Apitera

Apitera Mix Portakallı (Arı sütü-Bal-Polen-Propolis) 210 g

319,00 TL
270,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Mix Portakallı 210 g (Arı sütü-Bal-Polen-Propolis)


  Güçlü Apitera Mix karışımının doğal portakal aromasıyla zenginleşen formülü, günlük besin ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunurken, lezzet bakımından da keyifli bir deneyim sunuyor! Bal, polen, propolis ve arı sütünden oluşan ürün, damaklarda iz bırakan tadıyla hem yetişkinlerin hem de çocukların yeni favorisi oluyor. Takviye edici gıda olarak ailece severek tüketeceğiniz bu eşsiz karışımı, biraz daha yakından incelemeye ne dersiniz?


  Apitera Mix Portakallı Nedir?

  Apitera Mix Portakallı, dört farklı arı ürününün dengeli birleşiminden oluşan, doğal portakal aromasına sahip bir takviye edici gıda alternatifidir.


  Apitera Mix Portakallı Ne İşe Yarar?

  Apitera Mix Portakallı, içerdiği arı ürünlerinde bulunan güçlü bileşenlerle vücudun günlük besin ihtiyacının çok yönlü bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur. İlaç özelliği taşımamakta olup günlük destekleyici gıda şeklinde tüketilebilir.

  Apitera Mix Portakallı Ne İçerir?

  Portakallı Apitera Mix’in içeriğinde sadece bal (yüzde 87,5), konsantre arı sütü (yüzde 3,5), polen (yüzde 7,5) ve propolis (yüzde 1,5) bulunmaktadır. Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen formül, keyifli bir tüketim için doğal portakal aromasıyla zenginleştirilmiştir. 

  Bal

  Arıların çiçek nektarlarından toplayarak ürettikleri bal, yüksek besin değeri ve yoğun aromasıyla hem etkili hem de lezzetli bir arı ürünüdür. Doğal şeker, karbonhidrat ve proteinin yanı sıra vitamin, mineral, organik yağ asidi ve enzim de içerir.

  Arı Sütü

  Kraliçe arı beslenmesi ve yavru gelişiminde hayati öneme sahip olan arı sütü; protein, vitamin, mineral, organik yağ asidi ve enzim yönünden zengindir.

  Propolis

  Arıların kovanlarını her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korumak için ürettikleri propolis; doğal yağ asidi, vitamin, mineral ve fenolik bileşik yönünden oldukça zengindir.

  Polen

  Yüksek besin içeriği ile “tam gıda” özelliği taşıyan polen; vücudun günlük karbonhidrat, protein, yağ, lif, mineral ve vitamin ihtiyacını karşılar. Aynı zamanda zengin bir çinko ve magnezyum kaynağıdır.

  Apitera Mix Portakallı Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Mix Portakallı sabah kahvaltı öncesi veya ara öğünlerde, tek başına ya da farklı besinlerle karışım olarak tüketilebilir.

  Tek başına veya farklı besinlerle karışım olarak tüketilebilir.

  İsteğe bağlı olarak gün içinde/ara öğünlerde tüketilebilir.

  Apitera Mix Portakallı
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Mix Portakallı’nın günlük önerilen tüketim miktarı, yetişkinlerde günde iki tatlı kaşığı (18 gram); çocuklarda ise bir veya iki çay kaşığı (ortalama 6 gram)’dır. Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olan, kronik hastalık sahibi vb. kişilerin kullanmadan önce hekimlerine danışması önerilir. 

  Apitera Mix Portakallı’nın
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Mix Portakallı, yüksek miktarda bal içerdiği için yoğun bir tatlılık oranına sahiptir. Portakal aroması sayesinde ise damakta hoş bir meyve aroması bırakır. 

  Apitera Mix Portakallı’nın
  Kalori Değeri Nedir?

  Bir tatlı kaşığı (9 gram) Apitera Mix Portakallı’nın
  enerji değeri 27 kaloridir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.