Balparmak

Balparmak Kekik Balı 32 g

27,90 TL
32 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kekik Balı
Kampanya
 • İÇERİK
 • Kekik Balı

  Balparmak Doğal Kekik Balı


  Kekik, kendine has kokusu ve değerli bileşenleriyle sofraların vazgeçilmezi! Besin üretimi konusunda dünyanın en disiplinli ve seçici canlıları olan bal arıları, en yüksek besin değerine sahip kekik nektarlarını özenle toplayarak bal mucizesine dönüştürüyor. Anadolu’nun doğal ve lezzetli kekik balları, Balparmak Monoflora Ballar serisinde siz lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

  Kekik Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Kekik balı, arıların ağırlıklı olarak kekik nektarlarından toplayarak elde ettiği bir monoflora bal (tek çiçek balı) çeşididir. Altın rengi ile öne çıkan bu bal, kekik aromasının yoğun olarak hissedildiği buruk bir tada sahiptir. Tropik meyveleri anımsatan lezzetiyle ise oldukça keyifli bir tüketim sağlar.

  Kekik balının doğal yapısında diğer ballarda olduğu gibi karbonhidratlar, proteinler, enzimler, vitaminler, mineraller ve fenolik maddeler bulunur. Böylece bu bal, sadece lezzetli bir gıda olmakla kalmayıp vücudun günlük besin ihtiyacını karşılamaya da yardımcı olur. Kekik balı, 100 gramda yaklaşık 304 kalori içerir.

  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.