Apitera

Apitera Up Plus 7 g x 7 Adet (Propolis, Bal, Kırmızı Giseng, B Vitamini( B6, B12, B5, B2, B3)

34,50 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Up Plus


  Apitera Up, günün her anında zinde ve yenilenmiş hissetmek isteyenlerin favorisi… Peki, tüm duyuları tazeleyen bu enfes karışımı, şimdi yepyeni bir formülle tekrar denemeye hazır mısınız? Öyleyse bu güçlü formülün, B grubu vitaminleriyle daha da zenginleştirildiği Apitera Up Plus ile tanışın! Günde iki saşe tüketildiğinde vücudun B vitamini ihtiyacını tek başına yüzde 45 oranında karşılayan Apitera Up Plus, yoğun tempolu günlerinizin ayrılmaz bir parçası olacak!


  Apitera Up Plus Nedir?

  Apitera Up Plus, bal ve propolisin bitkisel özlerle buluştuğu Apitera Up formülünün, B grubu vitaminleri içeren yüksek etkili bir alternatifidir.


  Apitera Up Plus Ne İşe Yarar?

  Apitera Up Plus, günde iki saşe tüketildiğinde vücudun B vitamini ihtiyacını yüzde 45 oranında tek başına karşılayabilir. Bu yönüyle vücudundaki enerji oluşum metabolizmasının işleyişini ideal düzeyde tutmak isteyenler için uygun bir takviye edici gıda ürünüdür. Ürünün ilaç niyetine kullanılmaması ve beslenmeyi destekleyici bir yardımcı gıda olarak tüketilmesi gerekir.

  Apitera Up Plus Ne İçerir?

  Apitera Up Plus, ürünün ana bileşenleri olan bal, propolis, muz püresi, kırmızı ginseng, guarana tohumu ve zencefile ek olarak; vücudun günlük olarak gereksinim duyduğu B vitamini türevlerini içerir.

  B Vitamini Kompleksi
  (B2, B3, B5, B6, B12)

  Vücudun enerji oluşum metabolizmasının normal düzeyde işleyişine katkıda bulunur. Yetersiz tüketimi halinde yorgunluk ve halsizlik gibi sorunlar görülebilmektedir.

  Bal

  Arıların çiçek nektarları veya salgılardan ürettiği tatlı bir doğal besin maddesidir. Karbonhidrat çeşitleri, mineraller, vitaminler, organik asitler, proteinler, aminoasitler ve aroma bileşenlerinin yanı sıra arılara özgü değerli enzimler içerir.

  Propolis

  Arıların tarafından bitkilerin tomurcuk ve gövdelerindeki reçinemsi maddelerin toplanması ile elde edilir. Koyu renkli bir görünüme sahip olan bu madde, içerdiği 300’den fazla bileşen ile oldukça güçlü bir besin olmakla birlikte, zengin bir antioksidan kaynağıdır.

  Kırmızı Ginseng

  Yumru köklü bir bitki olan ginsengin altı yıldan sonra hasat edilen olgun halidir. İçerdiği ginsenositlerle sağladığı pek çok etkinin yanı sıra, duyuları canlandıran bir özelliğe de sahiptir.

  Guarana Tohumu

  Kahveden daha fazla kafein içermesi sebebiyle uyarıcı ve tazeleyici bir etkiye sahiptir. Vücutta depolanan enerjinin açığa çıkmasına yardımcı olur.

  Zencefil

  Yumru köklü bir bitki olup yaygın olarak baharat, ilaç, yemek ve tatlı yapımında kullanılır. Mineral zengini bir bitki olarak kalsiyum, magnezyum, fosfor, potasyum, demir ve manganez içerir. C vitamini bakımından da ideal bir tüketim sağlar.

  Muz

  Potasyum, magnezyum, demir ve kalsiyum mineralleri ile C, E, B6 ve B9 vitaminlerini içerir. Aynı zamanda ideal bir lif, protein ve karoten kaynağıdır. Vücudun günlük enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

  Apitera Up Plus Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Up Plus, meyve tadının hissedildiği tatlı aromasıyla tek başına tüketilebilir. Bununla birlikte, yiyecek-içeceklerin tadını ve içeriğini zenginleştirmek amacıyla da kullanılabilir.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detox içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ilave edin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Apitera Up Plus
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Up Plus günde 2 saşe tüketildiğinde, günlük B vitamini ihtiyacının yüzde 45'ini karşılar. Sadece 15 yaş ve üstü yetişkinler için önerilen Apitera Up Plus, gün içerisinde toplam iki saşeyi aşmayacak şekilde, istenen saatlerde aç veya tok karnına tüketilebilir. Ürün 1 yaş altı çocuklar ve arı ürünleri alerjisi bulunan kişilerce kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler, tıbbi operasyon geçirecek olanlar, kronik hastalığı bulunanlar ve düzenli ilaç kullananlar tüketim öncesi hekimlerine danışmalıdır.

  Apitera Up Plus
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Up Plus, bal ve muz püresi tadının baskın olduğu yumuşak bir lezzete sahiptir. İçerdiği kırmızı ginseng, guarana tohumu ve zencefil ile zengin bir aroma kazanarak damakta kalıcı ve hoş bir his bırakır.

  Apitera Up Plus
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Up Plus, bir saşesinde 23 kalorilik enerji değerine sahiptir.

  Apitera Up Plus
  Nerede Satılır?

  Apitera Up Plus'ı eczanelerden satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.