Apitera

Apitera Zen Plus 7 g x 7 Adet (Propolis, Bal, Selenyum, Çinko, C vitamini, Zencefil)

34,50 TL


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Zen Plus


  Geleneksel “limon, zencefil ve karabiber” reçetesini bal ve propolisle buluşturan Apitera Zen formülü, şimdi de Plus seçeneği ile etkisini daha da artırıyor. Bağışıklık sistemi için gereken çinko, selenyum ve C vitamini desteği, Apitera Zen Plus’ta birbirinden değerli doğal içeriklerle buluşuyor. Böylece ana bileşenleri oluşturan arı ürünleri ve bitkisel besinler, yeni formülde etkilerini güçlendirerek çok daha verimli bir tüketim sağlıyor! Üstelik günde iki saşe tüketildiğinde, vücudun günlük çinko, selenyum ve C vitamini ihtiyacının yüzde 45’ini tek başına karşılayabiliyor.


  Apitera Zen Plus Nedir?

  Apitera Zen Plus, arı ürünleri ve doğal bitki özlerinden oluşan Apitera Zen formülünün çinko, selenyum ve C vitamini ile zenginleştirildiği yeni ve güçlü bir takviye edici gıda alternatifidir.


  Apitera Zen Plus Ne İşe Yarar?

  Apitera Zen Plus, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu doğal besinlerle desteklemek isteyenler için etkili bir formüle sahiptir. Günde iki saşe Apitera Zen Plus; vücudun günlük çinko, selenyum ve C vitamini ihtiyacının yüzde 45’ini karşılar. Ürünün ilaç amaçlı tüketimi önerilmemekte olup, günlük takviye edici gıda olarak kullanılması gerekir.

  Apitera Zen Plus Ne İçerir?

  Apitera Zen Plus’ın içeriğinde, doğal besin maddeleri olarak bal ile propolisin yanı sıra; zencefil, tarçın, karanfil, limon ve karabiber bulunur. Ürünün içeriği bunlara ek olarak çinko, selenyum ve C vitamini ile güçlendirilmiştir.

  C Vitamini

  Vücuttaki tüm sistemler için gerekli temel bileşenlerden biri olarak, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.

  Selenyum

  Vücudun olağan işleyişi için gereken antioksidan özellikli bir mineraldir. Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

  Çinko

  Vücudun tüm doku ve sistemleri için en önemli mineral çeşitlerinden biridir. Çok yönlü etkisi ile bağışıklık sisteminin normal işleyişinin sürdürülmesine yardımcı olur.

  Bal

  Arıların çiçeklerden topladığı nektarı kendi enzimleriyle işlemeleri sonucu oluşan tatlı ve yoğun kıvamlı bir besindir. İçerisinde karbonhidrat başta olmak üzere organik asitler, proteinler, aminoasitler, mineraller, vitaminler ve aroma bileşenleri bulunur.

  Propolis

  Arıların bitkilerin tomurcuk ve gövdelerinden topladığı reçinemsi maddeleri işlemesiyle ürettikleri koyu renkli bir arı ürünüdür. Yapısı oldukça kompleks olup, 300 den fazla bileşeni içerir ve fenolik madde içeriği çok zengindir.

  Zencefil

  Baharat olarak kullanımı yaygın olan yumru köklü bir bitki çeşididir. C vitamini ile kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum ve manganez gibi mineraller içerir.

  Tarçın

  Ağaç kabuğundan elde edilen bir baharat çeşididir. Yoğun aromaya ve kendine özgü güçlü bileşenlere sahiptir. Kalsiyum, magnezyum, demir ve lif yönünden zengindir.

  Karanfil

  Anavatanı tropik Asya olan bir ağaçtan elde edilen iri taneli baharat çeşididir. Uçucu yağında öjenol adlı bir madde bulunur. Zararlı mikroorganizmalara karşı etkilidir.

  Limon

  Turunçgiller familyasına ait ekşi ve ferah bir meyvedir. C vitamini zengini olmasının yanı sıra vücudun kalsiyum, magnezyum, fosfor ve potasyum ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.

  Karabiber

  Baharat olarak tüketilen küçük taneli ve salkım yapılı bir biber çeşididir. A, C ve K vitaminleri ile demir, magnezyum ve potasyum mineralleri bakımından güçlü bir içeriğe sahiptir.

  Apitera Zen Plus Nasıl Kullanılmalıdır?

  İçerdiği bal ve bitkisel özlerle damakta hoş bir his bırakan Apitera Zen Plus, bu sayede tek başına rahatça tüketilebilir. Buna ilaveten, yiyecek ve içeceklerin lezzetini ve etkisini artırmak amacıyla karışım olarak da tercih edilebilir.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detox içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ilave edin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Apitera Zen Plus
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Zen Plus günde 2 saşe tüketildiğinde yetişkin bir bireyin günlük C vitamini, selenyum, çinko ihtiyaçlarının yüzde 45'ini karşılar. Ürünü yetişkinlerin günde 2 saşe, 4 ila 10 yaş arası çocukların ise günde 1 saşe tüketmesi önerilir. Günün istenen saatinde, aç veya tok karnına tavsiye edilen miktarlarda tüketilebilir. Arı ürünlerine alerjisi bulunanların ve 1 yaş altı çocukların tüketimi için uygun değildir. Hamilelerin, emziren annelerin, tıbbi operasyon geçirecek olanların, kronik hastalığı bulunanların ve düzenli ilaç kullananların ürünü kullanmaya başlamadan önce hekimlerine danışmaları tavsiye edilir.

  Apitera Zen Plus
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Zen Plus, birbirleri ile uyumlu tada sahip olan doğal besinlerin yoğun lezzetine sahiptir. İçeriğindeki karabiber, zencefil, tarçın, limon ve karanfil sayesinde damakta kalıcı ve hoş bir aroma bırakırken; bal ile de belirgin bir tatlılık kazanır.

  Apitera Zen Plus
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Zen Plus’ın tek kullanımlık bir saşesindeki kalori değeri 23 kcal’dir.

  Apitera Zen Plus
  Nerede Satılır?

  Apitera Zen Plus, sadece eczanelerde satışa sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.