Apitera

Apitera Plus 2'li Aile Paketi (210 g Apitera Plus Kids ve Apitera Plus Mix)

700,00 TL
210 gr
... %100 Güvenli
Ödeme Alt Yapısı
... Kesintisiz Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo
... Darbeye Karşı Tam Koruma
Özel Paketleme
... 350 TL ve Üzeri
Ücretsiz Kargo


Kampanya
 • İÇERİK
 • Apitera Plus 2'li Aile Paketi (210 g Apitera Plus Kids ve Apitera Plus Mix)

  Apitera Plus Kids (Arısütü-Bal-Propolis)


  Çocuklarınızın gelişimini desteklemek ve korumak adına, doğal beslenmeleri konusunda büyük bir çaba gösteriyor olmalısınız. Onlar ise her defasında tatlı hazır gıdalara mı yöneliyor? Peki ya hem sizin hem de ailenizin minik üyelerinin beklentilerini karşılayacak bir ürüne ne dersiniz? Arı sütü, bal ve propolis içeriğiyle Apitera Plus Kids, bu konuda tam da aradığınız seçenek... Çocuklara özel geliştirilen bu doğal ve katkısız formül, içerdiği zengin bileşenlerle çocuklarınızın günlük besin ihtiyacı için güçlü bir seçenek sunuyor!


  Apitera Plus Mix (Arı sütü-Bal-Polen-Propolis)


  Sizi tüm dış etkenlerden koruyan vücudunuzun da ayrıca korunmaya ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız! Bunun için de her gün, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu içeriklere sahip olan doğal gıdaları tüketmeye özen göstermelisiniz. Apitera Plus Mix, değerli arı ürünlerinin karışımından oluşan zengin içeriğiyle, siz ve sevdikleriniz için etkili bir takviye edici gıda olma özelliği taşıyor. Arı sütü, bal, polen ve propolisin bir araya geldiği bu özel formül, günlük beslenmeniz için gereken temel bileşen desteğini karşılamak adına güçlü bir alternatif sunuyor.


  • Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Balparmak iptal etme hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.