BallıMix

BallıMix Kakaolu Ballı Fındık Ezmesi 180 g

34,90 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Balparmak Kakaolu BallıMix (180 gr.)

  Siz de tadına doyulmaz gerçek fındık ezmesi ile eşsiz kakao lezzetinin uyumuna karşı koyamayanlardan mısınız? O halde Balparmak Kakaolu BallıMix ile hemen tanışmalısınız! Kakaolu BallıMix’in içeriğindeki gerçek kavrulmuş fındık ve kakaoya eşlik eden yoğun bal, bu karışımı tam anlamıyla bir lezzet şölenine çeviriyor. Üstelik bu kakaolu fındık ezmesi, hiçbir yapay katkı maddesi içermiyor! Sevdikleriniz için hazırladığınız sofralarda gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz bir tatlı için siz de Balparmak Kakaolu BallıMix’i kolayca sipariş verebilirsiniz!

  Balparmak Kakaolu BallıMix Nedir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix; lezzetini bal, fındık ve kakaonun nefis buluşmasından alan doğal içerikli bir ezme türüdür.

  Balparmak Kakaolu BallıMix Neler İçerir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix; içeriğinde yüzde 55 oranında bal, yüzde 15 oranında kavrulmuş fındık ve yüzde 5 oranında kakao barındırır. Bunun yanı sıra ürün; yağsız süt tozu, vanilya ve bitkisel yağlar (ayçiçek ve fındık) içerir. “Şeker yok, bal var.” mottosu ile üretilen Balparmak Kakaolu BallıMix, rafine şeker ilavesizdir. Ayrıca ürünün içeriğinde renklendirici, koruyucu ve trans yağ gibi yapay katkı maddeleri de bulunmamaktadır.

  • Bal: Arıların çiçeklerden topladığı nektarlar aracılığıyla ürettiği yüksek enerji ve besin değerlerine sahip bir gıdadır. İçeriğinde çeşitli enzimler, vitaminler, proteinler, mineraller, bitkisel yağ ve karbonhidrat barındırır.
  • Fındık: Huşgiller ailesinden bir çeşit çalı türünün meyvesinden elde edilen bir kuru yemiş çeşididir. Enerji deposu olarak nitelendirilen fındık; karbonhidrat, protein, yağ, kalsiyum, potasyum, A vitamini ve C vitamini içerir.
  • Kakao: Güçlü bir antioksidan kaynağı olan kakao; içeriğinde protein, magnezyum ve potasyum barındırır. Ayrıca kakao; çeşitli karbonhidratlar, A vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, D vitamini ve E vitamini de içerir.

  Balparmak Kakaolu BallıMix Ne İşe Yarar?

  Balparmak Kakaolu BallıMix, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji desteğini sağlamak adına faydalı ve lezzetli bir alternatiftir.

  Balparmak Kakaolu BallıMix Nasıl Kullanılmalıdır?

  Fındık, kakao ve balın uyumlu buluşması Balparmak Kakaolu BallıMix’i tek başına ya da ekmek vb. hamur işlerine sürerek tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kakaolu BallıMix ile birbirinden lezzetli tatlılar hazırlamanız da mümkün!

  Aniden gelen misafire, birden bastıran tatlı krizine ya da çocukların sonsuz çikolata talebine birebir; oldukça pratik ve besin değeri yüksek bir tarife ne dersiniz? Cevabınız evet ise siz de BallıMix’li Kozalak Tatlısı tarifine göz atmalısınız!  

  Balparmak Kakaolu BallıMix Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix, yüzde 55 oranında bal içerir. Buna bağlı olarak ürünün günlük ideal tüketim miktarını belirlerken, içerdiği bal oranı üzerinden hesaplama yapılabilir. Günlük bal tüketim miktarı gerek yetişkinlerde gerekse de çocuklarda vücut ağırlığıyla doğru orantılı (1 kg - 1 gr) olarak belirlenebilir. Balparmak Kakaolu BallıMix’in içeriğinde yoğun bal bulunması sebebiyle ürün 0-1 yaş arası çocukların tüketimine uygun değildir. Ayrıca kronik hastalığı ya da alerji şüphesi bulunan kişilerin, ürünü kullanmadan önce doktora danışması gerekmektedir. 

  Balparmak Kakaolu BallıMix’in Tadı Nasıldır?

  Balparmak Kakaolu BallıMix’in içeriğindeki kavrulmuş fındık ve kakaonun baskın lezzeti, balın yumuşak tatlılığı ile zenginleşerek damakta hoş bir tat yaratır.   

  Balparmak Kakaolu BallıMix Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Kakaolu BallıMix’in 100 gramı 440 kalori (kcal) değerindedir.

  Balparmak Kakaolu BallıMix (180 gr.) Fiyatı Nedir?

  Balparmak, tüm ürünlerinde olduğu gibi BallıMix ürünlerinin üretiminde de kalite ve hizmet standartlarını titizlikle uygulamaktadır. Ham madde tedarikinde de bu standartlara uymaya özen gösteren Balparmak, ürünlerini bu doğrultuda belirlenen fiyatlarla tüketiciye sunmaktadır. 

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.