Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim
cekkazan.png (249 KB) cekkazan.png (249 KB)

 

150 TL ve Üzeri Balparmak, Apitera veya BallıMix Alışverişinize 50 TL değerinde Opet yakıt puan hediye!

Tek fişte 150 TL’lik alışveriş fotoğrafının çekilerek Çek Kazan uygulamasına yüklenmesi gerekmektedir.

Kampanya 15.09.2022- 15.10.2022 tarihleri arasında Türkiye’deki tüm Market, Mağaza ve Online Kanallardan (Eczaneler hariç) fiş, fatura, e-arşiv fatura üzerinde 150 TL ve katları kampanyaya dahil Altıparmak Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. Markalarından Balparmak, Balkovan, Apitera veya BallıMix ürünleri alan herkes katılabilir.

Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir.


Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki koşulları kapsar ve tüm katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar. Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır. Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir. Her satış fiş, fatura, e-arşiv faturası ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fiş, fatura, e-arşiv faturaları birleştirilemez.
Kampanya ödül stoğu ile sınırlıdır. Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının App Store, Google Play Store veya Gallery Store’den indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek alışveriş fiş, fatura, e-arşiv faturasının yükleme seçeneklerinden biri seçilerek alışveriş tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.
Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura ve e-arşiv faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 31.12.2022 tarihine kadar geçerli 50 TL değerinde Opet’te benzin veya motorin alımlarında geçerli yakıt puan kazanacaktır. Kazanılan yakıt puanlar müşterilerin uygulama içerisinden belirttikleri cep telefonu numaralarına kampanya katılım tarihinden itibaren 10 (on) gün içinde yüklenecektir ve yakıt puanlar yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı Opet tarafından müşterilere gönderilecektir.
Yakıt puanlar 31.12.2022 tarihine kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Müşterilerin puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını market görevlisine iletmeleri ve market görevlisi tarafından cep telefonu numarasına gönderilen tek kullanımlık puan harcatma şifresini Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Harcanmayan hediye yakıt puanlar 31.12.2022’den sonra silinecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, katılım koşulları ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.