Apitera

Apitera Kids Muzlu (Arı Sütü - Bal - Propolis) 220 g

Sepette İndirim Fırsatı

Balparmak'tan Yaza Merhaba
SEPETTE %15 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMA

137,91 TL
Polen
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Kids Muzlu 220 g (Arı Sütü - Bal - Propolis)


  Çocuklara özel formüle edilen Apitera Kids, kurutulmuş muz ilaveli alternatifiyle çocuklar için karşı konulmaz bir lezzet sunuyor. Bal, arı sütü ve propolis karışımından oluşan Apitera Kids Muzlu, zengin içeriği ve lezzetiyle çocukların ek gıda ihtiyacını leziz bir atıştırmalığa dönüştürüyor. Böylece çocuklar günlük temel bileşen gereksinimlerini büyük bir keyifle karşılarken, size de onları gönül rahatlığıyla beslemenin tadını çıkarmak kalıyor!


  Apitera Kids Muzlu Nedir?

  Apitera Kids Muzlu, çocukların tüketimine uygun formülü ve doğal muz içeriği ile hem güvenli hem de keyifli tüketim sağlayan bir gıda alternatifidir.


  Apitera Kids Muzlu Ne İşe Yarar?

  Apitera Kids Muzlu; içerdiği bal, propolis ve arı sütü ile çocukların günlük besin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. İlaç niteliği taşımamakta olup çocuklar için güçlü bir destekleyici gıda olarak kullanılabilir.

  Apitera Kids Muzlu Ne İçerir?

  Katkı maddesi ve koruyucu içermeyen Apitera Kids Muzlu’nun formülünde; konsantre arı sütü (yüzde 2), propolis (yüzde 1) ve yüksek oranda bal (yüzde 96,5) bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak geliştirilen karışım, kurutulmuş muz (yüzde 0,5) ile zenginleştirilen formülü sayesinde kolay ve lezzetli bir tüketim sağlar.

  Bal

  Dünyadaki en yaygın arı mahsullerinden olan bal, eşsiz içeriği ve aromasıyla hem verimli hem de lezzetli bir tüketim sağlar. Yüksek oranda karbonhidratla birlikte protein, vitamin, mineral, organik yağ asidi ve enzim içerir.

  Arı Sütü

  Kraliçe arının beslenmesinde birincil ihtiyaç olan arı sütü, içerdiği proteinler, vitaminler, mineraller, organik yağ asitleri ve enzimlerle yüksek besin değerine sahiptir.

  Propolis

  Arıların kovanlarını hastalık ve zararlı organizmalardan koruma maksadıyla ürettikleri doğal bir maddedir. Yüksek miktarda yağ asidi, fenolik bileşik, vitamin ve mineral içerir.

  Muz

  Potasyum ve protein açısından zengin bir meyvedir. Vücudun günlük enerji ihtiyacının karşılanmasına katkıda bulunur. Yumuşak aroması bakımından sevilen bir lezzete sahiptir.

  Apitera Kids Muzlu Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Kids Muzlu, sabah kahvaltı öncesi veya ara öğün olarak tek başına tüketilebilir.

  Çocuğunuza sabahları güne başlarken verin.

  İsteğe bağlı olarak öğün aralarında yedirin.

  Tek başına yedirin veya yiyecek-içeceklere ilave edin.

  Apitera Kids Muzlu
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Kids Muzlu’nun günlük önerilen tüketim miktarı, 3 - 7 yaş arası çocuklarda günde bir çay kaşığı (4 gram); 7 - 12 yaş arası çocuklarda ise bir tatlı kaşığıdır (9 gram). Arı ürünleri alerjisi, astım veya yüksek alerji riski taşıyan; ayrıca çeşitli kronik hastalıkları olan çocukların tüketimi konusunda mutlaka hekime danışılmalıdır.

  Apitera Kids Muzlu’nun
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Kids Muzlu, kurutulmuş muz ve yüksek oranda bal içermesi sebebiyle damakta tatlı ve hoş bir his bırakır. Böylece çocuklar tarafından severek tüketilebilir.

  Apitera Kids Muzlu
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Kids Muzlu, 100 gramda yaklaşık 346 kalori içerir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.