Apitera

Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli 100 mg x 8 Adet

60,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli


  Çocuğunuzun doğru ve yeterli beslenmesini sağlamak kuşkusuz en büyük kaygılarınızdan biri olmalı. Bunun için de günlük beslenmesine yardımcı olacak doğal bir takviye edici gıda alternatifi arıyor olmanız muhtemel. Peki, arıların mucizesi propolis ve günlük beslenmenin olmazsa olmazı C vitaminini, çocuklara özel bir formülle bir araya getiren pratik bir ürüne ne dersiniz? İşte karşınızda, Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli!

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, doz ayarlı kullan-at ambalajlarıyla kolay ve hijyenik bir tüketim sağlamasının yanı sıra katkı maddesi ve koruyucu da içermiyor.


  Apitera Propolis Çocuk C Vitaminli

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli Nedir?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, çocukların uygun dozda ve rahatlıkla propolis tüketebilmesi için özel olarak geliştirilmiş yumuşak içimli bir takviye edici gıda ürünüdür. Balparmak AR-GE Merkezi ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) iş birliğiyle geliştirilmiştir.


  Apitera Çocuk

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli
  Ne İşe Yarar?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, propolisin içerdiği 300’den fazla aktif bileşene ek olarak içerdiği C vitamini sayesinde, çocukların günlük besin öğesi gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olur. C vitamini ayrıca bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarının sürdürülmesini destekleme özelliğine sahiptir. Ürün ilaç niyetine tüketilmemeli, takviye edici gıda olarak beslenmeye yardımcı bir ürün amacıyla kullanılmalıdır.

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli Ne İçerir?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli’nin bir saşesinde 100 miligram propolis ekstresi ve 50 miligram C vitamini bulunmaktadır. Ürün, bir doz kullanımda çocukların günlük C vitamini ihtiyacının yüzde 63’ünü tek başına karşılayabilmektedir.

  Vitamin C

  C Vitamini

  En öne çıkan özelliği bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunmasıdır. Suda çözünen ve vücutta depolanamayan bir vitamindir. Günlük ihtiyaçtan fazla tüketilmesi halinde fazla miktar vücuttan günlük olarak atılabilmektedir.

  Propolis

  Propolis

  Arılar tarafından bitkilerin dal, tomurcuk ve yapraklarından toplanan maddelerin işlenmesi yoluyla üretilir. Koyu renkli ve reçinemsi bir görünüme sahiptir. Organik yağ asitleri, mineraller, flavonoidler ve diğer fenolik bileşikler yönünden oldukça zengindir.

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, yumuşak içimli olmasına rağmen çocukların genel damak zevkine göre keskin bir lezzete sahiptir. Bu nedenle ebeveynler tarafından yiyecek ve içeceklere ilave edilerek çocuklara verilebilir.

  Yumuşak içimi sayesinde tek başına da tüketebilirsin.

  Çocuklarınızın meyve suyu, süt vb. içeceklerinin içerisine ilave edin.

  Aç veya tok karnına tüketebilirsin.

  Apitera Plus Propolis Çocuk
  C Vitaminli Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, 4-10 yaş arası çocuklara yiyecek ve içeceklerle birlikte günde bir veya iki saşe olmak kaydıyla verilebilir.

  Apitera Plus Propolis Çocuk
  C Vitaminli Tadı Nasıldır?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli, herhangi bir tatlandırıcı içermemesinden dolayı propolisin damakta ilaç benzeri bir his bırakan yoğun tadına sahiptir.

  Apitera Plus Propolis Çocuk
  C Vitaminli Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Plus Propolis Çocuk C Vitaminli’nin bir
  saşesinde yaklaşık 1,4 kalori (kcal) bulunur.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.