Balparmak Yüksek Yayla Çiçek Balı 850 g X 2 Adet

185,00 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet

  Tüm hakiki bal çeşitleri, bilindiği üzere elde edildikleri çiçek nektarlarının yoğun aromasını taşıyor. Çiçekler ise yetiştikleri rakıma göre farklı aroma yoğunluklarına ve nem değerlerine sahip oluyor. Bundan hareketle Balparmak, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedarik ettiği katkısız ve doğal balları, üretildikleri rakımlara göre farklı alt kategorilerde tüketicilerine sunuyor. Özenle hazırlanan bu bal çeşitlerinden birini de Yüksek Yayla Balı oluşturuyor. Siz de Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı’nı bir deneyip bir daha vazgeçemeyenlerdenseniz, sıkı durun! Bu enfes doğal bal, şimdi ikisi bir arada kampanya paketiyle çok daha cazip fiyatlarla kapınıza kadar ulaşıyor!

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Nedir?

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet, Balparmak Yüksek Yayla Balı’nın avantajlı fiyatlarla ikili olarak satışa sunulduğu bir indirimli ürün paketidir.

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Ne İçerir?

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet fırsat paketinin içerisinde iki adet 850 gramlık cam kavanoz Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı bulunur. Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı, yüzde 100 gerçek bal olması dolayısıyla pek çok doğal bileşen içerir. Karbonhidratlar, proteinler, vitaminler, mineraller, enzimler ve fenolik bileşikler bunlar arasında başlıca besin maddelerini oluşturur.

  Balparmak, farklı yörelerden derlediği balları laboratuvarlarında en az 100 farklı parametre doğrultusunda analiz etmektedir. Doğallığı ve kalitesi onaylanan ballar, Priospot teknolojili Balparmak ambalajlarına doldurularak tüketicilerine sunulmaktadır. Ambalaj üzerinde bulunan QR kodu okutarak siz de ürünlerinizin analiz sonuçlarını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Ne İşe Yarar?

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet, Balparmak’ın özel seçim yüksek yayla balına indirimli fiyatlarla sahip olabilmek için ideal bir seçenektir. Pakette yer alan bu değerli bal çeşidi, yüzde 100 doğal ve yüksek kaliteli olması bakımından hem faydalı hem de keyifli bir tüketim sağlar. Vücudun günlük besin ihtiyacının doğal yollarla ve lezzetli bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur.

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Nasıl Kullanılır?

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı, bin 500 metre ve üstü rakıma sahip yüksek yaylalardan elde edilir. Bu nedenle kendine has belirgin bir aromaya sahiptir. Yüksek yayla balının lezzetini tüm yoğunluğuyla denemek adına ürünü dilerseniz tek başına tüketebilir, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizde tatlandırıcı olarak tercih edebilirsiniz.

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Ne Kadar Tüketilir?

  Elde edildiği yükselti fark etmeksizin tüm bal çeşitleri, günlük en fazla vücut ağırlığı oranında (1 kg’a karşılık 1 gr) tüketilmelidir. Buna göre 15 kilogramlık küçük bir çocuğun günde 15 grama kadar tüketmesi önerilirken, 70 kilogram ağırlığındaki bir yetişkinin en fazla 70 gram bal tüketmesi gerekir.

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Tadı Nasıldır?

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı, elde edildiği rakımdan dolayı pek çok yabani ve endemik bitkinin özgün aromasına sahiptir. Bundan dolayı damakta yoğun ve keskin bir tat bırakır.

  Balparmak Süzme Çiçek Yüksek Yayla Balı 850 g X 2 Adet Kalori Değeri Nedir?

  Tüm bal çeşitlerinin kalori değeri, 100 gramda yaklaşık 304 kcal’dir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.