Balparmak

Balparmak Anadolu Lezzetleri Kayseri Çiçek Balı 460 g

256,00 TL

Anadolu'nun unutulmaya yüz tutmuş yöresel ürünleri, Anadolu Lezzetleri markasıyla sadece Macrocenter ve seçili Migros'larda satılıyor.

Ürün hikayesi için tıklayınız.


Kampanya
 • İÇERİK
 • Kayseri Balı

  Balparmak Doğal Kayseri Çiçek Balı


  Kayseri, yüksek rakımlı yaylaları ve endemik bitkilerle dolu floral çeşitliliğiyle, besin değeri yüksek ve lezzetli bal üretimi için en uygun ortamlardan biri olma özelliğini taşıyor. Erciyes Dağı’nın eteklerinde yer alan Kayseri, sınırları içerisinde 2 bin farklı türde çiçekli bitkiye ev sahipliği yapıyor. Üstelik bu bitkilerin yaklaşık 300’den fazlasının endemik tür olduğu biliniyor. Bu da Kayseri Balı’nın çok sevilen eşsiz lezzetini kazanmasını sağlıyor!

  Siz de bu nefis balın tadını doyasıya ve gönül rahatlığıyla çıkarmak için Balparmak Kayseri Çiçek
  Balı
  ’nı hemen şimdi sipariş verebilirsiniz!  Balparmak Doğal Kayseri Çiçek Balı

  Kayseri Balı ve Özellikleri Nelerdir?

  Kayseri balı, arıların sadece Kayseri yaylarında yetişen çiçeklerden ürettiği yöresel bir bal çeşididir. Kayseri’deki yaylaların yüksek rakımlı olması ve sadece bu coğrafyada yetişen endemik bitkilerin sağladığı aroma, Kayseri balının özgün bir lezzete sahip olmasını sağlar. Açık rengi ve yumuşak lezzeti ile öne çıkan Kayseri balı, ilk tadımda hissedilen yoğun bir çiçek aromasına sahiptir.

  Kayseri balı, içeriğinde karbonhidrat, vitamin, mineral, enzim ve proteinin yanı sıra belirli mineraller de barındırır. Böylece vücudun günlük ihtiyaç duyduğu besin ve enerji öğelerini karşılamak adına lezzetli bir alternatif sunar. Kayseri balının 100 gramındaki enerji değeri 304 kalori (kcal)’dir.

  Kayseri Balı Nasıl Kullanılır?

  Her sabah güne başlarken

  Her sabah güne başlarken

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Kahvaltılarda ve ara öğünlerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Tüm ev yapımı tariflerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Çayda ve tüm içeceklerde

  Kişisel bakımda

  Kişisel
  bakımda

  Özel bir aromaya sahip olan Kayseri balının tadını baskın şekilde hissedebilmek için tek başına tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca ürünü yiyecek veya içeceklerinize ekleyerek de tüketebilirsiniz.

  3 Adımda Doğal Balın Yolculuğu

  Kayseri’nin Bakir Dağlarından

  Kayseri’nin Bakir
  Dağlarından


  Arıcılar, mayıs ayının gelmesiyle birlikte Kayseri’nin el değmemiş yaylalarına kovanlarını kurmaya başlar.

  Sadece Doğalı

  Sadece
  Doğalı


  Erciyes’in temiz havasında yetişen çiçeklerin nektarlarından üretilmiş doğal ballar, yaz aylarında sağılarak tesislere ulaştırılır.

  Her Damlada Kalite ve Tutarlılık

  Her Damlada
  Kalite ve Tutarlılık


  Kayseri’den gelen çeşitli bal örnekleri analiz edilir. Sadece doğal, kaliteli ve güvenilir içeriğe sahip ballar seçilerek özenle ambalajlanır.

  Priospot Teknolojisiyle Balınızın İzini Sürün!

  “Doğal balın kaynağı yalnızca doğadır. Balda hile olup olmadığını kokusuna, tadına ya da görüntüsüne bakarak anlamak mümkün değildir.”

  Balınızın gerçekliği, en az 100 doğallık testi ile garanti altında!

  Satın aldığınız Balparmak Kayseri Çiçek Balı’nın içeriği hakkında bilgi edinmek için ambalaj üzerindeki kare (QR) kodu okutabilir ya da ID numarasını bu sayfaya girebilirsiniz.

  PRIOSPOT_ANADOLU YUKSEKOVA_KV GORSEL_211124.jpg (553 KB)
  Doğal Bal
  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Anadolu'nun unutulmaya yüz tutmuş yöresel ürünleri, Anadolu Lezzetleri markasıyla sadece Macrocenter ve seçili Migros'larda satılıyor.

  Ürün hikayesi için tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.