Apitera

Apitera Plus Forte Propolis 8'li

74,90 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Plus Forte Propolis


  Arıların mucizesi propolisi damak tadınızdan ödün vermeden yoğun oranda tüketebilmeye ne dersiniz? Üstelik bir de C vitamini desteği ile… Bu öneri size de fazlasıyla cazip geldiyse, Apitera Plus Forte Propolis tam size göre! Propolis Plus Yetişkin’in C vitamini ve yüzde 50 daha fazla propolis ile güçlendirilen bu yeni alternatifi, zengin içeriği ve yumuşak içim farkıyla öne çıkıyor. Böylece günlük takviye edici gıda arayışınız için keyifle tüketebileceğiniz etkili bir formül sunuyor.

  Propolis ve C vitamininin yumuşak lezzet ayrıcalığıyla bir araya geldiği Apitera Plus Forte Propolis ile, şimdi kendinize büyük bir iyilik yapma zamanı!


  Apitera Plus Forte

  Apitera Plus Forte Propolis Nedir?

  Apitera Plus Forte Propolis, Balparmak AR-GE Merkezi ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) iş birliğiyle geliştirilen C vitamini ve yoğun propolis içerikli bir takviye edici gıda ürünüdür. Tek kullanımlık pratik ambalajları sayesinde, kullanım esnasında akma riskini minimuma indirerek kolay ve hijyenik bir tüketim sağlar.


  Apitera Forte

  Apitera Plus Forte Propolis Ne İşe Yarar?

  Apitera Plus Forte Propolis, içerdiği saf propolis ile vücut için gereken besin öğelerinin günlük olarak alınmasına yardımcı olur. C vitamini sayesinde ise bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını korumaya sağlar. İlaç niyetine tüketimi önerilmemekte olup, takviye edici gıda amacıyla kullanılmalıdır.

  Apitera Plus Forte Propolis Ne İçerir?

  Apitera Plus Forte Propolis, 375 miligram saf propolis ve 250 miligram C vitamini içermektedir. Ürün, bir şasesiyle günlük C vitamini ihtiyacının tamamını karşılamaya olanak sağlar.

  Vitamin C

  C Vitamini

  Askorbik asit adıyla da bilinmektedir. Bağışıklık sisteminin olağan fonksiyonlarının sürdürülmesine yardımcı olur. Vücutta depolanamayan bir vitamindir. Günlük ihtiyacın üstünde tüketilmesi halinde fazla miktar boşaltım yoluyla atılır.

  Propolis

  Propolis

  Arıların bitkilerdeki yaprak, dal ve tomurcuklardan topladıkları maddeleri enzimleriyle işlemeleri sonucu elde ettikleri doğal bir üründür. İçeriğinde 300’den fazla aktif bileşen bulunduğu bilinmektedir. Fenolik bileşikler, organik yağ asitleri ve mineraller içerir.

  Apitera Plus Forte Propolis Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Plus Forte Propolis’i, yumuşak içimi sayesinde tek başına tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Ürünü dilerseniz bal veya diğer yiyecek-içeceklere ilave ederek de kullanabilirsiniz.

  Katla ve Hüple

  Katlayın ve hüpletin.

  Propolis İlave Et

  Su, bitki çayı ya da meyve
  sularınıza ilave edin.

  Karıştır

  Bal, yoğurt, kahvaltılık gevrek veya
  yulaf karışımlarınıza ekleyin.

  Propolis Tarif

  Tariflerinize dahil edin.

  Apitera Plus Forte Propolis
  Ne Kadar Tüketilmelidir?
  Apitera Ne Kadar Tüketilmeli

  Apitera Plus Forte Propolis, 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde bir ila iki saşe tüketilebilir. Hamileler, emziren anneler, çeşitli sağlık problemleri bulunan bireyler ve ilaç kullananların tüketim öncesi hekimlerine danışması önerilir.

  Apitera Plus Forte Propolis
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Plus Forte Propolis, yoğun oranda propolis içermesinden dolayı ilaç benzeri acımsı bir tada sahiptir. Bununla birlikte, özel geliştirilmiş formülü sayesinde yumuşak içim avantajı sunar.

  Apitera Plus Forte Propolis
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Plus Forte Propolis, bir saşede yaklaşık
  4,5 kalori içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.