Balparmak

Balparmak Narenciye Balı 460 g

60,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Balparmak Narenciye Balı

  Limon, portakal, mandalina ve greyfurt… Narenciye familyasının bu birbirinden değerli üyeleri, karakteristik ferah tatlarının yanı sıra sayısız faydalı bileşeniyle de öne çıkıyor. Akdeniz ikliminin bereketli topraklarında hayat bulan bu meyveler, mis gibi esanslarıyla çiçeklenme döneminde de ayrı bir cazibe alanı yaratıyor. Dünyanın en çalışkan ve seçici canlıları olan bal arıları ise bu kısa ve kıymetli zamanı en verimli şekilde değerlendirerek, insanlığa narenciye balı mucizesini bahşediyor.

  Turunçgil çiçeklerinin taptaze aromasını, damağınızda iz bırakacak bir bal lezzeti olarak deneyimlemeye ne dersiniz? Öyleyse Balparmak Narenciye Balı ile siz de hemen tanışın! Akdeniz Bölgesi’nin özenle seçilen narenciye balları, Balparmak güvencesiyle siz lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Size ve sevdiklerinize ise bu doğal lezzetin keyfini sürmek kalıyor!

  Narenciye Balı Nedir?

  Narenciye balı, arıların ağırlıklı olarak turunçgil çiçeklerinin nektarlarından elde ettiği bir monoflora bal (tek çiçek balı) çeşididir.

  Narenciye Balı Ne Zaman Toplanır?

  Narenciye balı, narenciye ağaçlarının nisan veya mayıs ayında çiçek açtığı üç haftalık zaman diliminde üretilir ve aynı dönemde toplanır.

  Balparmak Narenciye Balı Ne İçerir?

  Balparmak Narenciye Balı; karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, fenolik bileşik ve enzim içeren doğal bir formüle sahiptir. Balınızın doğallığını ve kalitesini, Balparmak Priospot teknolojisiyle şimdi çok daha kolay ve ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ürün ambalajlarında yer alan kare (QR) kodu okutun veya ID numarasını girin, balınızın bitki orijinini ve analiz sonuçlarını anında görüntüleyin! 

  Narenciye Balı Ne İşe Yarar?

  Zengin bir içeriğe sahip olan narenciye balı, düşük glisemik indeksi ile vücudun tatlı ihtiyacını karşılarken aynı zamanda güvenli bir tüketim sağlar.

  Narenciye Balı Nasıl Kullanılır?

  Narenciye balının aromasını yoğun bir şekilde duyumsayabilmek adına ürünü tek başına tüketmeyi tercih edebilir, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinizi tatlandırmak amacıyla da kullanabilirsiniz.

  Narenciye Balı Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Narenciye balını, diğer çiçek ballarında olduğu gibi günde 6 ila 10 tatlı kaşığı (50-80 gram) kadar tüketebilirsiniz. Çocuklarda ise günlük tüketim miktarının vücut ağırlığına göre (1 kg - 1 gr) belirlenmesi önerilir. Bir yaşından küçük bebekler ve arı ürünlerine alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Kronik hastalıkları olan kişiler, tüketmeden önce hekimlerine danışmalıdır. 

  Balparmak Narenciye Balı Tadı Nasıldır?

  Berrak ve açık sarı renkli bir görünüme sahip olan Balparmak Narenciye Balı, yumuşak tadı ve ferah turunçgil aroması ile keyifli bir tüketim sağlar.

  Balparmak Narenciye Balı Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Narenciye Balı, 100 gramda yaklaşık 304 kalori içerir.

  Balparmak Narenciye Balı Fiyatı Nedir?

  Balparmak Monoflora Bal kategorisinde bulunan ürünler yalnızca 460 gramlık ambalajlarda satışa sunulmakta olup; mahsulün elde ediliş süresine, işçiliğine ve yıllık üretim miktarına göre farklı fiyatlara sahiptir.

 • Balparmak Narenciye Balı’nın tek başına tüketilmesi özgün tadının alınmasını kolaylaştırır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.