Account
Forgot password?
REGISTER
Arama Yap
Cart

Balparmak Special Breakfast Pack

375.80 TL
350 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İlk Siparişinize Özel %10 İndirim Kodu: MERHABA10
460 gr
dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
%100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
Darbeye Karşı
Özel Paketleme
350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo
Buradan Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) (460 gr.)

Balın aroması, elde edildiği çiçek kaynağından söz konusu çiçeklerin bulunduğu rakıma kadar pek çok detaya göre farklılık gösterebiliyor. Bal konusundaki uzmanlığı 40 yıllık deneyiminden ileri gelen Balparmak ise tüm bu farklılıkları göz önünde bulundurarak, siz tüketicilerine çeşit çeşit bal alternatifleri sunuyor.

Balparmak’ın söz konusu özel lezzetlerinden biri de Yüksek Yayla Çiçek Balı oluyor. Bu ürünün içeriği, Yüksekova ve Şemdinli’nin yüksek yaylalarında üretilen balların özel seçkisinden oluşuyor. Yoğun çiçek aromasını bölgeye has yabani ve endemik türlerden alan yüksek yayla balı, içeriğindeki yüksek nem oranıyla da diğer çiçek ballarından ayrılıyor. Siz de lezzetiyle  çiçek balları arasında fark yaratan Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) (460 gr.)’nı deneyimlemek için hemen sepete ekleyin!  

Yüksek Yayla Balı Balı Nedir?

Yüksek yayla balı, Balparmak’ın bin 500 metre ve üzeri rakıma sahip yaylalardan derlediği özel bir çiçek balı çeşididir. 

Yüksek Yayla Balı Balı Ne Zaman Toplanır?

Yüksek yayla balının üretimi, karların erimesinin ardından yaylaların çiçeklenmeye başladığı mayıs ayı itibarıyla başlar.  

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) (460 gr.) Ne İçerir?

Yüksek yayla balı içeriğinde çeşitli minerallerin yanı sıra vitaminler ve enzimler barındırır. Ayrıca bal, lif ve doğal şeker bileşenleri de içerir.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) (460 gr.)’nın içeriği hakkında daha fazla bilgi edinmek için ürün ambalajında yer alan kare (QR) kodu akıllı telefonlarınıza okutabilirsiniz. Ya da ambalaj üzerindeki ID numarasını bu sayfada yer alan arama çubuğuna da girebilirsiniz.

Yüksek Yayla Balı Balı Ne İşe Yarar?

Yüksek yayla balı, vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerini karşılamak adına lezzetli bir alternatif sunar.

Yüksek Yayla Balı Balı Nasıl Kullanılır?

Yüksek yayla balının yoğun çiçek aromasını ve keskin lezzetini daha iyi hissedebilmek adına ürünü tek başına tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca şekersiz tatlıları, yemekleri ve içecekleri tatlandırmak üzere de kullanabilirsiniz.

Yüksek yayla balının eşsiz lezzetine dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık bir tatlı eşliğinde varmak isterseniz, bunun için de harika bir seçenek var: Ballı Pofuduk! Bu nefis ballı tatlının tarifine ulaşmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz!  

Yüksek Yayla Balı Balı Ne Kadar Tüketilmelidir?

Hem yetişkinler hem de çocuklar için uzmanlar tarafından önerilen günlük bal tüketim miktarı, vücut ağırlığı bazında 1 kilograma karşılık 1 gram bal şeklindedir. 0-1 yaş arası çocuklar kesinlikle bal tüketmemelidir. Bunun yanı sıra herhangi bir kronik hastalığınız ya da alerji riskiniz varsa da bal tüketimi konusunda doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim) (460 gr.) Tadı Nasıldır?

Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı (Özel Seçim), rakıma bağlı olarak yüksek nem oranına sahip, yabani ve endemik bitki türlerinden üretilir. Bu sebeple damakta yoğun ve keskin bir tat bırakır.

Balparmak BallıMix (180 gr.)

Balparmak, rafine şeker ilavesiz fındık ezmesi BallıMix ile size ve sevdiklerinize güvenle tüketebileceğiniz tatlı bir alternatif sunuyor! Gerçek fındık ve bal karışımından oluşan bu ürün için özenle seçilen fındıklar, tüm hijyen koşulları gözetilerek ezme haline getiriliyor. Elde edilen fındık ezmesi, yoğun bal ve doğal aroma verici (vanilya) ile tatlandırılıyor. Son aşamada ise ürün, el değmeden paketlenerek tüketime hazır hale geliyor.

Balparmak BallıMix Nedir?

Balparmak BallıMix, yüzde 60 bal ile yüzde 21 kavrulmuş gerçek fındıktan oluşan ve güvenilir tüketim imkanı sunan bir fındık ezmesi alternatifidir.

Balparmak BallıMix Neler İçerir?

Balparmak BallıMix; bal, fındık, vanilya, yağsız süt tozu ve bitkisel yağlar (ayçiçeği ve fındık) içerir. Üretiminde trans yağ, koruyucu ve renklendirici gibi yapay katkılar kullanılmayan ürün, tamamen doğal içeriğe sahiptir. Rafine şeker içermez.

Balparmak BallıMix Nasıl Tüketilebilir?

Balparmak BallıMix’in hem yetişkinler hem de çocuklarda günlük ideal tüketim miktarını belirlemek adına günlük toplam enerji ihtiyacı ve ürünün kalori değeri baz alınabilir. Balparmak BallıMix’in içeriğinde yoğun bal bulunması sebebiyle, ürün 0-1 yaş arası çocukların tüketimine uygun değildir. Ayrıca kronik hastalığı ya da alerji şüphesi bulunanların da ürünü kullanmadan önce doktora danışması gerekmektedir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.