Apitera

Apitera+ Mix
(Arı sütü-Bal-Polen-Propolis) 210 g

145,00 TL


Ürüne ulaşabileceğiniz eczane listesi için tıklayınız.
Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera+ Mix (Arı sütü-Bal-Polen-Propolis)


  Sizi tüm dış etkenlerden koruyan vücudunuzun da ayrıca korunmaya ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız! Bunun için de her gün, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu içeriklere sahip olan doğal gıdaları tüketmeye özen göstermelisiniz. Apitera+ Mix, değerli arı ürünlerinin karışımından oluşan zengin içeriğiyle, siz ve sevdikleriniz için etkili bir takviye edici gıda olma özelliği taşıyor. Arı sütü, bal, polen ve propolisin bir araya geldiği bu özel formül, günlük beslenmeniz için gereken temel bileşen desteğini karşılamak adına güçlü bir alternatif sunuyor.


  Apitera+ Mix Nedir?

  Apitera+ Mix; arı sütü, bal, polen ve propolis karışımından oluşan doğal ve katkısız bir takviye edici gıda alternatifidir.


  Apitera+ Mix Ne İşe Yarar?

  Apitera+ Mix, vücuttaki fonksiyonların normal bir şekilde sürdürülmesi adına her gün takviye edici gıda olarak tüketilebilir.

  Apitera+ Mix Ne İçerir?

  Apitera+ Mix; bal (yüzde 81), konsantre arı sütü (yüzde 8), polen (yüzde 10) ve propolis (yüzde 1) içerir. Yapay katkı, rafine şeker ve koruyucu ilave edilmeden titizlikle formüle edilen bu karışım, günlük besin ihtiyacının dengeli bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

  Bal

  Arıların salgı ve çiçek nektarlarından elde ettiği tatlı bir doğal besin maddesidir. İçeriğinde doğal şeker bileşenleri ve diğer karbonhidrat çeşitleriyle birlikte protein, vitamin, mineral, enzim ve farklı aromatik bileşikler bulunur.

  Arı Sütü

  Kraliçe arının yaşamı boyunca ana besin kaynağı olan arı sütü, diğer yavru arıların gelişiminde de temel bir role sahiptir. Arı sütü protein, vitamin, mineral ve doğal yağ asitlerinin yanı sıra arıların benzersiz enzimlerini içerir.

  Polen

  Karbonhidrat, protein, yağ, lif, mineral ve vitaminler başta olmak üzere tüm temel besin gruplarını içeren zengin bir formüle sahiptir. Bu yönüyle “tam gıda” olma özelliği taşır. Ayrıca vücudun ihtiyaç duyduğu en önemli bileşenlerden olan çinko ve magnezyum yönünden de zengindir.

  Propolis

  Arılar propolisi, kovanlarını zararlı canlılardan ve her türlü mikroorganizmadan korumak için üretir. Ham hali koyu renkli ve reçinemsi görünüme sahip olan propolis, antioksidan özellik gösteren fenolik maddeler ve mineral içeriği açısından zengindir.

  Apitera+ Mix Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera+ Mix’i sabahları güne başlarken veya öğün aralarında tek başına tüketebilirsiniz. Ürünü dilerseniz doğrudan tüketmeye uygun sıcaklıktaki içeceklerinize de ilave edebilirsiniz. Apitera+ Mix’in buzdolabında raf ömrü -ambalajı açılmamış şekliyle- 24 aydır. Ürünü açtıktan sonra, ısı ve ışıktan korunacak şekilde buzdolabında saklamanız önerilir.

  Sabahları güne başlarken tüketin.

  Dilerseniz öğün aralarında tüketin.

  Tek başına tüketin veya yiyecek - içeceklerinize ilave edin.

  Apitera+ Mix
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera+ Mix, 10 yaş üstü bireyler tarafından günde toplam 2 tatlı kaşığı (18 gram) tüketilebilir. 4-10 yaş arası çocukların ise günlük toplam 1 veya 2 çay kaşığı (ortalama 6 gram) tüketmesi tavsiye edilmektedir. Ürün, 4 yaş altındaki çocuklara verilmemelidir. Arı ürünlerine karşı alerji vb. hassasiyeti olanların ve kronik hastalık sahibi kişilerin, Apitera+ Mix’i tüketmeden önce hekimlerine danışmaları önerilir.

  Apitera+ Mix
  Tadı Nasıldır?

  Apitera+ Mix, yüksek oranda bal içeriği ve diğer doğal bileşenleri ile damakta hafif ekşimsi ve yoğun tatlı bir his bırakır.

  Apitera+ Mix
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera+ Mix, 100 gramda yaklaşık 519 kalori içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.