Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim

Ballı Mix

Fırsat Ürünleri
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Varsayılan Sıralama
Toplam 15 ürün bulunmaktadır.

 

BallıMix

Ekmeküstü veya kaşık kaşık fındık ezmesine kim hayır diyebilir? Yediden 70’e herkesin damak zevkine hitap eden bu nefis lezzet, kalabalık kahvaltı saatlerinden küçük kaçamaklara kadar her ana eşsiz bir tat katıyor. Ancak halihazırda yüksek enerji değerine sahip olan bu gıda ürünü, işlenmiş şeker türleri ve yapay tatlandırıcılarla bir araya geldiğinde vücutta istenmeyen uzun vadeli etkiler gösterebiliyor. Peki, bu tatlı keyfini kaçamak yerine çok daha güvenilir bir beslenme şekline dönüştürebilseniz nasıl olurdu?

Balparmak BallıMix ürün ailesi, rafine şeker ilavesi içermeyen ve sadece bal ile tatlandırılmış katkısız formülleriyle, tatlı tutkunları için karşı konulmaz seçenekler sunuyor. Balparmak BallıMix ürünlerinin içeriğinde ayrıca koruyucu madde, trans yağ ve renklendirici maddeler de bulunmuyor. Sadece doğal kaynaklı içeriklerden oluşan ve zengin besin değerine sahip olan Balparmak BallıMix ürünleri, size ve tüm ailenize gönül rahatlığıyla tatlı tüketme imkanı sağlıyor. Öyleyse şimdi, kendiniz ve çocuklarınız için en iyisini düşünme zamanı!

Balparmak BallıMix Ürün Çeşitleri Nelerdir?

BallıMix kategorisinde, fındıklı Balparmak Ballımix ve kakao ile zenginleştirilmiş Balparmak Kakaolu BallıMix olmak üzere iki farklı tat seçeneği bulunuyor. Tüketim yoğunluğu ve kullanım alanlarına göre ürünler, kavanoz veya tüp ambalajlarla alıcılarına ulaşıyor. Böylece sofraların vazgeçilmezi olmasının yanı sıra, çantada veya beslenme kutularında da kolayca taşınabiliyor. Peki, siz hangi BallıMix çeşidini seçeceğinize hala karar vermediniz mi?

Balparmak BallıMix

Rafine şeker ilavesiz Balparmak BallıMix, yüzde 60 bal ve yüzde 21 fındıktan oluşan içeriğiyle tatlı severler için zengin bir besin kaynağı oluyor. BallıMix’in diğer bileşenlerini ise doğal kaynaklı süt ürünleri, bitkisel yağlar ve doğal aroma vericiler oluşturuyor. Yapay hiçbir katkı maddesi, trans yağ, koruyucu ve renklendirici içermeyen ürün, bal ve fındık lezzetinin en doğal halini damaklarla buluşturuyor.

Balparmak Kakaolu BallıMix

BallıMix’in damaklara kazınan lezzeti, kakao tadının uyumlu birleşimiyle keyifli bir deneyim sunuyor. Yüzde 55’i bal, yüzde 15’i fındıktan oluşan Balparmak Kakaolu BallıMix, yüzde 5 oranında ise kakao içeriyor. Kakaolu BallıMix’in bitkisel yağ ve doğal kaynaklı süt ürünleriyle zenginleştirilen içeriğinde; yapay katkılar, trans yağlar, koruyucu maddeler ve renklendiriciler bulunmuyor. Böylece bal, fındık ve kakao üçlüsünün muhteşem birleşimi, her tadımda yoğun bir şekilde hissediliyor.

BallıMix ürünlerini Balparmak’ın diğer en sevilen ürünleriyle bir arada tatmaya ne dersiniz? Öyleyse kategorideki “Balparmak Özel Kahvaltı Paketi ” ve “Balparmak Lezzet Paketi 2” seçeneklerine de göz atmayı unutmayın. 

Balparmak BallıMix Hakkında En Çok Merak Ettikleriniz

BallıMix Nedir?

BallıMix, Balparmak’ın yoğun bal ile tatlandırılmış ve rafine şeker ilavesi içermeyen, gerçek fındık karışımlı ürün serisidir.

Balparmak BallıMix Ne İşe Yarar?

Balparmak BallıMix ürünleri, işlenmiş şeker içermeyen katkısız formülü ve içerdiği yüksek besin değeri ile tatlı ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılar.

Balparmak BallıMix Neler İçerir?

Balparmak BallıMix ürünleri, tamamen doğal içeriklerden oluşur. Koruyucu madde, renklendirici, trans yağ ve diğer yapay katkıları içermez. Ürünlerde çeşitlerine göre bal, fındık, kakao, vanilya, bitkisel yağlar (ayçiçek, fındık) ve süt tozu bulunur.

Balparmak BallıMix Nasıl Saklanır?

Balparmak BallıMix ürünleri, oda koşullarında doğrudan ısı ve ışık almayacak biçimde korunmalıdır.

Balparmak BallıMix’in Tadı Nasıldır?

Balparmak BallıMix ürünleri, çocuk ve yetişkinlerin damak zevkine hitap edecek şekilde yoğun lezzetli tariflerle formüle edilmiştir. BallıMix ürün ailesinde, balın yumuşak tadı ile kavrulmuş fındığın güçlü aroması hakimdir.

Balparmak BallıMix Kalori Değeri Nedir?

100 gram Balparmak BallıMix yaklaşık 519 kalori içerir.

Balparmak Kakaolu BallıMix Kalori Değeri Nedir?

100 gram Balparmak Kakaolu BallıMix’te yaklaşık 440 kalori bulunur.

Balparmak BallıMix Fiyatı Nedir?

Balparmak BallıMix ve Kakaolu BallıMix ürünleri, kalite ve hizmet güvencesi dikkate alınarak en uygun ürünü önerilen fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmak üzere satışa sunulmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.