Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim
Fırsat Ürünleri
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Varsayılan Sıralama

Apitera Polen Çeşitleri

Bitkilerde üreme görevini üstlenen ve arıların varlıklarını devam ettirebilmek adına kendilerine besin olarak işlediği polenler, bu minik canlıların beslenmesini sağlayan bir madde olmanın çok ötesinde yer alıyor. Kadim zamanlardan beri insanlar tarafından da kullanılan arı poleni, vücuda sunduğu katkılar itibarıyla günümüzde 7’de 70’e pek çok bireyin beslenme rutinine dahil olmayı başarıyor.

İşçi arılar, birçok farklı çiçekten topladıkları polenleri kovanlarına taşıyıp enzimleriyle işleyerek koloninin beslenme ihtiyacını karşılıyor. Yavru arılar ve arı sütü üreten genç arılar için ihtiyaç fazlası olan arı polenleri, kovanlara yerleştirilen mekanizmalarda birikiyor. Arıcılar tarafından toplanıp Balparmak laboratuvarlarına iletilen ve doğallık testinden geçen arı polenleri ise Apitera ürün ailesi içerisinde bu sayfada sizlere sunuluyor!

1. Balparmak Apitera Polen Ürünleri Nelerdir?

Arı poleni içeren Apitera ürünleri, yüksek besin değerine sahip kaliteli arı polenlerinin diğer arı ürünleriyle bir araya getirilmesi sonucu elde ediliyor. Doğal ve katkısız içeriklerinin yanı sıra yüksek besin değerine sahip olan Apitera polen ürünleri, farklı çeşitleriyle değişen damak zevklerine hitap ediyor.

1.1. Apitera Plus Mix (Arı Sütü-Bal-Polen-Propolis)

Arı sütü, bal, polen ve propolisi tek bir üründe bir araya getiren Apitera Plus Mix, günlük besin ihtiyacının karşılanmasında aktif olarak rol oynuyor. Zengin içeriği ve katkısız formülü sayesinde doğal bir takviye edici gıda seçeneği olan bu ürün hem yetişkinlerin hem de çocukların severek tükettiği bir besin oluyor.

1.2. Apitera Mix Portakallı (Arı Sütü-Bal-Polen-Propolis)

Portakal aromasını sevenler için keyifli bir takviye edici gıda alternatifi olan Apitera Mix Portakallı, arı sütü, bal, polen ve propolis ile son derece zengin bir içeriğe sahip. Doğal portakal aroması ve yoğun bal ile damakları şenlendiren bu ürün, kahvaltı sofraları ve ara öğünler için ideal bir seçenek oluyor.

2. Balparmak Apitera Polen Ürünleri Hakkında En Çok Merak Ettikleriniz

Balparmak Apitera polen ürünleriyle beslenme düzenlerine yeni bir boyut kazandırmak isteyen kişiler “Arı poleni nedir?” ve “Arı poleni ne işe yarar?” gibi soruların yanıtlarını merak ediyor. Apitera polen ürünleri hakkında sık sorulan soruların detaylı yanıtlarını sayfanın devamında görebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.