Balparmak

Balparmak Doğal Kestane Balı 460 g X 2 Adet

456,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet

  Doğal kestane balının enfes lezzetinden vazgeçemeyenlere, Balparmak’tan müjde! Balparmak Monoflora Ballar serisinin en sevilen ürünlerinden olan Kestane Balı, avantajlı fiyata sahip ikili kampanya paketi ile yeni alıcılarını bekliyor. Bu doyumsuz lezzeti ikiye katlamak için siz de vakit kaybetmeden siparişinizi verin, yüzde 100 gerçek bal tüketme ayrıcalığına indirimli ürün avantajıyla sahip olmanın tadını çıkarın!

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Nedir?

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet, Balparmak’ın Monoflora Ballar serisinde yer alan Kestane Balı’nın ikili set olarak satışa sunulduğu indirimli bir ürün paketidir.

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Ne İçerir?

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet paketinin içerisinde, iki adet 460 gramlık Balparmak Kestane Balı yer almaktadır. Balparmak Kestane Balı; karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, fenolik bileşik ve enzim içerir.

  Balparmak, yerel bal üreticilerinden tedarik ettiği kestane ballarını son teknoloji laboratuvarlarında detaylı testlerden geçirmektedir. En az 100 parametre doğrultusunda analiz edilerek doğallığı ve kalitesi tespit edilen ballar, Priospot teknolojisine sahip Balparmak ambalajlarında satışa sunulmaktadır. Ambalajların üzerindeki QR kodu okutarak balınızın analiz sonuçlarını siz de doğrudan görüntüleyebilirsiniz.

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Ne İşe Yarar?

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2, iki ürüne birden indirimli fiyatlarla sahip olabilmeniz için cazip bir paket seçeneğidir. Pakette yer alan Balparmak Kestane Balı, yüksek kaliteli bir hakiki bal çeşidi olması bakımından vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok faydalı bileşene sahiptir. Günlük enerji ihtiyacının lezzetli ve doğal yollardan karşılanmasına yardımcı olur.

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Nasıl Kullanılır?

  Balparmak Kestane Balı’nın benzersiz lezzetini yoğun bir şekilde deneyimleyebilmek için ürünleri tek başına tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, yiyecek ve içeceklerinizde tatlandırıcı olarak da kullanabilirsiniz.

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Elde edildiği çiçek kaynağı fark etmeksizin, doğal balların günlük ideal tüketim miktarı vücut ağırlığına göre değişmektedir. 20 kilogram ağırlığındaki bir çocuğun günde en fazla 20 gram bal tüketmesi gerekirken, 50 kilo ağırlığındaki bir yetişkin için bu miktar 50 gramdır.

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Tadı Nasıldır?

  Balparmak Kestane Balı, arıların ağırlıklı olarak kestane ağacı çiçeklerinden ürettiği bir monoflora bal çeşididir. Ürün, elde edildiği bitkinin kendine özgü tadına sahiptir. Damakta hafif acımsı ve buruk bir lezzet bırakır.

  Balparmak Kestane Balı 460 g X 2 Adet Kalori Değeri Nedir?

  Doğal bal çeşitleri, orijini fark etmeksizin 100 gramda yaklaşık 304 kalorilik enerji değerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.