... ...
Balparmak - Apitera Propolis 7 g X 7 Adet (Propolis, Bal)
Apitera - Apitera Propolis 7 g X 21 Adet (Propolis, Bal)
Apitera - Apitera Propolis 7 g X 84 Adet (Propolis, Bal)
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Propolis

Tabiatın en azimli ve çalışkan iş birlikçileri olan bal arıları, ürettikleri çeşitli organik maddelerle sadece kendilerine değil, insan yaşamına da benzersiz katkılar sağlıyor. Bu maddelerin en dikkate değer örneklerinden biri de şüphesiz, propolis. Yunanca “şehre giriş” anlamını taşıyan propolis, arıların kovandaki açıklıkları kapatabilmek ve kovan hijyenini sağlamak için ürettikleri çeşitli salgı ve reçinelerden meydana geliyor.

Propolisin mucizevi içeriği sayesinde arılar; kolonilerini soğuk hava, hastalıklar ve zararlı canlılara karşı güçlü bir şekilde koruyabiliyor. Bu güçlü madde, içerdiği 300’den fazla organik bileşikle insanlar için de oldukça zengin bir besin olma özelliği taşıyor. Ancak ham halde kullanımı mümkün olmayıp, sadece çözündürülerek tüketilebiliyor.

Balparmak’tan %100 Güvenilir Saf Propolis!

TÜBİTAK destekli projesiyle propolisi su ile çözündürmeyi başaran Balparmak, Türkiye arı ürünleri pazarının en yüksek etken madde oranına sahip propolisini tüketicisiyle buluşturuyor. Balparmak propolis ürünlerini, alkolsüz özütleme yöntemi sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar gönül rahatlığıyla tüketebiliyor.

Balparmak Propolis Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Balparmak’ın, tek başına veya diğer arı ürünleriyle karışım halinde tüketebileceğiniz birden fazla propolis ürünü bulunuyor:

Balparmak Propolis Plus Yetişkin

Su bazlı saf propolisten oluşan Balparmak Propolis Plus Yetişkin, etken maddesi yüksek bir gıda takviyesi olma özelliği taşıyor.  

Balparmak Propolis Plus Çocuk

İçinde yalnızca su bazlı saf propolis bulunan Balparmak Propolis Plus Çocuk, azaltılmış doz ayarıyla çocuklar için ideal bir tüketim sağlıyor.

Balparmak Apitera Propolis

Balparmak Apitera Propolis, etken maddesi yüksek propolisin yanı sıra bal da içeriyor. Böylece lezzetli ve kolay tüketim imkanı sunuyor.

Balparmak Propolis Hakkında En Çok Merak Ettikleriniz

Propolis Nedir?

Propolis, arıların kovanlarını hastalık ve yabancı mikroorganizmalardan korumak için ürettikleri siyaha yakın renkli, sert ve yapışkan özelliğe sahip doğal bir maddedir.

Propolis Ne İşe Yarar? Hangi Amaçla Kullanılır?

Propolis; vitamin, mineral, aminoasit, enzim, esansiyel yağ, antioksidan ve insan vücuduna yarar sağlayan diğer pek çok doğal bileşen içerir. Yapılan araştırmalar, propolisin düzenli tüketildiğinde fark edilir etkiler sağladığını koymuştur. Bununla birlikte propolisin ilaç niyetine kullanımı önerilmemektedir.

Balparmak Propolisin Damla Propolisten Farkı Nedir?

Damla propolis kullananlar, günlük doz ayarını önerilen miktarda ve oldukça dikkatli bir şekilde belirlemelidir. Bunun yanı sıra damlalıklı propolis ambalajlarında ürünün kullanılmayan kısmı, hava ile temas ederek oksitlenmeye neden olabilir. Balparmak propolis ürünleri, tek kullanımlık ambalajlarıyla oldukça pratik ve güvenli bir kullanıma sahiptir. 

Balparmak Propolis Nasıl Kullanılır? Ne Kadar Tüketilmelidir?

Balparmak Propolis kategorisinde yer alan ürünler, gıda takviyesi amacıyla, sabah kahvaltı öncesi veya öğün aralarında tüketilebilir. İsteğe göre diğer gıdalarla da karıştırılabilir.

 • Balparmak Propolis Plus Yetişkin:
 • 11 yaş ve üzeri için uygundur. Günde 1-2 şase tüketilebilir.

 • Balparmak Propolis Plus Çocuk:
 •  4-10 yaş arası için uygun dozda üretilmiştir. Günde 1-2 şase tüketilebilir.

 • Balparmak Apitera Propolis:
 •  4-10 yaş arası çocuklar günde 1, yetişkinler ise 2 şaseye kadar tüketebilir.

   

  Propolisin Tadı Nasıldır?

  Propolis, diğer arı ürünlerinden farklı olarak saf halde tüketildiğinde daha keskin ve ilaç benzeri bir tada sahiptir.

  Balparmak Propolis Nerede Satılır?

  Balparmak Propolis Plus’ın satışı sadece eczanelerde yapılmaktadır. Diğer propolis ürünleri ise anlaşmalı marketlerde satışa sunulmaktadır.

  Balparmak Propolis Fiyatı Nedir?

  Balparmak Propolis grubu, kalite ve hizmet güvencesi dikkate alınarak en uygun ürünü önerilen fiyatlarla kullanıcılarla buluşturmak üzere satışa sunulmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.