cekkazan.png (249 KB)

40 yıldır sizler için özenle seçilen Balparmak lezzetleri, bu kez Trendyol'dan hediye çeki kazandırıyor.

Türkiye'deki tüm market, mağaza ve online kanallardan yapacağınız 75 TL'lik Balparmak alışverişinize, 25 TL’lik Trendyol çeki hediye!

Kampanya 15.03.2021 - 30.04.2021 tarihleri arasında Türkiye'deki tüm Market, Mağaza ve Online Kanallarda geçerli olup, katılım gösteren ilk 30.000 kişi ile sınırlıdır.
Kampanyaya, 15.03.2021 - 30.04.2021 tarihleri arasında ve Türkiye’deki tüm Market, Mağaza ve Online Kanallardan tek fiş veya fatura üzerinde 75 TL ve üzeri Balparmak ürünlerinden(Balkovan markalı ürünler hariç) alan herkes katılabilir.
Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.
Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 1 (bir) defa katılabilir. Her satış fişi veya faturası ayrı olarak değerlendirilecek olup satış fişleri veya faturaları birleştirilemez.
Kampanya katılım gösteren ilk 30.000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple veya Google Play Store'dan indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek alışveriş fişinin veya faturasının yükleme seçeneklerinden biri seçilerek alışveriş tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fişler veya faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere 1 (bir) ay geçerli 1 adet 25 TL değerinde Trendyol indirim kupon kodu uygulama içerisinden gönderilir. 25 TL değerinde Trendyol indirim kupon kodu sadece www.trendyol.com internet sitesinde ve uygulamasında geçerlidir.

İndirim kupon kodu kullanımı ve Kampanyaya katılım için; Trendyol'a üye olunması gerekmektedir. Trendyol'a üye olunmamış ve henüz cüzdan aktifleştirilmediyse, aktifleştirmesi ve kodları www.trendyol.com adresinden 'Trendyol Cüzdanım' kısmındaki adımlar takip edilerek ilgili alana girilmesi ve kod yüklemesi yapılması gerekmektedir.
Trendyol Cüzdan kodu aktifleştirilme işlemi sadece web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Cüzdandan ödeme yap seçeneği çıkması için sepet tutarı ile cüzdan bakiyesi aynı olmalıdır. Kod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi www.trendyol.com adresindedir.
Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Süresi içinde kullanılmayan ödüller geçerliliğini kaybedecektir. İndirim kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.
Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
Siparişin iptal edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.
Detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.