Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim

Apitera Plus Arısütü Kapsül (125 mg x 30'lu Kapsül)

290,00 TL
350 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İlk Siparişinize Özel %10 İndirim Kodu: MERHABA10
dakika içerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
%100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
Darbeye Karşı
Özel Paketleme
350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo
Buradan Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül


Balparmak, Apitera Plus Arı Sütü Kapsül ile sizlere yepyeni bir gıda takviyesi alternatifi daha sunuyor! Genç işçi arıların yutak üstü bezlerinden salgıladıkları değerli bir madde olan arı sütü, kovan yaşamında kraliçe arı beslenmesi ve yavru gelişimi için başlıca besin kaynağı olarak kullanılıyor. İçerdiği etkili bileşenlerden dolayı arıların ürettiği en özel besinlerden biri olan bu eşsiz gıda, Apitera Plus Arı Sütü Kapsül sayesinde şimdi çok daha pratik bir şekilde tüketilebiliyor. Hem de çabuk bozulma riski olmadan! Sizce de kulağa oldukça cazip gelmiyor mu?

Günlük tüketime uygun arı sütü arayışınızı uzun ömürlü bir ürün seçeneğiyle karşılamak için
Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ü siz de hemen keşfedin!


Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Nedir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, Balparmak AR-GE Merkezi ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) iş birliğiyle geliştirilmiş, çözünebilir bitkisel kapsüllü bir gıda takviyesidir. 30 adet kapsülden oluşan ürün, arı sütünün içeriğindeki biyoaktif bileşenlerin korunması için liyofilizasyon (dondurma-vakumlama-kurutma) yöntemiyle üretilmiştir. Bu yönüyle taze arı sütünün içeriğine kıyasla üç kat daha fazla etken madde içerir.


Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Ne İşe Yarar?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, zengin bileşimi ile fonksiyonel gıdalar arasında yer almaktadır. Ürün, taze arı sütünün içeriğinde bulunan değerli bileşenleri doğru oranda ve yüksek etkinlik düzeyiyle tüketmeye imkan tanır. İlaç niteliği taşımamaktadır ve günlük beslenmeyi desteklemek adına tüketilmelidir.

“Major royal jelly protein” (MRJP) olarak adlandırılan arı sütüne özgü proteinler, bu değerli gıdanın yüzde 82 ila 90’ını oluşturmaktadır. MRJP içeriği, kraliçe arının yaşam ve doğurganlık kaynağı olmakla birlikte bilimsel düzeyde kanıtlanmış birçok etkiye sahiptir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Ne İçerir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yalnızca arı sütünün doğal içeriğinde bulunan proteinler (peptitler ve amino asitler), fenolik maddeler, yağ asitleri, steroller ile vitamin ve mineralleri içerir. Arı sütü söz konusu olduğunda en önemli bileşenlerden bir diğeri de 10-HDA (10-hidroksi 2-dekanoik asit) adlı maddedir. 10-HDA miktarı, aynı zamanda taze arı sütünün kalitesini de belirler.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün içeriğindeki liyofilize arı sütü, yüzde 4,8 oranında 10-HDA içerir. Belirtilen oran, uluslararası arı sütü standardına (ISO/DIS 12824 2016) göre taze arı sütünde minimum yüzde 1,4 olması gereken 10-HDA değerinin üstündedir. Bu yönüyle Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yüksek 10-HDA oranı ve diğer önemli besin değerleriyle günlük tüketim için verimli ve çok yönlü bir alternatiftir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül Nasıl Tüketilebilir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül ağız yoluyla tüketilen bir gıda takviyesidir. Ürün doğrudan suyla yutulabileceği gibi kapsül içerisindeki toz, süt veya meyve suyu benzeri içeceklere ilave edilerek de tüketilebilir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül
Ne Kadar Tüketilmelidir?

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün 11 yaş üstü bireyler tarafından günde 1 veya 2 kapsül tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ürün, arı ürünleri alerjisi ve riski bulunan kişilerin tüketimi için uygun değildir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün
Tadı Nasıldır?

Sıvı formdaki taze arı sütünün tadı yoğun ve hafif ekşimsidir. Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, taze arı sütünün su haricindeki tüm bileşenlerine üç katı oranında sahip olmasına karşın, kapsül formuyla oldukça hafif bir tada sahiptir.

Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün Kalori Değeri Nedir?

1 adet Apitera Plus Arı Sütü Kapsül, yaklaşık 4 kalorilik enerji değerine sahiptir. Apitera Plus Arı Sütü Kapsül’ün 1 adedinde 125 mg liyofilize arı sütü bulunmaktadır. 125 mg liyofilize arı sütü 375 mg taze sıvı arı sütüne eş değerdir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.