Balparmak Propolis Plus Yetişkin

Kutu
70,00 TL


Ürüne ulaşabileceğiniz eczane listesi için tıklayınız.
Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR
 • Balparmak Propolis Plus Yetişkin


  Dünyanın en zengin antioksidan kaynağı olarak bilinen propolis; içerdiği 300’den fazla faydalı bileşenle vücuttaki fonksiyonların olağan düzeyde korunmasına yardımcı oluyor. Balparmak ise yüksek etken maddeli, hijyenik ve yapay katkı içermeyen propolis ürünleriyle, bu mucize besini güvenle tüketmenizi sağlıyor. Bir paket içerisinde 14 saşe bulunan Propolis Plus Yetişkin, pratik kullan-at ambalajları ile her an her yerde tüketilebiliyor. Üstelik 4,2 mililitrelik hassas doz ayarı sayesinde, damla sayma ihtiyacını ve aşırı tüketim riskini de ortadan kaldırıyor!


  Balparmak Propolis Plus Yetişkin Nedir?

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin, alkol kullanılmadan ekstrakte edilmiş saf propolisten oluşan doğal bir takviye edici gıda alternatifidir.


  Balparmak Propolis Plus Yetişkin Ne İşe Yarar?

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin, içerdiği yoğun miktarda fenolik madde ve antioksidan ile zengin bir tüketim sağlar. Böylece vücuttaki sistemlerin normal işleyişinin korunmasına çok yönlü katkıda bulunur. İlaç niyetine kullanımı önerilmemekte olup, beslenmeye ek takviye edici gıda olarak tüketilebilir.

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin Ne İçerir?

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin, yalnızca su ve yüzde 5,68 (bir saşede 250 miligram) oranında propolis içermektedir.

  Propolis

  Arıların kovanlarını her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korumak amacıyla ürettikleri doğal bir maddedir. Siyaha yakın koyu renkli bir görünüme ve reçinemsi yapıya sahiptir. Yüksek oranda fenolik bileşik içermektedir. Formülünde 300’den fazla etken madde tanımlanmış olan propolis, doğadaki en zengin antioksidan kaynağı olarak bilinmektedir.

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin Nasıl Kullanılmalıdır?

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin’i dilerseniz tek başına kullanabilir, dilerseniz daha keyifli bir tüketim için bal ile karıştırabilir ya da yiyecek ve içeceklerinize ilave edebilirsiniz.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detoks içeceklerinize ilave edin.

  Bal, yoğurt, kahvaltılık gevrek veya yulaf karışımlarınıza ekleyin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin, 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde 1 ila 2 kez, toplam en fazla 3 saşe tüketilebilir. Hamilelerin, emziren annelerin, çeşitli sağlık problemleri bulunan bireylerin ve ilaç kullanan kişilerin kullanmadan önce hekimlerine danışması önerilir.

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin
  Tadı Nasıldır?

  Tatlandırıcı vb. katkılar içermeyen Balparmak Propolis Plus Yetişkin, propolis tadının yoğun şekilde hissedildiği doğal bir aromaya sahiptir. Tek başına tüketildiğinde damakta ilaç benzeri keskin bir his bırakabilir.

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin
  Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Propolis Plus Yetişkin, propolisin şeker ve diğer karbonhidrat türevlerini içermeyen formülü sayesinde yaklaşık 0 kalori değerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.