında merak ettiğiniz her konu ve gezi talepleriniz için [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da 0216 643 02 12 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

OKUL GEZİLERİ

İlkokul ve Anaokulu öğrencilerine doğal bal ve arı sevgisi aşılıyoruz!
Balparmak olarak geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızın doğa ve doğanın sürdürülebilirliğini sağlayan arılar konusunda bilinçlendirilmesini önemsiyoruz. Bu amaçla ilkokul ve anaokulu öğrencilerinin arıları tanımaları ve onların dünyaya kattıkları mucizevi hediyeleri öğrenmeleri için eğitimler düzenliyoruz.

Küçük yaş gruplarına özel olarak planladığımız eğitimlerimiz, uzman pedagoglarımız tarafından sevgi ve özenle veriliyor. Bu eğitimlerde çocuklara, sağlıklı beslenmenin ve kahvaltının önemini anlatıyoruz.

Daha sonra Kurumsal İletişim uzmanlarımızın rehberliğinde, kampüsümüzü geziyor, bu heyecanlı keşfin mutluluğunu çocuklarımızla birlikte paylaşıyoruz.

Balların ve diğer arı ürünlerinin analizlerinin yapıldığı Türkiye’nin ilk, dünyanın ise sayılı AR-GE Merkezlerinden olan Balparmak AR-GE merkezimize gidiyoruz. Burada doğal bal, diğer arı ürünleri, arı ve arıcılık hakkında çocuklarımızın merak ettikleri tüm sorulara AR-GE uzmanlarımız cevap veriyor. Ayrıca Coşkun Aral iş birliğiyle hazırladığımız “Balın İzinde” belgeselini izliyoruz. Bu belgeselde, arıların çiçek çiçek dolaşarak bal üretiminden arıcıların emeğine, balların toplanmasından Balparmak’ta yapılan analizlere ve sonunda sofralarımıza ulaşmasına kadar olan süreci anlatıyoruz.

Gezi sonrası minik ziyaretçilerimizi hediyelerle uğurluyoruz.

Balparmak Kampüsünü ziyaret etmek isteyen ilkokul ve anaokulların taleplerini karşılıksız bırakmamaya özen gösteriyoruz. Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: [email protected]
Okul Gezileri 1
Okul Gezileri 2
Lise ve Üniversite öğrencilerinin teknik/mesleki eğitimlerine destek veriyoruz!
Hayata hazırlanan lise ve üniversite öğrencilerini de Açık Kampüs uygulamamız kapsamında kampüsümüzde ağırlıyoruz. Bu gruplara meslek seçimlerine yardımcı olacak, teknik içerikli detaylı geziler düzenlemeye özen gösteriyoruz. Üniversitelerin bölümlerine veya liselerin alanlarına uygun olacak şekilde gezinin içeriğini ve akışını planlıyoruz. Ziyaretçilerimiz öğrenim gördükleri alanlara göre AR-GE’den pazarlamaya kadar çeşitli direktörlüklerle bir araya gelebiliyorlar.

Kurumsal ve teknik sunumlarla desteklenen gezimizde misafir ettiğimiz öğrenciler sektör profesyonelleri ile bir araya gelme fırsatı buluyor. Geleceklerini inşa etme aşamasında olan öğrenciler, kariyer yollarına ışık tutabilecek sunumları dinleyebiliyorlar.

Balparmak AR-GE merkezi gezimizde öğrencileri balın analiz süreçleri hakkında bilgilendiriyor, buradaki işleyişe şahit olma fırsatı sunuyoruz. AR-GE merkezimizdeki uzmanlarımız özellikle ilgili alanlarda öğrenim gören öğrencilere teknik detaylar içeren sunumlar gerçekleştiriyor. Gezi sonrası genç ziyaretçilerimizi hediyelerle uğurluyoruz.

Balparmak Kampüsünü ziyaret etmek isteyen lise ve üniversiteleri bekliyoruz. Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: [email protected]
Lise ve Üniversite öğrencilerine destek
Lise ve Üniversite öğrencilerine destek 2

MESLEK GRUPLARINA ÖZEL GEZİLER

Meslek profesyonelleriyle kampüsümüzde buluşuyoruz!
Açık Kampüs uygulamamız kapsamında meslek profesyonelleriyle de bir araya geliyoruz. Bu özel gezilerimize genellikle gastronomi ve sağlık gibi alanlarda profesyonelleşmiş gruplar katılım sağlıyor. Katılımcılarımıza sektör ve arı ürünleri hakkında ihtiyaçlarına uygun sunumlar yapıyoruz. AR-GE ve Kalite Direktörlüğümüz tarafından yapılan bilgilendirici sunumları, alanında uzman farklı bir konuk konuşmacıyla zenginleştiriyoruz. Konuşmacı çeşitliliği ile amacımız, konuklarımızın gerek kariyer gerekse kişisel gelişimlerine katkı sunmak oluyor. AR-GE Merkezimize yaptığımız tanıtım gezisi ile ziyaret son buluyor. Meslek gruplarına ilham verdiğine inandığımız gezilerimize siz de dahil olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: [email protected]

Meslek Gruplarına Özel
Meslek Gruplarına Özel 2

EV SAHİPLİĞİ

Sektörel konferansları ve etkinlikleri ağırlıyoruz.
Balparmak Kampüsümüzde sektörümüzü temsil eden söyleşi, çalıştay, kongrelere ve konferanslara ev sahipliği yapıyoruz. Balparmak Kampüsümüzde yer alan tam donanımlı toplantı salonlarımızda aynı anda 200 kişiye kadar ağırlayabiliyoruz. Alanında uzman kişilerin bir araya geldiği bu organizasyonlarda, katılımcılara özel olarak bir kampüs gezisi düzenliyoruz.
AR-GE merkezimizdeki süreçleri gözlemleyip, detaylarını anlattığımız gezide sektör uzmanlarıyla bir araya gelerek yeniliklere katkı sağlamak ve öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz.

İletişim: [email protected]

Ev Sahipliği 1
Ev Sahipliği 2
Açık kampüs uygulamamıza ait videolarımıza Balparmak  ve Apitera  YouTube hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.