Balparmak BallıMix 40 g

Tüp
6,25 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak BallıMix Fındıklı (40 gr.) 

  Bir yanda ansızın bastıran tatlı krizleri, diğer yanda rafine şekerin gündemden düşmeyen olumsuz etkileri... Günün herhangi bir saatinde, en olmayacak durumlarda gelip zihni meşgul eden bu iki düşünceyi bastırmak, şimdiye dek sizi de bir hayli yormuş olmalı. Neyse ki Balparmak BallıMix ile bu ikileme artık rahatça son verebilirsiniz. Çünkü bu nefis fındık ezmesinde şeker yok, bal var!

  Balparmak, güvenilir içeriğe sahip BallıMix ile sizlere gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz bir tatlı alternatifi sunuyor. Üstelik tatlı isteğinizin ne zaman ve nerede geldiği de mühim değil! 40 gramlık tüp ambalajlarda sunulan BallıMix, portatif boyutuyla siz nerede isterseniz orada oluyor. Siz de kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek tatlı bir adım atmaya hazırsanız, Balparmak BallıMix (40 gr.)’i denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz!         

  Balparmak BallıMix Fındıklı Nedir?

  Balparmak BallıMix, yapay katkı maddesi ve rafine şeker içermeyen, bal ile tatlandırılmış bir fındık ezmesi çeşididir.  

  Balparmak BallıMix Fındıklı Neler İçerir?

  Balparmak BallıMix, yüzde 60 oranında bal ve yüzde 21 oranında kavrulmuş gerçek fındıktan elde edilir. Bunun yanı sıra ürün yağsız süt tozu, vanilya ve bitkisel yağlar (ayçiçek-fındık) içerir. Sadece doğal kaynaklı gıda maddeleriyle üretilen Balparmak BallıMix’te rafine şeker, trans yağ, renklendirici ve koruyucu bulunmaz.

  • Bal: Arıların çiçek ve salgılardan topladıkları besin maddelerini kendi enzimleri ile işleyerek ürettikleri tatlı ve doğal bir gıdadır. Yüksek besin değerine sahip olan bal; çeşitli vitaminler, proteinler, mineraller, enzimler ve lif içerir.
  • Fındık: Huşgiller familyasından bir çalı türü olan fındık ağacının meyveleridir. Bir kuru yemiş çeşidi olan fındık; A vitamini, C vitamini, protein, mineral, karbonhidrat ve bitkisel yağ içerir.

  Balparmak BallıMix Fındıklı Ne İşe Yarar?

  Bal ve fındığın faydalı bileşenlerini içeriğinde buluşturan Balparmak BallıMix, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu enerji öğelerini karşılamaya yardımcı olur.

  Balparmak BallıMix Fındıklı Nasıl Tüketilmelidir?

  Balparmak BallıMix’i, tüp ambalajı sayesinde tatlıya ihtiyaç duyduğunuz her an pratik bir şekilde tek başına tüketebilirsiniz. Bununla birlikte ekmek ya da kruvasan gibi fırın ürünleriyle doyurucu öğünler ve atıştırmalıklar da hazırlayabilirsiniz.

  Balparmak BallıMix Fındıklı Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak BallıMix’in günlük ideal tüketim miktarını belirlemek adına içeriğindeki bal oranından yardım alabilirsiniz. Günlük ideal bal tüketim miktarı hesaplaması, 1 kilogram vücut ağırlığına karşılık 1 gram bal tüketimi olarak yapılır. Balparmak BallıMix’in içeriğinde yoğun bal bulunması sebebiyle, ürünün 0-1 yaş arası çocuklara verilmesi uygun değildir. Ayrıca kronik hastalığı ya da alerji şüphesi bulunan kişilerin de BallıMix’i tüketmeden önce doktora danışması önem taşımaktadır.   

  Balparmak BallıMix Fındıklı’nın Tadı Nasıldır?

  Balparmak BallıMix, lezzetini kavrulmuş fındığın baskın aroması ve balın hafif tatlılığından alır.

  Balparmak BallıMix Fındıklı’nın Kalori Değeri Nedir?

  40 gram Balparmak BallıMix, 207.6 kalori (kcal) enerji değerine sahiptir.

  Balparmak BallıMix Fındıklı (40 gr.) Fiyatı Nedir?

  Balparmak BallıMix ürünlerinin fiyatı, her aşaması kalite ve hizmet standartlarına uygun şekilde yürütülen üretim süreçleri baz alınarak belirlenir.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.