Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim
09.02.2019

HAYATINIZA TAT KATACAK BALLIMİX’E YAKINDAN BAKIŞ

Hayatınıza Tat Katacak Ballımix'e Yakından Bakış

Hem yetişkinler hem de çocuklar için ideal bir atıştırmalık olduğunu düşündüğümüz bal ve fındığın muazzam birlikteliğinden oluşan BallıMix, kısa zamanda kahvaltı masalarının baş köşesine kondu!

 

BallıMix, güne iyi bir başlangıç yapmak için bu zengin içeriğinin yanı sıra sürümü kolay ve tüketmesi keyifli bir atıştırmalık olmasıyla da damaklarımıza uyum sağlıyor. İlave rafine şeker olmaksızın tamamen bal ile tatlandırılan BallıMix, balın mucizesine fındığı da ekleyerek en lezzetli haliyle evlerimize konuk oluyor.

 

BallıMix’in Tatlı Hikâyesi

 

Sağlıklı lezzetleri hepimiz çok özledik. Aklımız fikrimiz ‘temiz’ ve katkısız gıdalarla, mevsiminde üretilmiş sebze ve meyvelerle beslenmekte. Özellikle yeni nesil anneler, çocuklarının işlenmiş şekerden uzak durmasını ve şeker ihtiyacını doğal şeker içeren gıdalarla karşılamasını çok önemsiyor. Bu konuda yaptığımız küçük bir araştırmanın sonuçları da bu tespitimizi doğruluyor.

 

Araştırmamızda annelere, çocuklarına atıştırmalık verirken ne hissettiklerini ve hangi faktörlerin satın almada belirleyici olduğunu sorduk. Görüştüğümüz 331 annenin %42’sinin çocuğuna verdiği atıştırmalıkların doğal olmasına, %32’sinin ise atıştırmalığın katkısız olmasına öncelik verdiğini belirledik. Ayrıca araştırmamıza katılan annelerin %93'ünün, çocuklarına sağlıksız olduğunu düşündüğü atıştırmalıkları verirken suçluluk hissettiğini gördük.

 

Bu araştırma sonuçlarından yola çıkarak yaptığımız çalışmayla da çocuklarını rafine şekerden uzak tutmak isteyen annelerin içini rahatlatacak %60 bal ve %21 fındık içeren BallıMix’i sunduk.

 

BallıMix Nasıl Yapılır?

 

Balparmak kalite ve güvencesine sahip bal ve Doğu Karadeniz’den gelen taze fındıklarla oluşan BallıMix, Balparmak Ar-Ge ve Kalite Merkezi’nin yoğun araştırmaları sonucu geliştirildi. Diğer fındık ezmesi çeşitlerinden farklı olarak asla rafine şeker kullanmadık ve %60 oranında bal ile tatlandırdık. Rafine şeker, trans yağ gibi içerikler kullanılmadan bal ve fındığın yanına  doğal vanilya, ayçiçek ve fındık yağı; ayrıca, sütün saflığı bozulmadan, yalnızca içinde yer alan su uçurularak elde edilen yağsız süt tozu eklendi.

Böylece hem yetişkinlerin hem de çocukların lezzetli atıştırmalığı BallıMix raflarda yerini aldı.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.