%17 İNDİRİM

BallıMix

Balparmak HoneyMix 180 g X 3

239.70 TL
199.00 TL
180 gr
... 100% Secure
Payment Infrastructure
... Continuous Fast Delivery
Same Day Shipping
... Special Packaging with
Full Impact Protection
... Free Shipping for Deliveries
Worth 350 TL and More


Flower Honey
Campaign
 • Features
 • BallıMix Ballı Fındık Ezmesi 180 g  x 3 Adet


  Balparmak, rafine şeker ilavesiz fındık ezmesi BallıMix ile size ve sevdiklerinize güvenle tüketebileceğiniz tatlı bir alternatif sunuyor! Gerçek fındık ve bal karışımından oluşan bu ürün için özenle seçilen fındıklar, tüm hijyen koşulları gözetilerek ezme haline getiriliyor. Elde edilen fındık ezmesi, yoğun bal ve doğal aroma verici (vanilya) ile tatlandırılıyor. Son aşamada ise ürün, el değmeden paketlenerek tüketime hazır hale geliyor.

  Siz de Balparmak BallıMix’i hemen şimdi sipariş vererek tatlı keyfini güvenle sofralarınıza taşıyabilirsiniz!


  Balparmak BallıMix (180 gr.)

  Balparmak BallıMix Nedir?

  Balparmak BallıMix, yüzde 60 bal ile yüzde 21 kavrulmuş gerçek fındıktan oluşan ve güvenilir tüketim imkanı sunan bir fındık ezmesi alternatifidir.


  Neden Balparmak BallıMix?

  Neden Balparmak BallıMix?

  Balparmak BallıMix, içeriğindeki bal ve fındık ile vücudun günlük ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılamaya yardımcı olur. Rafine şeker ilavesi içermemesi yönüyle güvenilir bir tatlı alternatifidir.

  Balparmak BallıMix Neler İçerir?

  Balparmak BallıMix; bal, fındık, vanilya, yağsız süt tozu ve bitkisel yağlar (ayçiçeği ve fındık) içerir. Üretiminde trans yağ, koruyucu ve renklendirici gibi yapay katkılar kullanılmayan ürün, tamamen doğal içeriğe sahiptir. Rafine şeker içermez.

  Bal

  Bal

  Arıların çiçeklerden topladığı nektarları enzimleri ile işleyerek ürettiği, yüksek besin ve enerji değerlerine sahip bir gıdadır. İçeriğinde karbonhidratın yanı sıra çeşitli vitaminler, mineraller ve proteinlerin barındırır.

  Findik

  Fındık

  Huşgilller familyasında yer alan bir kabuklu yemiş çeşididir. Yüksek karbonhidrat, protein ve yağ oranına sahip olan fındık aynı zamanda kalsiyum, potasyum, A vitamini ve C vitamini bakımından da zengindir.

  Balparmak BallıMix Nasıl Tüketilebilir?

  Balparmak Ballimix

  Balparmak BallıMix, güne tatlı ve enerjik bir başlangıç için kahvaltılarda ekmeğe sürülerek ya da tek başına tüketilebilir. Ayrıca içerisindeki değerli bileşenler ile bu ürün, anlık tatlı isteğini gidermek için de güvenilir ve ideal bir seçenektir.

  Balparmak BallıMix ile kahvaltı sofralarınız için enfes krepler hazırlamaya ne dersiniz? Hem sizin hem de çocuklarınızın çok seveceği BallıMix’li ve meyveli krep tarifi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

  Balparmak BallıMix
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak BallıMix’in hem yetişkinler hem de çocuklarda günlük ideal tüketim miktarını belirlemek adına günlük toplam enerji ihtiyacı ve ürünün kalori değeri baz alınabilir. Balparmak BallıMix’in içeriğinde yoğun bal bulunması sebebiyle, ürün 0-1 yaş arası çocukların tüketimine uygun değildir. Ayrıca kronik hastalığı ya da alerji şüphesi bulunanların da ürünü kullanmadan önce doktora danışması gerekmektedir.

  Balparmak BallıMix’in
  Tadı Nasıldır?

  Balparmak BallıMix, tadını gerçek kavrulmuş fındıktan ve yumuşak bir tatlılığa sahip olan baldan alır.

  Balparmak BallıMix
  Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak BallıMix’in 100 gramı
  519 kalori (kcal) değerindedir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.