%15 İNDİRİM

Apitera

Apitera Up 7 g x 84 Adet (Propolis, Bal, Kırmızı Ginseng, Guarana)

750,00 TL
635,00 TL
7 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Çiçek Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Up ile işler güçler vız gelir!

   

  Propolis, arılar tarafından bitkilerin yaprak, dal ve tomurcuklarından toplanır. Yağ asitleri, uçucu yağlar, fenolik bileşikler, polen, vitamin ve minerallerden oluşan zengin bir içeriğe sahiptir.

   

  Ginseng (Panax ginseng)

  Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. Ana vatanı Güney Kore’dir.  Ginseng'in botanik ismi olan "Panax", Yunanca "her şeyi iyileştiren" anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Ginseng, geleneksel Çin ve Hint tıbbında yüzyıllardır kullanılmaktadır. 

   

  Guarana

  Guarana kırmızı meyveli tropik bir bitki türüdür.  İçerdiği kafein türevi bileşenlerinden dolayı uyarıcı etkisi bulunmaktadır. 

   

  Zencefil, etkisini yapısındaki aromatik bileşiklerden alır. B ve C grubu vitaminler, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum, manganez gibi elementler ve lif içermektedir.

  Bir pakette 12 adet Apitera Up kutu, bir kutuda ise 7 adet 7 gramlık Apitera Up saşe bulunur. Günde 3 saşeye kadar tüketilmesi önerilir. Apitera Up 15 yaş üzeri için uygundur.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.

 • ApiteraUp'ı bitki çayına karıştırarak veya tek başına tüketebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.