BallıMix

BallıMix Ballı Fındık Ezmesi 180 g

34,90 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Balparmak BallıMix (180 gr.)

  Balparmak, rafine şeker ilavesiz fındık ezmesi BallıMix ile size ve sevdiklerinize güvenle tüketebileceğiniz tatlı bir alternatif sunuyor! Gerçek fındık ve bal karışımından oluşan bu ürün için özenle seçilen fındıklar, tüm hijyen koşulları gözetilerek ezme haline getiriliyor. Elde edilen fındık ezmesi, yoğun bal ve doğal aroma verici (vanilya) ile tatlandırılıyor. Son aşamada ise ürün, el değmeden paketlenerek tüketime hazır hale geliyor. Siz de Balparmak BallıMix (180 gr.)’i hemen şimdi sipariş vererek tatlı keyfinin çok daha güvenilir halini sofralarınıza taşıyabilirsiniz!

  Balparmak BallıMix Nedir?

  Balparmak BallıMix, yüzde 60 bal ile yüzde 21 kavrulmuş gerçek fındıktan oluşan ve güvenilir tüketim imkanı sunan bir fındık ezmesi alternatifidir. 

  Balparmak BallıMix Neler İçerir?

  Balparmak BallıMix; bal, fındık, vanilya, yağsız süt tozu ve bitkisel yağlar (ayçiçek ve fındık) içerir. Üretiminde trans yağ, koruyucu ve renklendirici gibi yapay katkılar kullanılmayan ürün, tamamen doğal içeriğe sahiptir. Rafine şeker içermez.

  • Bal: Arıların çiçeklerden topladığı nektarları enzimleri ile işleyerek ürettiği, yüksek besin ve enerji değerlerine sahip bir gıdadır. İçeriğinde çeşitli vitaminler, mineraller ve proteinlerin yanı sıra karbonhidrat ve bitkisel yağ barındırır. 
  • Fındık: Huşgilller familyasında yer alan bir kabuklu yemiş çeşididir. Yüksek karbonhidrat, protein ve yağ oranına sahip olan fındık; kalsiyum, potasyum, A vitamini ve C vitamini bakımından da zengindir. 

  Balparmak BallıMix Ne İşe Yarar?

  Balparmak BallıMix, içeriğindeki bal ve fındık ile vücudun günlük ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca rafine şeker ilavesi içermeyen bu ezme, güvenli bir tatlı alternatifidir.

  Balparmak BallıMix Nasıl Kullanılmalıdır?

  Balparmak BallıMix, güne tatlı ve enerjik bir başlangıç için kahvaltılarda ekmeğe sürülerek ya da tek başına tüketilebilir. Ayrıca içerisindeki değerli bileşenler ile bu ürün, anlık tatlı isteğini gidermek için de faydalı bir seçenek olabilir.

  Balparmak BallıMix ile kahvaltı sofralarınız için enfes krepler hazırlamaya ne dersiniz? Hem sizin hem de çocuklarınızın çok seveceği BallıMix’li ve Meyveli Krep tarifi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

  Balparmak BallıMix Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak BallıMix’in hem yetişkinler hem de çocuklarda günlük ideal tüketim miktarını belirlemek adına ürün içeriğindeki bal miktarı baz alınabilir. BallıMix’in 100 gramında 60 gram bal bulunmaktadır ve her 1 kilogram vücut ağırlığına karşılık 1 gram bal tüketimi idealdir.

  Balparmak BallıMix’in içeriğinde yoğun bal bulunması sebebiyle, ürün 0-1 yaş arası çocukların tüketimine uygun değildir. Ayrıca kronik hastalığı ya da alerji şüphesi bulunanların da ürünü kullanmadan önce doktora danışması gerekmektedir. 

  Balparmak BallıMix’in Tadı Nasıldır?

  Balparmak BallıMix, tadını gerçek kavrulmuş fındıktan ve yumuşak bir tatlılığa sahip olan baldan alır. 

  Balparmak BallıMix Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak BallıMix’in 100 gramı 519 kalori (kcal) değerindedir.

  Balparmak BallıMix (180 gr.) Fiyatı Nedir?

  Kalite ve hizmet güvencesinden ödün vermeyen Balparmak, BallıMix ürünlerinin içeriği için kullanılan ham maddeleri özenle seçmektedir. Ürünlerin fiyatlandırması ise tüm koşullar göz önünde bulundurularak önerilen fiyatlara uygun şekilde yapılmaktadır.  

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.