Apitera

Apitera Dox 7 g x 84 Adet (Propolis, Bal, Maydanoz Tohumu, Altınotu)

294,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Dox 7g x 84 Adet


  Değerli arı ürünleri ve bitkiler ile geliştirilen Apitera serisi, yepyeni bir takviye edici gıda üyesiyle daha karşınızda! Vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olduğu kanıtlanmış doğal içerikleriyle Apitera Dox, doğanın şifalı ellerini siz ve sevdiklerinizle buluşturuyor. Pratik taşıma imkanı sunan tek kullanımlık hijyenik ambalajlarıyla ise hem kolay hem de güvenli bir kullanım imkanı sunuyor.


  Balparmak Apitera Dox Nedir?

  Balparmak Apitera Dox, arıların mucizevi salgısı olan propolis ile bal ve çeşitli formlarda altınotu, barut ağacı kabuğu, enginar, maydonoz tohumu ve tarçının birleşiminden oluşan doğal bir takviye edici gıdadır.


  Balparmak Apitera Dox Ne İşe Yarar?

  Apitera Dox, pratik tek kullanımlık hijyenik ambalajı ve doğal içerikleri ile vücudun arınması ve yenilenmesine destek sağlamak isteyenler için pratik ve alternatif bir takviye edici gıdadır. İlaç niyetine kullanımı önerilmemekte olup, takviye edici gıda olarak tüketilmelidir.

  Balparmak Apitera Dox Ne İçerir?

  Yoğun bal oranı sayesinde keyifli bir tüketim sağlayan Balparmak Apitera Dox; propolis ekstresi, maydanoz tohumu, enginar ekstresi, tarçın, barutağacı kabuğu ekstresi ve altınotu ekstresi içerir.

  Bal

  Arıların çiçek nektarlarından toplayarak ürettikleri tatlı bir doğal besin maddesidir. Karbonhidrat, protein, vitamin, mineral, enzim ve doğal yağ asitleri içermesi bakımından vücudun ihtiyaç duyduğu bileşenlerin alınmasını sağlar.

  Propolis

  Arıların kovanlarını her türlü virüs, mikrop ve zararlı bakteriden korumak amacıyla ürettikleri reçine kıvamına sahip koyu renkli bir maddedir. Doğal yağ asitleri, vitamin, mineral ve fenolik bileşik yönünden zengin bir içeriğe sahiptir.

  Maydanoz Tohumu

  Uçucu ve sabit yağlar içerir. Maydanozda bulunan apiol (karaciğere toksik) ve miristisin (halüsinojen), maydanoz tohumunun içeriğinde bulunmamaktadır.

  Enginar

  Enginar, Akdeniz bölgesinde yetişen bir bitki ve aynı zamanda bir gıda maddesidir. Fenolik maddeler, inülin, posa, vitamin ve minerallerce zengindir.

  Tarçın

  Kokusu kuvvetli, keskin ve uzun süreli; tadı tatlımsı ve yakıcı bir bitkidir. Kalsiyum, magnezyum, demir ve lif içerir.

  Barut Ağacı Kabuğu

  Barut ağacı, cehrigiller familyasından, kışın yapraklarını döken, çalı görünümlü çok yıllık bir bitkidir. Barut ağacı kabuğu, ağaç çiçek açmadan hemen önce toplanır, temizlenir ve en az bir yıl kurutulduktan sonra kullanılır.

  Altınotu

  Altınotu bitkisinin yapısında uçucu yağ, polifenolik bileşenler (flavonitler, tanenler) ve sterinler gibi fonksiyonel bileşikler yer almaktadır.

  Balparmak Apitera Dox Nasıl Kullanılmalıdır?

  Yoğun bal içeriği ile lezzetli bir formüle sahip olan Balparmak Apitera Dox’u dilerseniz tek başına, dilerseniz yiyecek ve içeceklerinize ilave ederek tüketebilirsiniz.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detox içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ilave edin.

  Balparmak Apitera Dox
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Dox'u 15 yaş ve üzeri yetişkinlerin günde 1-2 saşe tüketmesi önerilir. Hamilelerin, emziren annelerin, çeşitli sağlık problemleri bulunan bireylerin ve ilaç kullanan kişilerin kullanmadan önce hekimlerine danışması gerekir.

  Balparmak Apitera Dox
  Tadı Nasıldır?

  Bal tadının yoğun olarak hissedildiği Balparmak Apitera Dox, içerdiği çeşitli aromatik bitki özleriyle damakta özgün ve hoş bir tat bırakır.

  Balparmak Apitera Dox
  Kalori Değeri Nedir?

  Balparmak Apitera Dox, bir saşede (7 gram) yaklaşık 24 kalori içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.