Balparmak

Balparmak Ihlamur Balı 460 g

432,50 TL
346,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Ihlamur Balı

  Balparmak Doğal Ihlamur Balı


  Anadolu’da yaz, mis gibi ıhlamur kokularıyla gelir. Peki, ıhlamurun eşsiz aromasını duyumsamanın çok daha tatlı bir yolu olsa nasıl olurdu? Gerek kokusu gerekse de tadıyla doğanın en tatlı armağanlarından olan ıhlamur bitkisi, aromatik bileşenleriyle insanlar kadar arıları da kendine çekiyor. Böylece ortaya oldukça değerli bir monoflora bal çeşidi olan “ıhlamur balı” çıkıyor. Balparmak ise Anadolu’nun kaliteli ve leziz ıhlamur ballarını sizin için özenle bir araya getiriyor.

  Balparmak Doğal Ihlamur Balı’nı denemek için siparişinizi şimdi verin, bu ayrıcalıklı lezzet deneyiminin
  tadını çıkarmaya hemen başlayın!  Balparmak Doğal Ihlamur Balı

  Ihlamur Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Ihlamur balı, “tek çiçek balı” anlamına gelen monoflora bal çeşitlerinden biridir. Arıların ağırlıklı olarak ıhlamur çiçeklerinin nektarlarını toplamasıyla oluşur. Kehribar renkli bir görünüme sahip olan bu bal çeşidi, ıhlamur kokusunun yoğun olarak hissedildiği ferah bir tada sahiptir. Orta tatlılık seviyesiyle damakta hafif bir his bırakır.

  Ihlamur balı, diğer bal çeşitlerinde olduğu gibi karbonhidrat, protein, lif, vitamin, mineral, fenolik bileşik ve enzim gibi bileşenler içerir. Bu sayede sadece lezzetli bir tüketim sağlamakla kalmaz; vücudun günlük besin ihtiyacını da güvenilir yollarla karşılamaya yardımcı olur. Ihlamur balının enerji değeri, 100 gramda yaklaşık 304 kaloridir.

  Ihlamur Balı Nasıl Kullanılır?

  Her sabah güne başlarken

  Her sabah güne başlarken

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Kişisel bakımda

  Kişisel
  bakımda

  Ihlamur balını, ürünün yoğun aromasını güçlü bir şekilde duyumsamak için dilerseniz tek başına; dilerseniz de yiyecek ve içeceklerinize ilave ederek tüketebilirsiniz.

  3 Adımda Doğal Balın Yolculuğu

  Mis Kokulu Ihlamur

  Mis Kokulu Ihlamur
  Çiçeklerinden


  Bal arıları, ıhlamur balını yalnızca bitkinin çiçeklenme dönemi olan haziran ve temmuz aylarında üretir.

  Sadece Doğalı

  Sadece
  Doğalı


  Arıların ağırlıklı olarak ıhlamur çiçeklerinin nektarlarından ürettiği doğal ballar, aynı dönemde sağılarak tesislere ulaştırılır.

  Her Damlada Kalite ve Tutarlılık

  Her Damlada
  Kalite ve Tutarlılık


  Çeşitli bölgelerden gelen bal örnekleri analiz edilir. Sadece doğal, kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip ıhlamur balları seçilerek özenle ambalajlanır.

  Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

  “Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığını kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

  Balparmak tesislerine ulaşan tüm arı ürünleri, Balparmak Analiz Laboratuvarlarında en az 100 parametre ile analiz edilir. Bu hususta şeffaflıktan yana olan Balparmak, dünya gıda sektöründe bir ilk olarak faaliyete geçirdiği Priospot sistemi üzerinden tüm ürünlerinin analiz raporlarını yayınlamaktadır.

  Balparmak ürün ambalajları üzerindeki kare (QR) kodu okutarak ya da ID numarasını bu sayfaya girerek, girerek balınızın analiz sonuçlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz!

  PRIOSPOT_MONOFLORA KESTANE_KV GORSEL_211124.jpg (496 KB)
  Doğal Bal
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Balparmak Ihlamur Balı’nın tek başına tüketilmesi özgün tadının alınmasını kolaylaştırır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.