Balparmak

Balparmak Narenciye Balı 460 g

188,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Narenciye Balı

  Balparmak Doğal Narenciye Balı


  Akdeniz ikliminin bereketli topraklarında hayat bulan turunçgiller, mis gibi esanslarıyla çiçeklenme döneminde arıları kendilerine çekiyor. Arılar ise bu kısa ve kıymetli zamanı en verimli şekilde değerlendirerek, insanlığa narenciye balı mucizesini bahşediyor. Akdeniz Bölgesi’nin özenle seçilen narenciye balları, Balparmak güvencesiyle siz lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Size ve sevdiklerinize ise bu doğal lezzetin keyfini sürmek kalıyor!

  Turunçgil çiçeklerinin taptaze aromasını yoğun bal lezzetiyle deneyimlemek için Balparmak
  Narenciye Balı
  ’nı siz de hemen şimdi sepetinize ekleyin!  Balparmak Doğal Narenciye Balı

  Narenciye Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Narenciye balı, arıların ağırlıklı olarak turunçgil çiçeklerinin nektarlarından elde ettiği bir monoflora bal (tek çiçek balı) çeşididir. Berrak ve açık sarı renkli bir görünüme sahip olan narenciye balı, yumuşak tadı ve ferah turunçgil aroması ile keyifli bir tüketim sağlar.

  Narenciye balı, diğer bal çeşitlerinden farksız olarak karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, fenolik bileşik ve enzim içeren doğal bir formüle sahiptir. Düşük glisemik indeksi ile vücudun tatlı ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda güvenli bir tüketim de sağlar. Narenciye balının 100 gramında yaklaşık 304 kalori bulunur.

  Narenciye Balı Nasıl Kullanılır?

  Her sabah güne başlarken

  Her sabah güne başlarken

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Kişisel Bakımda

  Kişisel
  bakımda

  Narenciye balının aromasını güçlü bir şekilde duyumsayabilmek adına ürünü tek başına tüketmeyi tercih edebilir, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizi tatlandırmak amacıyla da kullanabilirsiniz.

  3 Adımda Doğal Balın Yolculuğu

  Mis Kokulu Turunçgil Çiçeklerinden

  Mis Kokulu Turunçgil
  Çiçeklerinden


  Narenciye balı, turunç cinsi ağaçların çiçek açtığı nisan veya mayıs ayları içerisinde, sadece üç haftalık kısa zaman diliminde üretilir.

  Sadece Doğalı

  Sadece
  Doğalı


  Arıların ağırlıklı olarak narenciye çiçeklerinin nektarlarından ürettiği doğal ballar, üretim sezonu sona erdiğinde sağılarak tesislere ulaştırılır.

  Her Damlada Kalite ve Tutarlılık

  Her Damlada
  Kalite ve Tutarlılık


  Akdeniz Bölgesi’nden gelen çeşitli narenciye balı örnekleri analiz edilir. Sadece doğal, kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip ballar seçilerek özenle ambalajlanır.

  Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

  “Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığını kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

  Balınızın gerçekliği en az 100 doğallık testi ile garanti altında! Balparmak Priospot teknolojisiyle, satın aldığınız balların doğallığını ve kalitesini hem kolayca hem de ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  Ürün ambalajlarında yer alan kare (QR) kodu okutun veya ID numarasını bu sayfaya girin, balınızın bitki orijinini ve analiz sonuçlarını anında görüntüleyin!

  PRIOSPOT_MONOFLORA KESTANE_KV GORSEL_211124.jpg (496 KB)
  Doğal Bal
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Balparmak Narenciye Balı’nın tek başına tüketilmesi özgün tadının alınmasını kolaylaştırır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.