Apitera

Apitera Mind 7 g x 28 Adet (Propolis, Bal, Ginkgo Biloba, Zerdaçal, Biberiye)

98,00 TL
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 150 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • YORUMLAR
 • Apitera Mind


  Apitera serisi üyelerinden biri olan Apitera Mind, kendinizi gün boyu verimli hissedebilmeniz için gerekli olan doğal besin maddelerini içeriğinde buluşturuyor! Arı ürünleri arasında pek çok yönüyle öne çıkan bal ve propolis, bu lezzetli ve etkili takviye edici gıdanın formülünde de yer alıyor. Değerli bileşenlere sahip besinler arasından özenle seçilen bitkisel gıdalar içeren Apitera Mind, hoş lezzetiyle de beğeni topluyor.


  Apitera Mind Nedir?

  Apitera Mind, bal ve propolise ek olarak nar, yaban mersini, ginkgo biloba, zerdeçal, tarçın ve biberiye karışımından oluşan doğal bir takviye edici gıdadır.


  Apitera Mind Ne İşe Yarar?

  Apitera Mind, içeriğini oluşturan arı ürünleri ve bitkisel gıdaların sahip olduğu değerli bileşenler sayesinde, zihin fonksiyonlarının normal düzeydeki işleyişinin korunmasına yardımcı bir gıda özelliği taşır. İlaç değildir ve hastalıkların önlenmesi ya da tedavisi için kullanılmamalıdır.

  Apitera Mind Ne İçerir?

  21 gram Apitera Mind, değerli arı ürünlerinden olan bal (19 gr.) ve propolis (105 mg) içerir. Ürünün bitkisel içeriğini ise nar suyu konsantresi, yaban mersini tozu (420 mg), ginkgo biloba yaprak ekstresi (250 mg), zerdeçal (147 mg), tarçın ve biberiye (105 mg) oluşturur. Tamamen doğal kaynaklı içeriklerden üretilen Apitera Mind, sadece bal kullanılarak tatlandırılmıştır.

  Bal

  Arıların çiçeklerden topladığı salgı ve nektarları kendi enzimleri ile işleyerek ürettikleri doğal ve tatlı bir gıdadır. Üretildikleri çiçek kaynağının aromatik bileşiklerini ve arı enzimlerini içeriğinde barındıran bu gıda çeşitli vitaminler, proteinler, mineraller ve karbonhidrat içerir.

  Propolis

  Arıların kovanlarını dış faktörlerden korumak üzere bitki parçacıkları ve kendi enzimlerini birleştirerek ürettiği reçine formunda doğal bir maddedir. Çeşitli işlemlerden geçirilerek tüketime uygun hale getirilen propolis, içeriğinde çok sayıda güçlü bileşen barındırır.

  Nar

  Ilıman iklim kuşağına ait bir ağaç türünün meyvesidir. Taneli yapıya sahip bu meyve, C vitamini açısından fazlasıyla zengindir.

  Yaban Mersini

  Fundagiller familyasına ait bir bitki türüdür ve üzüme benzer mor renkli meyvelere sahiptir. İçeriğinde çeşitli vitaminler, mineraller ve karbonhidrat barındırır.

  Ginkgo Biloba

  “Yaşayan fosil” olarak nitelendirilen ginkgo biloba, Asya’da yetişen bir ağaç türüdür. Flavonoid glikozitler içeren ginkgo biloba yaprakları, A vitamini ve potasyum açısından zengindir.

  Zerdeçal

  Zencefilgiller familyasına ait, çiçekli ve otsu bir bitki türüdür. Gıda maddesi olarak kullanılan kök kısmı, içeriğinde çeşitli mineraller, lif, C vitamini ve curcumin barındırır.

  Tarçın

  Anavatanı Asya olan Tarçın, defnegiller familyasına ait bir ağaç türüdür. Ağacın hoş kokulu kabuğu kurutularak baharat elde edilir.

  Biberiye

  İnce ve kısa boylu yapraklara sahip, hoş kokulu bir çalı türüdür. Yiyecek ve içecekleri tatlandırmak üzere baharat olarak kullanılabilen biberiye, “hatırlatan bitki” adı ile anılır.

  Apitera Mind Nasıl Kullanılmalıdır?

  Apitera Mind, tercihe göre yiyecek ve içeceklere ilave edilerek ya da tek başına tüketilebilir. İlave edildiği yiyecek ve içeceklerin kaynama derecesinde olmaması önerilir.

  Katlayın ve hüpletin.

  Su, bitki çayı, meyve suyu ya da detoks içeceklerinize ilave edin.

  Kahvaltılık gevrek, granola, yoğurt veya yulaf ezmenize ekleyin.

  Tariflerinize dahil edin.

  Apitera Mind
  Ne Kadar Tüketilmelidir?

  Apitera Mind, 15 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Ürünün tavsiye edilen günlük kullanım miktarı maksimum 2 saşe (14 gr.)’dir. Hamilelik, emzirme, kronik hastalık, alerji ve düzenli ilaç kullanımı gibi durumlarda ya da tıbbi müdahale öncesinde Apitera Mind tüketimi için önce doktora danışılmalıdır.

  Apitera Mind
  Tadı Nasıldır?

  Apitera Mind’ın tadında, içeriğindeki bitkisel besin maddeleri sebebiyle baharatlı ve meyvemsi bir aroma hakimdir. Ayrıca yoğun bal içeren ürün, doğal bir tatlılığa sahiptir.

  Apitera Mind
  Kalori Değeri Nedir?

  Apitera Mind’ın bir saşesi (7 gr.), 22,96 kalori (kcal) enerji değerine sahiptir.


 • ApiteraMind’i bitki çaylarına karıştırarak veya tek başına tüketebilirsiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.