Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Arama Yap
Sepetim
İnsan Kaynakları Ve Kariyer

İnsan Kaynakları Ve Kariyer

Balparmak Yaprak Logo
İnsan Kaynakları ve Kariyer
Balparmak Yaprak Logo
#balparmak #balparmakinsankaynaklari #balparmakhumanresources #beelife
Misyonumuz
Arı varlığını korumak, arıcılığın sürdürülebilirliğini desteklemek ve arı ürünlerini sağlıklı yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmek.
Vizyonumuz
Bilimsel çalışmaları ve yenilikçi ürünleriyle dünyaca takdir edilen iyilik elçisi bir marka olmak.

Değerlerimiz

  • • Tutkulu
  • • İdealist
  • • Emeğe Saygılı
  • • Samimi
  • • Şeffaf
  • • Katılımcı
İnsan Kaynakları Politikamız
Çalışanlarımız bizim en önemli değerimiz ve öncelikli paydaşımızdır. Çalışan bağlılığı ve memnuniyeti sürdürülebilir yetenek yönetimi ve işveren markası açısından en kritik performans göstergelerimizdir. Nitekim kurumsal performans çıktılarının sürekliliği ve toplam paydaş memnuniyetinin ancak başarı odaklı ve bağlılığı yüksek çalışanlarımızla mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda Balparmak İnsan Kaynakları olarak temel politikamız çalışanlarımızın aktif katılımını, inisiyatif almasını, yaratıcılığını ve üretkenliğini takım çalışmasını güçlendirecek biçimde sürekli olarak desteklemek üzerine kuruludur.
Balparmak’lı Olmak!
Güçlü bir kurum kültürü ve işveren markası için sürekli gelişim ve etkin bir liderliğin önemine inanıyoruz. Bu nedenle her seviyede çalışanlarımıza gelişim ve eğitim fırsatları sunuyoruz.Adil ve şeffaf bir toplam ödül yönetimi, takdir tanıma uygulamaları ve OKR sistematiğine dayalı performans yönetim süreci ile işe alım sürecinden itibaren tüm çalışanlarımızın gelişimini yakından takip ediyor ve sürekli geri bildirim anlayışı ile destekliyoruz.
Çalışma Kültürümüz
Çeşitliliği ve kapsayıcılığı destekleyen “Etik Değerlerimiz” doğrultusunda her türlü ayrımcılığın önlenmesini güvence altına alıyoruz. Tüm çalışanlarımıza dürüst, adil, eşitlikçi ve güvenli bir çalışma ortamı sunuyoruz. Takım çalışması ve işbirliğini güçlendiren kurumsal yetkinlik setleri ile çevik, değişime uyum sağlayan ve yaratıcı niteliklerimizi sürekli destekliyoruz.
Çalışanlarımızın “BeeKafe” alanlarımızda bir araya gelerek sosyalleşmesine imkân sağlıyoruz.


Çalışanlarımızın iş dışındaki yetkinliklerini “BeeSen” söyleşilerimizle anlatmasına fırsat veriyoruz. Bu sayede tüm çalışanlarımızın iş dışı yetkinliklerini geliştirmesi için de onları destekliyoruz.


Bireysel veya takım hedefi etkinliğimizi ve verimliliğimizi arttırmak, çalışanlarımızın yetkinliklerini ve potansiyellerini güçlendirmek için kullandığımız yeni nesil performans yönetim platformumuzdur.


Çalışanlarımızı takdir etmek ve başarılarımızı anlık ödüllendirerek bireysel ve kurumsal başarı hikayelerinin oluşmasına destek vermek için hayata geçirdiğimiz takdir-teşekkür ve ödüllendirme platformumuzdur.

BALPARMAK YETKİNLİK MODELİMİZ
Performans yönetim sürecimizde iş hedeflerinin yanı sıra bireysel ve kurumsal gelişimi destekleyerek sürdürülebilir kılan yetkinlik modelimizi de dahil ediyoruz. Çalışan grupları bazında doğru kategorizasyonu yaparak her seviyede teknik, mesleki ve bireysel gelişimi önceliklendiriyoruz.
BİZİ VE KARİYER FIRSATLARIMIZI AŞAĞIDAKİ SAYFALARDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.