Balparmak Apitera Kids Muzlu 220 g (Arı Sütü - Bal - Propolis)

74,90 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • LEZZET ÖNERİLERİ
 • YORUMLAR


 • Balparmak Apitera Kids Muzlu 220 g (Arı Sütü - Bal - Propolis)

  Çocuklara özel formüle edilen Balparmak Apitera Kids, kurutulmuş muz ilaveli yeni alternatifiyle çocuklar için karşı konulmaz bir lezzet sunuyor. Bal, arı sütü ve propolis karışımından oluşan Balparmak Apitera Kids Muzlu, zengin içeriği ve lezzetiyle çocukların günlük takviye gıda ihtiyacını leziz bir atıştırmalığa dönüştürüyor. 

  Balparmak Apitera Kids Muzlu Neler İçerir?

  Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen Balparmak Apitera Kids Muzlu’nun içeriğinde konsantre arı sütü (yüzde 2), propolis (yüzde 1) ve yüksek oranda bal (yüzde 96,5) bulunuyor. Çocuklar için özel olarak geliştirilen karışım, kurutulmuş muz (yüzde 0,5) ile zenginleştirilen formülü sayesinde kolay ve lezzetli bir tüketim sağlıyor. Böylece çocuklar günlük takviye ihtiyaçlarını büyük bir keyifle karşılarken, size de onları gönül rahatlığıyla beslemenin tadını çıkarmak kalıyor.

  Bal: Dünyadaki en yaygın arı mahsullerinden olan bal, eşsiz içeriği ve aromasıyla hem faydalı hem de lezzetli bir tüketim sağlar. Yüksek oranda karbonhidratla birlikte protein, vitamin, mineral, organik yağ asidi ve enzim de içerir.

  Arı Sütü: Kraliçe arı beslenmesinde birincil ihtiyaç olan arı sütü, içerdiği proteinler, vitaminler, mineraller, organik yağ asitleri ve enzimlerle yüksek besin değerine sahiptir.

  Propolis: Arıların kovanlarını hastalık ve zararlı organizmalardan koruma maksadıyla ürettikleri doğal bir maddedir. Yüksek miktarda yağ asidi, fenolik bileşik, vitamin ve mineral içerir.

  Balparmak Apitera Kids Muzlu Hangi Amaçla Kullanılır?

  Balparmak Apitera Kids Muzlu, ilaç niteliği taşımamakta olup çocuklar için güçlü bir destekleyici gıda takviyesi olarak kullanılabilir. Arı ürünleri alerjisi, astım veya yüksek alerji riski taşıyan; ayrıca çeşitli kronik hastalıkları olan çocuklarda kullanımı hekim kontrolünde olmalıdır.

  Balparmak Apitera Kids Muzlu Nasıl Kullanılır?

  Balparmak Apitera Kids Muzlu, sabah kahvaltı öncesi veya ara öğün olarak tek başına tüketilebilir.

  Balparmak Apitera Kids Muzlu Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Balparmak Apitera Kids Muzlu’nun günlük önerilen tüketim miktarı, 3 - 7 yaş arası çocuklarda günde bir çay kaşığı (4 gram); 7 - 12 yaş arası çocuklarda ise bir tatlı kaşığıdır (9 gram).

  Balparmak Apitera Kids Muzlu’nun Tadı Nasıldır?

  Balparmak Apitera Kids Muzlu, kurutulmuş muz ve yüksek oranda bal içermesi sebebiyle damakta tatlı ve hoş bir his bırakır. Böylece çocuklar tarafından severek tüketilebilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.