%27 İNDİRİM

Apitera

Apitera Gest 7 g x 84 Adet (Propolis, Bal, Rezene,Kekik, Nane)

750,00 TL
550,00 TL
7 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Gest 7 g x 84 Adet


  Beslenmeye yönelik geleneksel reçetelerden ilham alınarak geliştirilen Apitera ürün ailesi, yepyeni üyeleriyle büyümeye devam ediyor! Arı ürünleri ve bitkilerin leziz karışımları, serinin yeni üyesi Apitera Gest ile şimdi daha da zengin seçeneklere ayrılıyor. Etkin bileşenlere sahip aromatik bitkilerle zenginleştirilen Apitera Gest, doğal formülünün yanı sıra tek kullanımlık ambalajlarıyla da kolay ve keyifli bir tüketim sağlıyor.


  Apitera Gest Nedir?

  Apitera Gest, arıların salgıladığı propolis ve bal ile çeşitli formlarda rezene, tıbbi nane, kekik, zencefil ve kakulenin birleşiminden oluşan; doğal içerikler ile günlük besin alımını dengeli bir şekilde desteklemek isteyenler için geliştirilmiş pratik bir takviye edici gıdadır.


  Apitera Gest Ne İçerir?

  Apitera Gest’in içeriğinde bal ve propolis ekstresinin yanı sıra; kakule, rezene ekstresi, zencefil, kekik ekstresi ve tıbbi nane ekstresi bulunur.

  Bal

  Arıların çiçek nektarlarını toplayarak ürettiği doğal bir besin maddesidir. İçerdiği karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, enzim ve organik yağ asitleri ile vücudun ihtiyaç duyduğu önemli bileşenlere sahiptir.

  Propolis

  Kovanlarını onarmak ve girişini korumak amacıyla arılar tarafından üretilen doğal bir maddedir. Koyu renkli ve reçinemsi bir yapıya sahiptir. İçeriğinde fenolik maddeler, organik asitler, mineraller gibi çok çeşitli bileşikler doğal olarak bulunmaktadır.

  Kakule

  Zencefilgiller familyasından Güney Asya kökenli, çok yıllık, çalımsı bir bitkidir. Uçucu yağ, sabit yağ ve reçine içerir. Gıda ürünlerinde ve uçucu yağ üretiminde kullanılır.

  Rezene

  Maydanozgiller familyasına ait bir bitkidir. Kendisine has kokusuyla yemeklere tat veren bir bitki olan rezene, demlenerek çay olarak da tüketilir.

  Zencefil

  Çok eski çağlardan beri kullanılan zencefilgiller familyasına ait bir kök bitki çeşididir. Yapısında uçucu yağlar, ginsenoidler, mineraller gibi bileşikler yer almaktadır.

  Kekik

  Kekik uçucu yağları, yapısında karvakrol ve timol adı verilen terpenoidleri içerir. Yemek öncesi ve sonrasında çay şeklinde kullanılabilmektedir.

  Tıbbi Nane

  Mentol bakımından zengin uçucu yağının yanı sıra tanen taşıdığından, tıbbi bitki olarak kabul edilmektedir.

  Apitera Gest Ne İşe Yarar?

  Apitera Gest’in formülünde, değerli arı ürünleri ile bitkilerden elde edilen ekstrakt ve baharatlar yer almaktadır. Bu yönüyle ürün, günlük temel besin alımına katkı sağlamak adına destekleyici bir gıda olarak kullanılabilir. İlaç özelliği taşımamakla birlikte, beslenmeye yardımcı gıda amacıyla tüketilmelidir.

  Apitera Gest Nasıl Kullanılmalıdır?

  Pratik tek kullanımlık ambalajı ve içerdiği yoğun miktarda bal sayesinde, Apitera Gest’i tek başına keyifle tüketebilirsiniz. Bununla birlikte, ürünü dilerseniz içeceklerinize ilave ederek de tüketebilirsiniz.

  Katlayın hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da içecek karışımlarınız içerisine ilave edin.

  Yemeklerden önce tüketilmesi tavsiye edilir.

  Apitera Gest
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Gest’i yetişkinlerin yemeklerden sonra günlük 2 saşe (14 g) tüketmesi önerilir. Hamilelerin, emziren annelerin ve sağlık problemi olan ya da ilaç kullanan bireylerin, ürünü hekimlerine danışarak kullanması tavsiye edilmektedir.

  Apitera Gest
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Gest, yoğun bal tadı ile birlikte içerdiği bitkilerin aromatik lezzetine sahiptir. Böylece damakta hoş bir his bırakır.

  Apitera Gest
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Gest, bir saşede (7 gram)
  yaklaşık 24 kalori içerir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.